© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi

Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
802 1

Sevimli dostlarınız için en kaliteli ve en güvenilir köpek eğitim merkezi olarak hayvan dostu olan değerli müşterilerimizin Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi çatısında en iyi eğitim hizmetini sunmaktan mutluluk duymaktayız. Hem yerli hem de yabancı köpek eğitmenleri ile köpeğinizde mevcut olan tüm problemlerden başarılı ve hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayarak, sizinle birlikte bu özel dostunuz için yeni çözümler üretiyoruz. Tek yapmanız gereken sevimli dostunuz ile bize ulaşarak köpeğinizdeki problemleri bize aktarmak ve eğitimimizden faydalanmak olacaktır.

Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğiniz için evinize bir köpek eğitim uzmanı gönderilecektir. Böylece köpeğinizde bulunan problemleri inceleme fırsatı bularak karakter analizi yapma şansı elde edilecektir. Yapılan bu analiz sonrasında ise uzman köpek eğitimcisi sizin köpeğiniz için ne gibi şeyler yapmanız gerektiğine dair fikirlerini sunacaktır. Sizin de kafanıza yatan eğitim koşulları sonrasında ise ilk köpek eğitimi süreci o an başlayacaktır. Siz değerli hayvan dostu müşterilerimize sunduğumuz eğitim fırsatı ömür boyu garantilidir.

Aynı zamanda köpeğinize verilecek olan eğitim sonrasına eğitim sertifikasının da sahibi olacaksınız. Köpeğiniz ile sizin arasında herhangi bir iletişim kopukluğu söz konusu ise köpek eğitim uzmanımız bu kopukluğu gidermek ve aranızdaki ilişkiyi en üst seviyeye taşımak için sürekli olarak sizinle diyalog içinde olacak ve danışmanlığınızı üstlenerek sürecin hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Bu sayede uzman köpek eğitmeninin desteği ile artık köpeğiniz ile aranızdaki bağın çok daha etkili bir şekilde güçlenmeye başladığını fark edeceksiniz.

Temel İtaat Eğitimi

Eğitim paketleri arasında olmazsa olmaz olan ve mutlaka birinci basamak olarak görülen temel itaat eğitimi hem başlangıç hem de temeli oluşturan önemli bir süreçten meydana gelmektedir. Eğer ki, temel itaat eğitimini köpeğinize tam olarak benimsetemezseniz, ileri itaat ve diğer eğitim süreçlerinde başarılı olmasını bekleyemezsiniz. Temel itaat eğitimi ise tasmalı eğitim olarak kısaca özetlenebilir. Bu eğitim türü gün içerisinde sıkça kullanılmaktadır. Köpeğinize tasma takılı olduğu sürece kontrolün sizin elinde olması sağlanacaktır.

Gaziosmanpaşa Köpek Eğitim Merkezi

Bu sayede köpeğinizin de dikkati sürekli sizin üzerinizde olacaktır. Köpeğinizde karakter ya da davranış problemi bulunmuyor ise verdiğimiz profesyonel eğitim sonrasında ortalama olarak 1 ayda bu eğitimden başarılı bir şekilde ayrılması sağlanacaktır. Temel itaat eğitimi ırk farkı olmadan tüm köpek ırklarında alınabilecek bir eğitim türüdür. Temel itaat eğitiminde köpeğinize öğretilen komutlar ise; takip, aferin, hayır, otur-bekle, gel, otur, yat, yat-bekle gibi günlük hayatınızda sıkça ihtiyaç duyacağınız komutlardır.

İleri İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitiminin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra köpeğiniz ileri itaat eğitimine katılmak için hazırlanacaktır. Bu eğitim ise tasma kullanılmadan yapılan bir eğitim türüdür. Tasma takılı olsun ya da olmasın köpeğinizin ileri itaat eğitimi başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra öğretilecek olan her komutu uygulaması sağlanacaktır. Köpeğinizde herhangi bir şekilde karakter ya da davranış bozukluğu bulunmuyor ise eğitim süreci ortalama olarak 1 ay gibi bir sürede başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. İleri itaat eğitimimizde tüm ırk köpeklerde uygulanabilecek bir eğitim türüdür.

İleri itaat eğitiminde hem temel itaat eğitimindeki komutların tasmasız bir şekilde uygulanması sağlanacaktır hem de bunun yanında ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hayati bilgiler öğretilecektir. Yabancıya gitmemesi, geri getirme davranışı, uzaktan yat-otur bekle ve uzun yat-bekle gibi komutlar başarılı bir şekilde köpeğinize benimsetilecektir. Tuvalet eğitimi de başarılı bir şekilde köpeğinize benimsetilecektir. Böylece hem günlük ihtiyaçlarını kendi karşılayabilecek hem de gün içerisinde sizin kontrolünüzde olması çok daha kolay bir hale gelecektir. Sevimli dostunuz ile çok daha keyifli günlere merhaba diyeceksiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Cüneyt Alpacar - -

    Dişi Labrador cinsi köpeyim var . Özellikle tuvalet ve birlikte hareket etme konusunda eğitim alsın istiyorum …. Henüz 4 aylık 200 metre karelik bir garajım var ve orada bakıyorum … tuvalet en büyük sorun. Ücret ve eğitim hakkında bilgi verirseniz sevinirim ……

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir