© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Pozitif İstanbul Köpek Eğitimi

Pozitif İstanbul Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
120 0
istanbul köpek eğitimi

Pozitif İstanbul köpek eğitimi köpek sahiplenmiş kişilerin en özenli davrandıkları konu olarak kabul görmektedir. Burada sadece köpeğin donatılması köpeğin faydasına değil aynı zamanda sahibinin de ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir yeterli seviyeye gelmesi amaç edinir. Köpek eğitimi konusunda en çok dikkat edilmesi gereken husus köpeğin uygun yaşa gelmesi ya da yaşının daha fazla ilerlememesi şeklinde olmalıdır. Köpek eğitiminde önemli hususlardan biri olarak kabul edilen diğer biröge ise eğitimin profesyonel  kişiler tarafından sunulmasına yönelik bir anlayışı olmasıdır.

Köpek Pansiyon Hizmeti

İstanbul köpek eğitimi hakkında hizmet vermekte olan kurumumuz köpek sahipleri bakımından oldukçabeğenilmektedir. Köpeklerinin burada eğitim alabildikleri gibi sadece eğitim dönemlerindeki pansiyon hizmeti dışında da misafir edilebilmektedir.

Köpek sahiplenmiş biri için kısa süreliğine de olsa köpeğini bir yere bırakıp ondan ayrılması oldukça sıkıntılı olabilmektedir. Bu sıkıntılı süreci güven ve huzur ortamı sunan bir pansiyondan hizmet alarak geçirmek sürecin olumsuz koşullarını en aza indirecektir. Tüm ortam tamamen evcil hayvanınızın rahatına ve konforuna yönelik oluşturulmuştur. Köpek pansiyon hizmeti veren kuruluşumuzda tüm çalışanlar hayvanseverlikleri ile bu işi meslek edinmiş kişilerdir. Pansiyon hizmetinden faydalandığınız bu dönemde gözünüz arkada kalmayacak şekilde evcil köpeğiniz rahat ettirilecektir.

Köpek Eğitiminde İpuçları

İstanbul köpek eğitimi ile ilgili olarak pek çok köpek sahiplenmiş kişinin bilgisi olmamakla beraber pek çoğu da yanlış bilgi yüzünden köpeklerinin eğitimini tam destek sağlayamamış durumdadır. Köpek eğitimindeki en önemli ipucu köpeğin daha yavru olduğu dönemlerde eğitimi başlatılması yönünde olacaktır. Özellikle köpek 3 aylık olduğu dönemde eğitimleri sistematik bir şekilde ilerletilmelidir. Ancak eğitimler profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirildiği takdirde olumlu sonuçlar verecektir. Aksi takdirde uzun ve yorucu bir dönemin sonunda hala evcilleştirilememiş bir köpeğe sahip olmuş olabilirsiniz.

Köpek Eğitimi ve Pansiyonu Hizmeti

Pozitif İstanbul köpek eğitimi veren Bir kuruluşun aynı zamanda pansiyon hizmeti de veriyor olması hem eğitim dönemini daha verimli geçirmeyi hem de bu dönemin daha kısa sürmesini sağlamaktadır. Ancak sadece eğitim içerisinde değil farklı dönemlerde de pansiyon desteğinden faydalanabileceğiniz için bu hizmet son dönemlerinen tutulan ve en sevilen hizmetlerinden biri olmuştur. Özellikle eğitim döneminde köpeğin pansiyonda kalarak belli bir dönem sonunda oradan tam eğitilmiş bir şekilde tekrar teslim alınması çok daha profesyonel bir sonuçları beraberinde getirir.

Köpek Sosyalleştirilmesi Nedir?

Köpeğiniz olduğunda onu öğretecek onunla alıştıracak birçok şey hayal edeceksiniz. Özellikle yavru köpek sahibi olduğunuzda büyüdüğü dönemlerde eğitimleri hakkında ona verim alabileceği tam anlamıyla donanım sağlayabileceği bir kurum ve profesyonel bir ekip bulmanız bu hayalin bir parçası olarak hayata geçecektir.

İlk olarak köpeği sosyalleştirme eğitimi yapılması gereken en önemli adımdır. Aşıları yapılıp güvenle dışarı çıkabildiği andan itibaren mümkün olduğunca değişik ortamlara girmeli farklı kişilerle tanışmalı ve farklı hayvanlar ile arkadaşlık kurması gerekmektedir. Bu durumlar köpeğinizin sosyalleşmesi için ilk adım olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Köpek Eğitimi Fiyatlandırması Nasıl Gerçekleşmelidir?

İstanbul köpek eğitimi fiyatlandırması pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; temel eğitimler içerisinde sosyalleştirme eğitimi, hizmet ve tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi ve kişi koruma eğitimi verilmektedir.

Ancak bunlardan ihtiyacınız doğrultusunda tek tek faydalanabileceğiniz gibi paket halinde de fayda sağlayabilirsiniz. Köpeğinizin yaşı ve cinsi de belki fiyatlandırma üzerinde farklılıklara sebep olabilir. Köpek eğitimi konusunda köpek eğitimi ve pansiyon hizmeti veren kurumumuz her bağlamda sizlere üstün hizmet vermekte ve gerekli olan tüm eğitimleri sevgi bağı kurarak huzur ortamında evcil hayvanınıza sunmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir