© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Darıca Köpek Pansiyonu Nerededir

Darıca Köpek Pansiyonu Nerededir

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1270 0

Darıca’ ya tatile köpeğiniz ile gelecekseniz darıca Köpek Pansiyonu nerededir diye bir soru sormanız oldukça normal karşılanır. İsminden de anlaşılacağı gibi Darıca’dadır. Darıca ilçesi, ilk zamanlar Kocaeli’ nin Gebze ilçesine bağlı idi. Daha sonra Gebze’ den ayrılarak tek başına ilçe haline gelmiştir. Darıca gelen misafirlere her türlü ulaşım imkânını sunuyor. Hayvan yoluyla Sabiha Gökçen Havalimanı’ na gelip, oradan otobüs vasıtasıyla Darıca’ ya ulaşmanız mümkün. Demiryolu ile de gelmek mümkün. Şehrin kuzeyinden demir yolu geçiyor. Darıca ilçesi, sahillerinin temizliği ile ön plana çıkıyor. Ve sahilleri oldukça uzundur.

Ama asıl isim yaptığı yapı Darıca Hayvanat Bahçesi’dir. Darıca Hayvanat Bahçesi’nde oldukça farklı bitki çeşitleri, birçok hayvan çeşitleri ve çok sayıda kuş çeşitleri vardır. İçerisinde kuş cenneti bölümü de vardır. Darıca’ ya yıl içinde birçok yerli ve yabancı turist geliyor. Darıca, hayvan severlerin en fazla uğrak noktasıdır. Köpeğiniz ile tatile geldiğinizde rahatça vakit geçirebilmek adına köpeklere ayrılmış pansiyonlar bulunuyor. Siz orada vakit geçirip, eğlenir iken köpeğiniz de kendi pansiyonunda hoşça vakit geçiriyor.

Darıca Köpek Pansiyonunun Olma Sebebi Nedir?

Darıca Köpek Pansiyonu Nerededir

İnsanlar uzun yıllardır evcil hayvan beslerler. Evcil hayvanların içine köpeklerde giriyor. Ve köpekler ile seyahate çıkmak, çıkanlar bilir oldukça zor bir süreçtir. Ve gezdiğiniz her mekana köpek ile girmek mümkün değildir. Bu yüzden Darıca’ da hayvan severlerinde kolayca tatil yapmaları için köpek pansiyonları bulunuyor. Zaten Darıca gibi dünyaca ünlü hayvanat bahçesi bulunan bir yerde köpek pansiyonları bulunmaması olmaz idi.

Darıca Köpek Pansiyonunda Sunulan Hizmetler?

Darıca köpek pansiyonların da köpeğinizin rahatça konaklayabilmesi için her şey, her ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Köpeğiniz rahatsız ise pansiyona getirmemelisiniz. Çünkü diğer konaklayan köpeklerin sağlıklarına tehdit olmasın. Bu sebeple köpekler için sağlık kontrolü ve aşılarının tam olması şarttır. İlk olarak köpeğiniz ile ilgili kısa bir bilgi isterler. Bu bilgi köpeğinizin hobilerini, yediği ve hoşlandığı yemekleri ve yiyecekleri içerir. Ve her zaman yediği yemek ile beslenir. Ve ayrıca köpeğinizin diğer köpekler ile birlikte olması sağlanır ki sosyalleşmiş olsun. Temizlik konusunda da oldukça titiz bir yer olarak, göze çarpıyor darıca köpek pansiyonu. Köpeğinizin tırnak bakımı düzenli bir şekilde yapılıyor. Ve uzmanlar tarafından pansiyonda kaldığı sürece düzenli bir şekilde sağlık kontrolleri yapılıyor.

Darıca Köpek Pansiyonu Nerededir?

Hatırı sayılır bir süre zarfında köpeğinize bakmış iseniz köpeğinizden ayrılmanız zor olacaktır. Lakin tatil yapmak sizin de hakkınız. Köpeğinizi evde bırakamazsınız. Çünkü bu köpeğin beslenme düzenini bozar. Tabi siz evde olmayacağınıza göre bakımları da aksayacaktır. Tatile çıkarken köpeğinizi tanıdık birine emanet etmek istersiniz. Ama bu çok zor oluyor. Çünkü evde köpek beslemek herkesin yaşantısına uygun bir şey değil. Bu durumda devreye köpek pansiyonları giriyor. Köpek pansiyonların da en az sizin kadar köpeğinize önem ve özen gösteriliyor. Bakımlarını kontrollü ve düzenli bir şekilde yapıyorlar. Köpeklerin beslenmelerine dikkat ediyorlar. Böylece köpekler ve siz mutlu bir tatil geçiriyorsunuz. Köpek pansiyonlarının en önemli özelliklerinden biriside güneş ışığı almayacak şekilde tasarlanmış olmalarıdır. Darıca köpek pansiyonları da bu sektörde hizmet vermiş ve vermeye devam eden başarılı bir yerdir. Siz Darıca’nın uzun sahillerinde gezer iken köpeğinizde yeni arkadaşlarının yanında oldukça hoş saatler geçirecektir. Köpeklerinizin sosyalleşmesi adına müthiş olanaklar sunan darıca köpek pansiyonları, hem tatil yapıp hem de gözüm köpeğimde kalmasın diyen kişiler için oldukça kaliteli bir yer olarak göze çarpıyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir