© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Kâğıthane Köpek Eğitim Merkezi

Kâğıthane Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
604 0

Köpeğiniz ile aranızdaki iletişimi güçlendirmek ya da bozuk olan iletişiminizi sağlıklı bir şekilde kurmaya çalışmak artık mümkün… Sizin de yardımınıza koşacak olan, yerli ve yabancı köpek eğitim uzmanları ile sektördeki en kaliteli, güvenilir ve kesin sonuçlarıyla hayvan dostu olan kişilerin mutlu olmasını sağlayan Kâğıthane Köpek Eğitim Merkezi; sizin ve köpeğinizin çok daha kaliteli bir yaşam sürebilmesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Hem temel eğitimleri ile hem de özel eğitimleri ile köpeğinizdeki başarıyı arttırmayı sağlayacak olan uzman köpek eğitmenlerimiz; evinize kadar sizleri ziyaret edecek ve köpeğiniz üzerinde karakter analizi yaparak olası bir karakter ya da davranış bozukluğunun olup olmadığını kontrol edecektir.

Köpeğinizi kontrol altına almak için ilk olarak aranızdaki iletişimi güçlendirmeniz gerekecektir. Bu konuda köpek eğitim uzmanlarımız sizin ve köpeğinizin arasında güçlü bir köprü görevinde olacak; ve eğitim süreçlerinin çok daha başarılı geçmesinde fayda sağlayacaktır. İlk adım temel itaat eğitimi ile başlayacak ve köpeğinizin tasma ile yapabileceği komutlar öğretilecektir. Daha sonrasında ise başarılı bir şekilde tamamlanan bu eğitim sürecinden sonra ileri itaat eğitimi verilecektir. Köpeğinizin herhangi bir psikolojik problemi yok ise o zaman verilen eğitim ortalama olarak 1 ay gibi bir sürede başarılı bir şekilde meyvelerini sunacaktır.

Tuvalet Eğitimi

Tuvalet konusu özellikle yavru köpek sahibi olan kişilerin en önemli sorunlarından biri olarak karşımıza sıkça çıkmaktadır. Sahip olduğunuz köpek, evde nereye tuvaletini yapacağını bilemediği için tuvaleti geldiği zaman hiçbir yeri ayırt etmeden; evin herhangi bir yerinde bu ihtiyacını karşılamak isteyecektir. Yapılan bazı araştırmalara göre; sahibi olunan yavru köpekler daha sonrasında tuvalet alışkanlığı sorunundan dolayı geri verilmekte ya da bir başka kişiye sahiplendirilmektedir. Elbette ki bu durum hem sizin için hem de köpeğiniz için yıpratıcı bir durum olacaktır.

Eğer ki, köpeğinize profesyonel bir şekilde tuvalet alışkanlığı kazandırabilirseniz, bu aşamadan sonra herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmanız pek olası bir durum olmayacaktır. Tuvalet eğitimi sürecinde kilit bir nokta vardır. Köpeğiniz tuvalet ihtiyacını nerede gidermesi gerektiğini bilmediğinden dolayı tuvaletini sizin hiç istemediğiniz bir yere yapabilir. Bu gibi bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman köpeğinize kızmak hiçbir işe yaramayacaktır. Tam tersi olarak bu travma onun psikolojisini etkileyecek ve karakter gelişimini de olumsuz yönde etkileyecektir.

Kâğıthane Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğinizin tuvaleti geldiği zaman uyarması, sizin isteğinize bağlı olarak ihtiyacını gidermesi, bulunduğu bölgede belirli bir yerde tuvalet ihtiyacını karşılaması ya da dışarıda çimen veya toprak gibi alanlarda bu ihtiyacını karşılamasını sağlıyoruz. Sizin için çok büyük bir problem gibi görünüyor olsa da, köpek eğitim uzmanlarımız sayesinde verilecek olan 4 seanslık bir eğitim süreci sonunda tuvalet sorunu tamamen ortadan kalkacak ve köpeğiniz başarılı bir şekilde sizi zor bir duruma sokmadan ihtiyacını karşılayacaktır.

Irk Farkı

Temel itaat eğitim, ileri itaat eğitimi ve tuvalet eğitimi hiçbir ırk farkı olmadan tüm köpek ırklarından profesyonel bir şekilde uygulanarak başarılı sonuçların elde edilmesi sağlanmaktadır. Tüm ırklara kapılarını aralayan bu kaliteli ve güvenilir eğitim merkezinde köpeğinizde keşfedemediğiniz pek çok özelliğin ortaya çıkmasına şahit olacaksınız. Elbette ki bazı ırklardan özel olarak ilgilenilmesi gereken durumlar olduğu zaman o ırkın özelliğine göre birtakım özel eğitimlerde verilmesi mümkün olacaktır. Böylece hem günlük hayatınızda çok fazla zorlandığınız temel problemlerin ortadan kalkması sağlanacak hem de köpeğinizin kendi ırkına has olan özelliklerinin çok daha başarılı bir şekilde ön plana çıkmasını sağlayacaksınız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir