© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu

İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu

admin admin - - 5 dk okuma süresi
580 0

İnsan yalnızlığının günden güne artmakta olduğu günümüz çağında birçok insan sevimli köpekleri hayatlarına alarak yalnızlıklarını gidermeye çalışmıştır. Duygusal olarak insana çok yakın hisler taşıyan köpekler bir dost olarak insanların hayatlarında kendilerine özel bir yer edinmişlerdir. Köpek beslemek psikolojik olarak da insana çok iyi gelmekte ve insan hayatına birçok yönüyle yarar sağlamaktadır. Köpek yapıları itibariyle çok hassas canlılardır ve sadıktır. Kendilerini besleyen insanlar için ölümü dahi göze alırlar. Sahipleri ile aralarında sıkı bir bağ oluşur ve birbirlerinden ayrılmak her iki taraf için de oldukça zor bir durumdur. Ama bu hayat koşuşturmacasında köpek besleyen kişiler hayatlarının bazı dönemlerinde belki bir iş nedeni ile belki de bir tatile ihtiyaç hissettiklerinde bulundukları mekandan uzaklaşmak zorunda kalabilirler. Böyle anlarda sadık dostlarını da beraber götürmek isterler ama bazı nedenler buna engel olur ve köpek sahibi çaresiz olarak köpeğini emin ellere emanet etmek zorunda kalır. İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu bu amaca yönelik kurulmuş nitelikli hizmetler sunan bir kuruluştur.

İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu Hizmetleri

İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu

İnsanlar ile köpekler arasındaki dostluk git gide özel bir hal almaya başlamıştır. Sahipleri tarafından itina ile bakımı sağlanan, özel mamalar ile beslenen ve her türlü ihtiyaçları özenle karşılanan bu köpekler İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonuna emanet edildiklerinde alışmış oldukları ilgiden yoksun kalmazlar. Pansiyon içerisinde her cinsen köpeğin rahatını sağlayacak ortamlar sağlanmıştır. Konaklama amacı ile kurulmuş bu pansiyonda aynı zamanda köpek eğitimleri de sağlanır. Kurum köpeklerin sağlıklı ve temiz bir ortamda barınmalarına öncelik olarak yer vermiştir. Köpekler uzman eğitmenler tarafından eğitilmekte ve köpeklerin bakımı uzman personellerce yapılır. Köpeklerin sağlık kontrolleri, düzenli bir şekilde yine uzman veterinerler tarafından sağlanır. İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu hizmet anlayışı köpeklere karşı şefkat ve sabır üzerinedir. Personellerini de bu doğrultuda seçmiştir. Kurum köpeklerin çok yönlü ihtiyaçlarına hizmet verip ve çok farklı köpek eğitimleri sunuyor. Pet taksi koruma hizmeti bunlardan bir tanesidir. Ayrıca sokakta kalan köpekler için köpek kulübeleri imalatı da bu kurum tarafından sağlanıyor. İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu bir farklılık yaratarak sahipsiz köpeklerin bakımını, tedavilerini ve beslenmelerini üstlenmiştir.

İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonuna Teslim Edilen Köpekler Hangi Aşamalardan Geçer?

İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonuna Getirilen köpekler ilk önce veteriner hekim tarafından muayene edilir, Gerekiyorsa tedavileri yapılır sonra da temizlik bakımları sağlanır. Tüm bu aşamalardan sonra köpekler kafeslere alınır. Bu kafesler düşünüldüğü şekilde akla gelen kafesler değildir. Kafesten kasıt köpeklerin serbest olarak hareket edebildikleri geniş bir kapalı alandır. Köpeklerin bulundukları alanlar dış çevre tarafından rahatlıkla görülebilir. Yani gözaltında olan bir yerdir. Pansiyondaki tüm uygulamalar herkes tarafından görülebilir olduğundan hiçbir kuşkuya yer bırakmaz. Köpekler burada aldıkları eğitimler sayesinde dışardaki hayatta nasıl davranacaklarını öğrenmiş olurlar.

İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu

Köpeğini İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonuna emanet eden köpek sahipleri zaten müracaat anında bir personel eşliğinde köpeğin kaldığı mekana, köpekler için düzenlenmiş açık alandaki oyun parklarına, pansiyon içindeki veteriner kliniğine, öteki köpeklerin hallerine kısacası her şeye birebir açık olarak tanık olmakta ve gördüklerinden memnun olarak pansiyondan ayrılır. İnternet sitesi üzerinde ön araştırma yapan köpek sahipleri İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu sitesi ekranında görüntülenen ayrıntılar köpeklerin çok iyi ortamlarda ve eğitimli kişilerce bakıldığına dair fikir sahibi olacaktır. İstanbul Beyoğlu Köpek Pansiyonu sunduğu tüm hizmetleri şeffaf olarak sergilemekte ve köpek sahiplerine bunu net olarak yansıtmaktadır. Pansiyonda yer alan kameralar da tüm bu şeffaflığı destekler niteliktedir ve bu teknoloji ile kurum 7/24 denetim altındadır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir