© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Dövüşü
  4. »
  5. Sarıyer Köpek Pansiyonu

Sarıyer Köpek Pansiyonu

admin admin - - 3 dk okuma süresi
993 0

En sadık dostlarımızdan olan köpeklerimizin rahatını ve yaşantısını ara sıra düşünür ve kaygılanırız. Çünkü iş hayatında bulunan toplantılar ,yemekler,seyahatler süresince yanınızda dostunuz olmayacak ve onun yalnız kalmasına üzüleceksiniz. Tek yapacağınız şey ise köpeğinize sizin gibi bakacak birini bulmak veya bir tesise bırakmaktır. Günümüzde oluşturulan böyle tesisler bulunmaktadır. İşte bunlardan birini de biz açmış bulunuyoruz. Sarıyer ilçemizde Sarıyer köpek pansiyonu ismiyle açmış olduğumuz pansiyonda köpek sahiplerinin istedikleri zaman getirdikleri köpeklerine bakım ve ihtiyaçlarını karşılama hizmreti veriyoruz. Onlar her daim bizim yanımızda olan hayvanlardır. Tüm zamanımızı onlarla birlikte geçiriyoruz.
Bunun için iş toplantılarında veya özel günlerde onu eve tek başına bırakıp gidemeyen kişilerin köpeklerine bakılmaktadır. Çoğu zaman 1-2 günlük bir süre içinde misafir edilen köpekler çok çeşitli istekleriyle karşılanır. Hayat yolunda tartışmasız en sadık dostumuz olan köpeğimizi nereye teslim ettiğimizde çok önemlidir. Tüm vakitlerimizde onun için uğraşıyor olabiliriz ,karşılığında ise onun sadakatli bağlılığını alıyoruz. Tesisimizde her köpek için ayrı tasarlanmış odalarımız bulunmaktadır. Bu odaların içinde ise köpekler için kulübe evler bulunuyor. Köpekler için tasarlanmış yürüme parkurunda 1-2 saat vakit geçiren köpekler artık yemek servisine alınır . Sarıyer köpek pansiyonu olarak biz saatli ve disiplinli uygulamalar yaparız. Köpeklere hiçbir şekilde zarar vermeden uygulanan bu planlı yaşantı onlara da rahat gelmektedir.
Yaptığımız işi büyük bir dikkatle ve köpeklere zarar vermeden yapmaktayız. Sarıyer köpek pansiyonunda ilk olarak köpeklere saatli yemekleri sunulur. Sonrasında ise üstü hava alan yürüme parkurunda yürüme işlemi yapılır. Tüm hizmetlerimiz sırasıyla yapılmaktadır. Sonrasında oyun sahalarında serbest bırakılan köpekler birbirleriyle vakit geçiriler. Aklınızın köpeğinizde kalmaması için köpeğinizi teslim ederken mekanımıza bakmanız ve ona göre karar almanız gerekiyor. Pansiyonumuzda bu yapılan hizmetlerin fix bir ücreti bulunmaktadır. Misafir edilen köpeğiniz siz gelip alana dek bizim pansiyonumuzda kalabilir. Pet taksi hizmeti ile tesislerimize gelemeyen köpekler için transfer yapılabilmektedir. Çok titiz bir hizmet olan köpek bakıcılığı başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Köpekleriniz bizim ile güvendedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir