© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Piqapoo İle Köpek Sahiplerine Rahat Bir Nefes

Piqapoo İle Köpek Sahiplerine Rahat Bir Nefes

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1259 0

Köpek sahibi olmanın ayrıcalık olduğunu en iyi yine evcil hayvan sahipleri bilir. Hem dost hem de oyun arkadaşı olan köpekler sahiplerine sadıklığı ile de bilinirler. Bu hayvanlar hem oyuncu hem de eğitime eğilimli özellikleri ile de yeteneklerini sergileyebilirler. Aynı zamanda koku alma duyuları avcılık yeteneklerinin de geliştiğini gösterir. Bahçeli ev sahipleri köpekleri için gereken doğayı bu alanlarda sağlayabilirler. Ancak apartman dairelerinde ve şehirlerde yaşayan köpek sahipleri için bu durum pek mümkün olmaz.
Haftada birkaç kez hatta belki her gün köpeğin dışarı çıkarılıp hava almasını sağlamak gerekir. Aksi halde hırçınlaşan köpek evde sıkılacak ve zarar vermeye başlayacaktır. Bu durumu bilen köpek sahipleri de köpeklerinin kaka yapma ihtimaline karşın ellerine birkaç poşet alıp dışarıya çıkarlar. Hatta bazen bu poşetler yeterli kalmayabilir. Su ile kakanın bulunduğu yeri yıkamak da gerekir. Çünkü şehirlerde ve toplum yaşam alanlarında köpek kakalarının sahiplerince temizlenmesi gerekir. Ancak geliştirilen Piqapoo İle Köpek Sahiplerine Rahat Bir Nefes almış oluyorlar.

Piqapoo İle Köpek Sahiplerine Rahat Bir Nefes

Artık Kaka Temizlemeye Son

Yere eğilip köpeğin kakasını temizlemek hem zahmetli hem de zaman kaybettiren bir durumdur. Üstelik tam temizlenemeyen yerler tepkilere de yol açabilir. Ancak piqapoo sayesinde bu zor ve zahmetli durum tarih oluyor. Hem köpek hem de köpek sahipleri dışarıdaki vakitlerini kaka temizlemek yerine farklı ve eğlenceli aktiviteler yaparak geçiriyor.

Kullanımı Çok Basit

Kullanımı konusunda hiçbir şekilde endişeye mahal bırakılmamış. Ürün bir mandal ve ucundaki bir torbadan oluşuyor. Köpeğin kuyruğuna takılabilecek bu mandan kakanın torbaya düşmesini sağlıyor. Üstelik köpeğin canını yakmıyor ve hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor.
Böylelikle yerlere bulaşan ve temizlenmesi zor olan kakalar tarih oluyor. Köpek sahibi dolan torbayı tek bir el hareketi ile çıkarıp çöpe atabiliyor. Geri kalan tüm vakit de köpeğin dışarıda özgürce zaman geçirmesini sağlıyor. Üstelik her köpeğe uygun bu ürün 25 kilogram hayvanlar için ve 25 kilogramdan ağır hayvanlar için olmak üzere iki çeşit olarak üretiliyor.

Hem Ekonomik Hem Hijyenik

Tertemiz ve eğlenceli bir gezi hem köpeğe hem de sahiplerine iyi gelecek. Üstelik piqapoo oldukça ekonomik bir ürün. Hijyen dolu bir gezinti için her köpek sahibinin evinde olması gereken bu ürüne bir telefon yolu ile ulaşılabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir