© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Bahçelievler Köpek Pansiyonu En iyisi

Bahçelievler Köpek Pansiyonu En iyisi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
924 0

Evcil hayvanların şehir dışına çıkıldığında ya da farklı bir ortama bırakmak gerektiğinde konaklamasını sağlayan köpek pansiyonları, bireylerin evcil hayvanına yuva arama sorununu ortadan kaldırırken, evcil hayvan için de oldukça rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. İmkan ve tercihe göre farklı bütçelere imkan sağlayan bu pansiyonlar, köpeği sahibinin gözü arkada kalmayacak şekilde emanet etmeyi sağlamaktadır. Çalışan bireylerin yada şehir dışına seyahat gerçekleştirenlerin köpeklerini yalnız bırakma imkanı olmadığından ve yalnız bırakılan hayvanların terkedilme psikolojisine bağlı olarak psikoloji bozulup saldırganlaştıkları gözlemlendiğinden bu tarz pansiyon ve oteller büyük kolaylık sağlayan bir etken haline gelmiştir.

Köpek Pansiyonu Nedir?

Köpek pansiyonları köpeğin doğal koşullarda bulunması, bakım ve temizliğinin yapılması, köpek sahibinin beslediği saatlerde beslenmesinin yapılması, ilgi ve şefkat ihtiyacının giderilmesi için en ideal yerlerdir. Bahçelievler köpek pansiyonu en iyisi bu koşulları hayvana sağlayarak sahibinin yokluğunu aratmayacak ve köpek evindeki ilgi ve rahatını bu ortamda da rahatça bulabilecektir.

Köpek Pansiyonuna İlk Adım

Bahçelievler Köpek Pansiyonu En iyisi

Pansiyona yapılan ön rezervasyon ve randevu ile köpeğe gereken ortam hazırlandıktan sonra, kişinin talepleri doğrultusunda köpeğe tüm olanaklar sağlanmaktadır. Köpeğin sosyalleşmesini ve barınmasını sağlayan bu pansiyonlarda kişi istekleri doğrultusunda ekstra hizmetlerden de faydalanabilmektedir. Oyun alanlarında bakıcılar eşliğinde oyun oynayabilir, her köpeğe ayrı oda ve bölümler sayesinde sahibin endişe etmesine gerek duymayacak şekilde köpeğin bakımı sağlanabilir, göz, kulak temizliği ve tırnak bakımları yapılmakta ve uzman veteriner ekipler sayesinde herhangi bir hastalanma durumuna karşılık önlem alınmaktadır.

Köpek Pansiyonu Çeşitleri

Köpek pansiyonları bütçeye ve ihtiyaca göre farklılık göstermektedir. eş-dosta yük olmasın diye bırakılmayan hayvanlar aslında köpek pansiyonlarında çok daha profesyonel bir eğitim ve ilgiyle karşılanmaktadır. Çeşit olarak 2 metrekarelik kafesler ya da 6 metrekareye kadar olan suit odalar tercih edilebilir. Birçok köpek pansiyonu köpek cemiyeti standartlarında kurulmuş olup köpeğin bütün bakım ve beslenmeleri uzman kadrolar tarafından yapılmaktadır.

Ev Tipi Pansiyonlar, köpek eğitiminde uzman kişilerin az sayıda köpeğe kendi evlerinde baktığı pansiyonlardır. Köpek için çok daha rahat bir ortam olmasının yanı sıra ev sıcaklığına alışmış köpekler için çok daha rahat bir uyum sağlandığı görülecektir. Bakan kişi uzman olduğundan ötürü köpeğin bütün bakımları bu kişiler tarafından halledilmektedir.

Bahçelievler Köpek Pansiyonu En iyisi

Köpek Pansiyonları, köpek otellerine kıyasla daha uygun fiyatlı, ev pansiyonlarına oranla da daha profesyonel olan bu pansiyonlar, kafessiz köpek konaklama odaları, kendi doğal ortamlarında tüm gün serbest dolanma imkanı, yaşantısını sürdürdüğü ev ortamını aratmayacak doğal ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Veteriner hekimlerin kontrolü ile kennellar her gün yıkanır ve köpeklerin sahibi yanında olmadığı müddetçe kilo durumu sürekli gözaltına alınır. Pansiyonlarda konaklama dışında günlük bakım hizmeti almak isteyen köpek sahipleri dostlarını yalnız bırakmamak için bu hizmetten faydalanabilirler. Böylece onlar dışarıda rahatça işlerini hallederken köpekler de gün içinde oyun aktivitelerine katılabilir, sahilde yürüyüşlere çıkabilir, bahçede çimene, açık havaya ve toprağa doyabilirler.

Köpek Otelleri, köpeklerin suit odalarda güvenlik kameralarıyla izlendiği, köpek sahiplerinin de köpeklerini internet üzerinden 7/24 izleme şansına sahiptir. Köpek otellerinde konaklama dışında yalnızca günlük bakım hizmeti de sunulmaktadır. Kuaför ve köpeğin kişisel bütün bakımları; köpeğini giderken otele getiremeyecek olan müşteriler için transfer hizmeti, köpek sahipleri için profesyonel fotoğrafçılık hizmeti; köpeklerini kendisi yıkamak ve dostluklarını pekiştirmek isteyen fakat banyosu müsait durumda olmayan müşteriler için, kendin yıka hizmetleri verilmektedir. Köpek otellerinde köpeklere verilen aktiviteler çok daha fazla çeşitli olup; yeşil alan sahibi olmaları itibariyle köpekler kendilerini doğal alana özgürce bırakabilmektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir