© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Büyükçekmece Köpek Pansiyonu En İyisi

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu En İyisi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
915 0

Ev ortamında besleyip büyüttüğünüz, ilgi ve şefkati eksik etmediğiniz dostlarınızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz. Aile sıcaklığı ortamında ve eğlenceli vakit geçirmeleri için sunulan hizmetlerden faydalanmak için Büyükçekmece’deki pansiyonları ziyaret ediniz. Hayvan sevgisi ve onlar ile ilgili bilgiye sahip olan uzman çalışanları ile sizleri bekliyor. Güvenli bir mekan içinde, kamera sistemi ile takip edilen ve onların ihtiyacını karşılamak için düzenlenmiş programlar vardır. Köpeklerin sağlığı, ne yemeleri gerektiği ve hangi alanlarda konaklayacağı konusunda tecrübeli olan pansiyon çalışanları sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.

Büyükçekmece’de Güvenilir Köpek Pansiyonları:

Büyükçekmece köpek pansiyonu en iyisi denildiğinde ilk akla gelen merkez bölgesi ve çevresinde yer alan pansiyonlardır. Şehir içinde ve dışında yer alan bu pansiyonların ulaşım imkanları da vardır. Bu bölgelere uzakta yaşıyor iseniz, taşıma aracınız yok ise pansiyonların servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için pansiyonlar ile iletişime geçerek detaylı bilgiyi ve koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yurt dışından gelecek olan köpeklerinde bu pansiyonlarda konaklama hakkı vardır. Yabancı ve yerli köpek eğitmenleri ile eğlenceli, huzurlu, kaliteli, mutlu ve aile sıcaklığında pansiyonlar oluşturulmuştur.

Köpek Pansiyonlarında Sunulan Hizmetler:

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu En İyisi

Köpeklerin rahat etmesi ve geldikleri yabancı mekana alışmakta zorluk çekmemeleri gibi durumlar için düzenlemeler yapılmıştır. Pansiyonlar bulundukları konum ve çalışma şekline göre farklı çalışma stillerine sahiptirler. İyi bir pansiyonun ev sıcaklığını vermesi ve köpeklerin huzursuz olmadan konaklamalarını sağlayacak şeylerin bulunması gerekir. Köpeklerin günlük tüketebileceği taze ve sağlıklı ürünlerin öğün saatlerinde olması gerekir. Bu konuda Büyükçekmece köpek pansiyonu en iyisi diyebiliriz. Yaptıkları işler ve denetimlerin ardından alınan ödülleri sayesinde evcil hayvanlara aile sevgisi kadar ilgilenilir.

Pansiyonlar düzenli olarak denetlenir. Temizliği, dizaynı, kullanılan ürünler, pansiyon odaları ve verilen hizmetler hakkında değerlendirmeler yapılır. Bundan dolayı tam tedbirli çalışmalar yaparak, işletmeleri daha kaliteli hale getirmeyi amaç edinmişlerdir. Yurt dışındaki köpek pansiyonlarından esinlenerek getirilen yenilikler ve bakım ürünleri ile köpekleriniz daha temiz ve bakımlı olacaklardır.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu En İyisi

Her köpek özeldir. Bu anlayış ile köpeklerin ırklarına göre bakım ve beslenme şekilleri ayrılmıştır. Yerli köpeklerin konaklama ihtiyacı karşılanırken aynı zamanda yabancı ırktan olan evcil hayvanlar içinde odalar vardır. Şehir dışından Büyükçekmece’ ye ziyarete gelen müşterilerine özel olarak evcil hayvanları ile kalacakları odalarda mevcuttur. Büyükçekme’ye evcil hayvanınız ile geldiyseniz ve kalacak bir yer arıyorsanız bu pansiyonları ziyaret etmeniz tavsiyedir. Böylece köpeğiniz ile kendiniz ilgilenebilir ve içiniz rahat bir şekilde istediğiniz gün kadar kalabilirsiniz.

Kalma süresi kadar ücret ödenir. Pansiyon içerisinde ekstradan hizmet istendiğinde ücrete yansıtılır. Pansiyonların evcil hayvanları işletmeye almaları için bazı koşullarını unutmamak gerekiyor. Yavru ve yetişkin olan köpeklerin birlikte barındıkları yerledir. Fakat sağlıklı olmaları, saldırgan yapıdan uzak olmaları, alerji gibi özel rahatsızlıkları olmayan ırklar kabul edilir. Aynı oda içerisinde ve kulübede kalacak olan köpekler için bu özellikleri karşılayamayan evcil hayvanların teslim alınması zor olabilir. Pansiyon içinde hastalanan, yaralanan ya da herhangi bir durumda müdahale edecek veterinerleri vardır.

Köpeklerin yiyecekleri besin gıdaları kaliteli olup organik ürünlerdir. Mama tüketimine alışmış köpekler için de bilinen markalardan alınan mamalar verilir. Köpeğiniz dışında pansiyonda kaldığınız sürece kahvaltı ve akşam yemeğinden yararlanabilirsiniz. Pansiyon dışında işiniz çıktığında, köpeğinizi emanet edebileceğiniz güvenilir çalışanları vardır. Evcil hayvanınız için gösterdiğiniz sevgi ve şefkati pansiyon çalışanlarında da bulabilirsiniz. Köpeklerin konforlu ve güvenli bir mekanda konaklaması yanında, müşteri memnuniyeti de önemlidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir