© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Köpek Pansiyonları

Köpek Pansiyonları

admin admin - - 3 dk okuma süresi
837 0

İster yavru olsun ister yetişkin köpeklerimiz bizler için çok değerlidir. Onları birilerine emanet ederken bir kaç kere düşünme eğiliminde bulunuruz. Çünkü tıpkı birer çocuk gibi onlarda bakıma muhtaçlardır ve belirli bir süreyle herhangi bir ihtiyaçları giderilmediğinde bu hem sizin açınızdan hem de köpeğiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden köpeğinizi köpek bakımından anlayan ve ona şefkat gösterecek bir adrese teslim etmek daha güvenilirdir. İşte tam bu nokta da biz köpek pansiyonu ekibi olarak yanınızdayız.
kopekpansiyonu.gen.tr Kışın sert ve soğuk iklimi, yazın bunaltıcı ve sıcak iklimi her ne olursa olsun bize emanet ettiğiniz köpekleriniz köpek pansiyonunda en iyi şekilde bakılacak ve günlük ihtiyaçları karşılanacaktır. Besin, oyun, bakım hatta günlük yapılması gereken egzersizlere kadar özenle ilgilenilen köpeğiniz sizin yokluğunuzda gayet memnun edilecektir. Uzman kadro ile bakımını üstlendiğimiz köpeğinizin günlük bakımı dışında çiftlikte bulunan diğer köpek dostları ile de oynayarak hem sosyalleşecek hem de dış hayata biraz daha uyumlu hale gelecektir. Tabi ki köpek pansiyonunun sizlere hizmeti bununla da sınırlı değil. Henüz köpek sahibi olmamış insanlar için özenle ve işinin ehli insanlarla çalışılarak çiftlikte yetiştirilmiş ve türlü türlü cins köpeklerin bulunduğu çiftlik hizmetimizde bulunmaktadır. Tamamı ile safkan olan köpeklerimiz tüm kontrollerinden geçirilmiş, doğa şartlarına, insanlara ve diğer tüm canlılara olan uyumluluğu ve sevecenliği ile yeni sahiplerini beklemektedir. köpek pansiyonu Ayrıca son yıllarda evcil hayvan besleyenlerinin sayısının artması ile çeşitli yerlerde çok pahalı satılan ve köpek sahiplerini suiistimal etmeye yönelik satışlarda bulunan birçok müessesenin aksine sizlere kaliteli fakat ucuz köpek maması ve köpek kıyafetleri sunmaktan da gurur duyuyoruz. Ve de sizlerinde vereceği köpek ilanları ile artık bakamayacağınız ve ya herhangi bir problemden dolayı sahiplendirmek zorunda olduğunuz köpeklerinizi sahiplendirmenize yardımcı oluyoruz.
köpek pansiyonu istanbul Sizlerde canlarınız olan köpeklerinizi emanet etmek için güvenilir bir adres arıyorsanız ve yokluğunuzda profesyonel kadro ile köpek pansiyonunda köpeğinizin sorunsuz şekilde bakımının üstlenilmesini istiyorsanız lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşın ve farkı görün.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir