© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Pet Taxi İstanbul

Pet Taxi İstanbul

admin admin - - 8 dk okuma süresi
262 0

Pet taxsi taşımacılığı olarak sizlere verilen hizmet şudur ki evcil hayvanınızı istediğiniz yerden alırız seyahati bittiktensonra yine istediğiniz yere teslim ederiz. İsterseniz sizde eşlik edebilirsiniz. Pet taxsi hizmeti büyük bir boşluğu doldurmuş bir hizmettir. Hayvan severler ve evcil hayvanı olanlar için oldukça güzel ve bir o kadar da kayda değer bir hizmettir.

 Bahsettiğimiz gibi kesinlikle çok ihtiyaç duyulan ve büyük de bir eksiklikten doğan bu hizmet çok beğenilmiş ve oldukça fazla rağbet görmüştür. Pet taxsi İstanbul ve çevresinde hatta şehirlerarası bile hizmet pet taxi veren bir sistemdir. Evcil hayvanınızı güvenle taşıtabileceğiniz ve rahat bir seyahat geçirmesini sağlayacak olan kurumumuz ile iletişime geçebilir hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Pet Taxsi Nedir Ne İşe Yarar?

Pet taxsi hizmeti ile evcil olan hayvaniniz talebiniz üzere alınır ve istediğiniz konuma götürülür. Pet taksilerin tek hizmeti evcil hayvanınıza yol arkadaşlığı yapmaktır. Bu sayede siz de evcil hayvanınız da hiç huzursuz olmadan gideceğiniz yere kadar gidersiniz. Bu hizmette ki tek amaç evcil hayvanınız olan can dostunuzun rahat bir seyahat gerçekleştirmesini sağlamaktır.Pet taxsi İstanbul hem Avrupa hem Asya yakasından taşıma hizmeti yapmalıdır. Tüm yerlere hizmet götürebilmelidir.

Pet Taxsi Özellikleri Nelerdir?

Evcil hayvan taşımacılığı yapmak  yani Pet taxsi hizmeti vermek için kurum, araç ve personel belli donanımlara ve birikimlere sahip olmalıdır. Kesinlikle ilk olarak amaç evcil hayvanin rahatlığı olduğu için tüm sistem bu amaca yönelik kurulmalıdır.

Öncelikle hizmetin sahibi olan kurum kesinlikle tüm sistemi en iyi şekilde yönetmeli ve müşterisine güven vermelidir. Kullanılacak araç Pet taxsi hizmetine müsait olmalı. Aracın tüm donanımı, döşemesi, kullanılan ürünleriPet taşımacılığına müsait olmalıdır. Pet taxsi İstanbul gibi büyük tüm metropollerde ve tüm illerde, ilçelerde hizmet verebilmelidir.

Pet taksilerin en önemliözelliği kesinlikle temiz olmaları hususundadır. Bu hizmette en önemli olan fark yaratacak unsur temizliktir. Temiz olmayan bir araç kesinlikle içinde bakteri üreteceği için bu durum kimsenin hoşuna gitmeyecektir. Hem herkesin sağlığını olumsuz etkileyecektir.

Pet Taxsi Personel Donanımı Nasıl Olmalıdır?

Hizmet kadar hizmetin verilme şekli ve veren kişi de oldukça önem arz etmektedir.  Hizmetin sektöründe en önemli şey kesinlikle aracı konumunda olan Hizmeti Sunan personeldir. Personel ne kadar donanımlı ve profesyonel bir şekilde hizmetini sunar ise müşteri de o denli memnun kalacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için tek hedef olduğundan tüm çalışma arkadaşlarımız tecrübeli ve donanım sahibidir.

Kesinlikle size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşmakta ve sizi memnun etmekteyiz. Pettaxsi İstanbul hizmeti almak ister ve bu konuda bir ihtiyacınız olur ise bizimle iletişime geçmeli ve hizmet talebinde bulunmalısınız. Evcil hayvan taşıma konusundaki her sorununuzda yanınızda olamaya hazırız.

Pet Taksi Fiyatları Pahalı mıdır?

Evcil hayvan taşıma sektörü gelişmeye başladıktan ve herkes tarafından bilinmeyen başladıktan sonra pek çok kişinin aklında soru işaretleri belirmeye başlamıştır. Örneğin en çok merak edilen husus fiyat belirlemesi konusu hakkında olmuştur. Evet bilinmesi gerekir ki burada da normal ticari taksi sistemi uygulanmakta ve kat edilen kilometre baz alınarak fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Gidecek olduğunuz konum belli ise kurum size tahmini bir fiyat verebilir ama kesin fiyat belirlemesi ancak km baz alındığında çıkar.

Pet Taxsi Hangi Hizmetleri Verir?

Hepimiz biliyor ve tanık oluyoruz ki evcil hayvan sahipleri evcil hayvanları ile seyahat ederken çok zorluk çekiyorlar. Toplu taşımaya binemeyen evcil hayvanlar özel araçla da bir yerden bir yere giderken sahiplerine çok zorluk çıkarıyorlar. Bu seyahat seyahat olmaktan çıkıyor ve tamamen bir eziyet ortaya çıkıyor.

Toplu taşımaya binemeyen ve özel aracında da evcil hayvanini zapt edemeyen kişiler onlarında hayatını tehlikeye atmak istemedikleri için sadece Pet taxsi tercihinde bulunmalı ve bu hizmetten faydalanmalıdır. Pet taxsi ile evcil hayvaniniz ile ister seyahate çıkın ister doğa gezisine çıkın isterseniz de veterinere gidin yani nereye gitmeniz gerekiyor ise evcil hayvanınız ile oraya doğru seyahat edin ve bunu rahat içinde yapın.

Buradaki tek amaç sadece evcil hayvanınızın rahat içinde Seyahat etmesini olduğundan mutlaka değerlendirin ve bu hizmeti alın. Pet taxsi İstanbul olarak en güzel en özenli hizmetten faydalanmak isterseniz bizimle mutlaka iletişim kurmalısınız.

Pet Taxsi Hangi Zaman Aralığında Hizmet Verir?

Evcil hayvan taşımacılığı yapan pet taşımacılığını üstlenen kurumlar bu hizmeti verirken bunun reklamını yaparken en çok yedi gün yirmi dört saat hizmetten bahsederler. Bu tabir taşımacılık hizmetinde hem bir zorunluluktur hem de verilen hizmet şeklidir.

Çünkü hangi zaman diliminde bu hizmete ihtiyaç duyacağınız belli olmayabilir. Sizin dışımızda gelişen bazı durumlarda sizi bu hizmete zorlayabilir o yüzden bu hizmeti veren kurum 7gun 24 saat logosunu lafta  bırakmayarak bunu hizmete dökmelidir.Pet taxsi İstanbul ile 7gun 24 saat hizmetinizdeyiz.

Pet Taxsi Hizmeti İşleyişi ve Sınırları Nelerdir?

Evcil hayvan taşımacılığında sınır olmamalıdır. Kesinlikle gidilecek konum sınırlandırılamaz ve hizmet saatine sınır koyulamaz. Çünkü nerede ve ne zaman ihtiyaç duyacağımızıbelirleyip bunu o ana sığdıramayız. Zaman ve bulunduğunuz yerin konumu hiç fark etmeksizin siz talep edin biz size Pet taxsi İstanbul hizmetini sunalım. 

Pet taxsi hizmeti şehir içi kısa mesafe uzun mesafe olabileceği gibi kesinlikle şehirler arası hizmette vermelidir. Örneğin sahiplendiğiniz bir hayvaniniz şehir dışında olabilir bu durumda da kesinlikle Pet taksiler hizmet sunmalıdır. Pet taksi hizmeti veren kurumumuz Pet taxsi İstanbulve çevresinde size istediğiniz pet taşıma hizmetini vermektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir