© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. İLETİŞİM
  4. »
  5. EN İYİ DOSTUNUZU BULMAK İÇİN EN DOĞRU ADRES

EN İYİ DOSTUNUZU BULMAK İÇİN EN DOĞRU ADRES

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1634 0

En iyi dostunuz olacağından emin olduğumuz özel bir köpeği; ırk ve sağlık güvencesi ile kapınıza getiriyoruz. Uzman satış ekibimize hayalinizdeki köpekle ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Irk, yaş, cinsiyet, sağlık, bakım gibi sizin ve gelecekteki evcil hayvanınızın hayatını temelden etkileyecek tüm konularda bizden destek alabilirsiniz. Satılık köpek alalım satalım ailesi olarak size sadece bir köpek değil; hayatınızı paylaşacağınız en iyi dostu bulma konusunda danışmanlık verme garantisi sunuyoruz.
Sürekli olarak güncellenen ilanlarımızda erişkin veya yavru köpeklerimizin fotoğraflarına ve ayrıntılı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satılık köpek alalım satalım bünyesinde satışa sunmuş olduğumuz tüm köpeklerimizin iç /dış parazit uygulamaları ve aşıları uzman veteriner hekimler tarafından titizlikle yapılmıştır. Aşı takviminde zamanlama konusunda hem erişkin köpeklerde, hem de yavrularda gelecekte bir sıkıntı yaşanmaması için büyük bir özveriyle çalışan yetkin bir ekibe sahibiz. Sadece satışa sunduğumuz yavrularımızın değil; yavruların anne ve babalarının da tüm sağlık taramalarından geçirilmiş olmasına dikkat ediyoruz. Bir evcil hayvan olarak ailenizin bir parçası olacağını düşündüğümüz köpeklerimizin siz ve ailenizle uzun bir ömür geçirebilmesi için; hayvanlarımızın sağlığı konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Böylece; bizden satın alacağınız tüm köpekler için size ömür boyu sağlık garantisi sunabiliyoruz. Satışa sunduğumuz erişkin veya yavru tüm hayvanlarda üzerinde sağlık kadar titizlikle durduğumuz bir diğer önemli nokta da ırktır. Irk açısından garanti verdiğimiz yavrularımızın anne ve babalarının sağlıklı birer safkan olması ve iyi şartlarda bakılması; firmamızın temel prensipleri arasında yer almaktadır.
Satılık köpek alalım satalım ailesi olarak, en iyi dostunuzu bulmak için size en güvenilir adresi sunuyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden referanslarımızla size nitelikli ve emniyetli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin her yerine ulaşım desteği de sağlayabilen firmamız, en iyi dostunuzun size sağlıklı ve güvenli bir biçimde teslim edilmesini garantilemektedir. Aradığınız tüm ırklarda yardımcı olmayı amaçlayan yetkin satış ekibimiz ve uzman veteriner desteği ile hizmetinizdeyiz. En iyi dostunuzla sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğinizin güvencesini veriyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir