© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Av Köpeği Eğitim Almalımıdır

Av Köpeği Eğitim Almalımıdır

admin admin - - 5 dk okuma süresi
258 0
avköpegi

Av köpeği çevresinde bulunan canlıların kokusunu hızlıca alır. Çünkü doğuştan bu yetiler ile dünyaya gelir. İnsanların kokularını ve canlıların kokularını net bir şekilde alır. Herhangi bir ava çıkıldığı zaman yakalaması gereken avı atık bir şekilde kapar. Yavaş yürüme şekli yoktur, tamamen hızlı bir düzende koşar. Bacak kasları ve adale alanı fazladır. Kaslarının gücü ile aniden atılır ve ilerler. Varacağı yerin rotasını önceden hisseder ve hizalar. Koşma isteği oluştuktan sonra yetişemeyeceği yer yoktur. Akciğerler çok sağlamdır. Hızlıca nefes alır verir ve nefesini kuvvetli çeker. Çünkü uzun koşu esnasında nefes alanını toplama gücü vardır. Bedenen kolayca yorulmuyor ve her daim dinç koşabilir.

Av Köpeği Satılık Alınır Mı? 

Av köpeği satılık ilanlarına bakmak bu dönemlerde avantajdır. Özellikle yalnız yaşayan bir insan av köpeği sayesinde gidemeyeceği çevre yoktur. Her yerde gezebilir ve eğlenebilir. Kendisini korur ve aynı anda sahibine önemli derecede sadıktır. Sahibini bırakıp uzak mesafelere gitmez. Sahibini kaybetse bile koku tespitinde uzman olduğu için, hemen bulabilir. Ayrıca burun koku alma konusunda yaşlansa bile sorun yaşamaz. Genç ve yaşlı olan türleri bile av konusunda en iyi performansı gösterirler. Yakalama ve sahibine getirme konusunda pratiktir. Sahibinin gösterdiği noktaya anında varır. Yolun uzunluğu av köpeği için önemli değildir. Çünkü uzun bacakları ve güçlü yapısı ile kısa vadede varır. 

Av Köpeği Satılık Mı? 

Av köpeklerinin satılık olma ihtimali diğer köpek cinslerine göre daha fazladır. Çünkü av köpeği satılık olduğu zaman insanlar değerinin farkına da varıyor. Günümüzde bir av köpeği bulmak, bir dost ve sadık hayvan bulmak ile aynı anlama geliyor. Av köpeği sahibinin güvenliğinin gittiğini hisseder. Tehlikeli anlarda uzunca havlar ve sahibine bir takım sinyaller vermeye başlar. Verilen sinyaller sayesinde sahibi ve av köpeği kendilerini korurlar. Yıllarca sahiplerinin dediklerinin dışına çıkmazlar. Sahiplerine zarar verme ve buna benzer davranımlar sergilemezler. Av köpeği satılık  açısından yılın belirli periyotlarında sağlık kontrolleri oluyor. Sağlığına zarar gelmemesi için mutlaka veteriner ile iletişim halinde kalinmalıdır. Av köpeğinin uzun yaşaması ancak düzenli kontrollerine bağlıdır. 

Av Köpeği Satılık İse Ne Yapılır? 

Av köpeğinin satılık olduğunu görünce ihtiyaç var ise almak avantajdır. Eğer kişinin av köpeği ile bir bağı oluşur ise sahibinden başkasını gördüğü anda hemen koruma güdüsüne geçiş yapacaktır. Köpekler de her zaman insanlar gibi ağlar. Eğer ki av köpekleri gereken ilgi ve sevgiyi göremez ise sahibinin yanında ağlayabilir. Av köpekleri av köpeği satılık özelinde ayrıca uzun mesafelerden ve yüksek alanlardan kolayca atlayabilirler. Omurilik ve kas sistemi buna uygun olduğu için zıplama ve atlama esnasında zorluk yaşamaz. Köpekler nedenlerinin sevilmesinden hoşlanır. Av köpeklerini de mutlaka bedenlerini sevmek ve onların rahatlamasına sağlamak gerekiyor. Çünkü sevgiyi her daim hissederler. 

Av Köpeği Satılık Fiyat Aralığı Nedir? Av köpeği satılık fiyatları müşterileri için belirlenmiştir. Site üzerinden av köpeği satışı hakkında bilgi alınabilir. Av köpeklerinin bakımı kolay değildir. Her birinin büyüme evresi ve gelişimi birbirlerinden farklıdır. Bazı av köpekleri boyut olarak orta boyda olabilir. Bazıları ise tıpkı Sivas kangalı bir köpek gibi büyük olabilir. Büyüklük ve atık olma durumlarına göre fiyatları azalır veya artar. Net bir bilgi edinmek için sitede ayrıntılı bir araştırma yapılması gerekiyor. Araştırmaların faydası, av köpeği hakkında yetkin bir bilgi birikiminin oluşmasını sağlıyor. İhtiyacı olan kişiler hemen siteden alabilirler. Site sahibi av köpeği hakkında sizlere bilgi aktarır. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir