© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği

admin admin - - 5 dk okuma süresi
594 0

Köpek bakmak hem masraflı hem de sabır gerektiren bir uğraştır. Köpek bakacak kişi hem maddi olarak bu işin altından kalkabilecek durumda olmalı, hem de sabırlı ve içinde hayvan sevgisi barındırmalıdır. Aşısından turun da beslenmesine ve bakımına kadar her ayrıntının bir bütçeyi etkileyecek kadar masraflı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Köpek besleyecek kişi aynı zamanda köpek eğitimi hakkında yeterince bilgili olmalıdır. Köpek eğitimi konusunda yeterince bilgiye sahip olmayan köpek sahibi bu konuda alacağı destek için de masraf yapacaktır.

Bu sebeple köpek sahiplenmek isteyen kişinin tüm bu detaylar hakkında yeterince düşünmeli ve gerçekten üstesinden gelebilecek ise bu işe kalkışmalıdır. Köpek sahiplerine köpeğinin eğitim sorunlarını yardımcı olacak birçok köpek eğitim merkezleri vardır. Köpek sahipleri köpeklerinin eğitimi ile ilgili sıkıntılar yaşadıklarında bu merkezlere müracaat ederek kısa sürede bu sorunların üstesinden gelirler. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği de bu alanda hizmet veren bir kuruluştur. Kaliteli hizmeti ile köpek sahiplerinin köpek eğitimi ile ilgili tüm sorunlarını adabı ile çözmektedir.

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği Hizmetleri

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği

Yaptığı işi ciddiye alan ve köpek eğitimi konusunda kendine oldukça güvenen Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği sahip olduğu uzman eğitmen kadrosu ve veteriner hekimleri ile köpek sahiplerini köpeklerini gözü kapalı olarak emanet ettiği nadide köpek eğitim merkezlerinden bir tanesidir. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği köpek eğitimi hizmeti üzerine kurulmuştur ancak işine verdiği ehemmiyetten dolayı eğitim alan köpeklerin sağlıkları ile de yakından ilgilenir. Eğitim sırasında köpeklerin tüm sağlık kontrolleri özen ile yapılır ve takip altına alınır.

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği olarak köpeğe verilen eğitim sadece otur, yat, kalk, yürü komutlarından ibaret değildir. Bir köpeğe verilebilecek her türlü eğitimi vermektedir . kadrosunda bulunan eğitmenlerin kapasitesi buna müsaittir. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği köpeğe çok yönlü kazanımlar sağlıyor. Özellikle de henüz yavru olan köpek annesinden ayrılıp çiftliğe emanet edilen köpekler, çiftliğe girdikleri andan itibaren çeşitli yerleri ve nesneleri tanımaya, insanlarla iletişim kurmaya, çiftlikteki diğer köpekleri tanımaya ve farkı canlı türleri ile tanışmaya başlarlar. Bu sayede yavru köpekler sosyalleşip özgüven sahibi oluyor ve çiftlikte kendini oldukça rahat hissediyor. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği eğer imkanları var ise köpek sahiplerinin de köpeğinin eğitimi esnasında çiftlikte bulunmasının köpeği ile arasındaki bağın oluşmasında önemli olduğunu düşünür.

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği Yerinde Köpek Eğitimi Hizmeti

Köpek sahiplerinin arzu etmesi halinde Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği yerinde köpek eğitim hizmeti de verebiliyor. Uzman eğitmen köpeğin olduğu mekana gelerek ihtiyaç duyulan eğitimi yerinde sağlayabilir. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği köpek eğitim uzmanı köpeğin bulunduğu mekana geldiklerinde ilk olarak köpek ile aralarında bir dostluk bağı oluşturur. Daha sonra köpek sahibinden köpeğin ihtiyaçları ve sorunlu davranışları ile ilgili ön bilgiler alır ve aldığı bilgiler doğrultusunda sorunların giderilmesine yönelik çalışmalara başlar.

Köpeğin istenmeyen davranışlarının giderilmesine yönelik eğitim programı hazırlar. Bu program doğrultusunda hareket ederek bir kaç seansta sorunların çözümünde aktif rol alır. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği ekip olarak; verdiği başarılı hizmetleri ile bu alanda oldukça talep gören ve tercih edilen bir kurum olmayı başarmıştır. Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği aracılığı ile eğitim alan köpekler eğitimlerini tamamladıktan sonra sahipleri ile uyum içinde olurlar ve sahibine karşı oldukça itaatkar davranırlar. Köpek sahipleri köpeklerinin aldığı eğitimler sayesinde sokak yürüyüşlerinden oldukça keyif alacak; köpeğinin dış çevreye karşı nasıl uyumlar sergilediğine birebir tanık olacaktır.

Sancaktepe Köpek Eğitim Çiftliği başarısını eğitimlerde gösterdikleri sabra, köpeklere gösterdikleri sevgiye ve uyguladıkları özel eğitim yöntemlerine borçludur.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir