© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Dövüşü
  4. »
  5. Satılık Dişi Rottweiler ADANA

Satılık Dişi Rottweiler ADANA

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1111 0

Rottweiler köpeği bilinen en eski köpek ırklarından bir tanesidir. Tarihsel olarak Roma İmparatorluğu’na kadar dayanan Rottweiler sürü gütme,bekçilik özellikleri ile birlikte birçok konuda insanların yardımcıları olmuşlardır. Satılık dişi Rottweiler Adana’da bulmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Rottweiler köpek cinsi orta – büyük yapıda, sadık, orta ağırlıkta, orta boylu bir köpektir. Bu cins vücudu ile doğru orantılı, büyük güç, çeviklik, sıkı ve güçlü yapısı ile dayanıklı bir hayvandır. Rottweiler’in görünümü doğal ve basittir, bu cinsin davranışları öz güven doludur.
Köpek

Eğitimi
Rottweiler’lar etrafına hızlı bir şekilde tepki verir. Rottweiler oldukça zeki bir iş köpeğidir ve aile yaşamı içinde de oldukça uygundur. Satılık dişi Rottweiler Adana’da sahip olmak için kurulduğu yıldan itibaren pet shop sektöründe söz sahibi olan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın politikası güven, kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Siz değerli hayvan severlerin en ekonomik şekilde faydalanması için pet shop firmamız birbirinden kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Firmamızın ilk önceliği müşteri memnuniyeti ve prestijdir. Firmamız kurulduğu günden bu yana sektöründe emin adımlarla ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Oldukça büyük ve lüks yapıdaki mağazamızda her türlü evcil hayvan ve ürünlerini en uygun fiyata bulma imkanına sahipsiniz. Alanında tecrübeli personelimizle firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin alışveriş öncesi veya sonrası memnun kalması için sürekli olarak firmamızın kalitesini yükseltmekteyiz. Firmamız her cinste evcil hayvanı ve bakım ürünlerini bünyesinde en uygun fiyatlarda sizlere sunmaktadır. Firmamızda
Köpek

Eğitimi
bulunan her hayvanın sağlığı her gün veteriner kontrolünde olup tüm aşı ve bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır. Firmamız saf ve ırkına has canlılar bulundurmaktadır. Bununla birlikte dünyanın en ünlü mamaları da firmamızın bünyesinde sizlere sunulmaktadır.
Satılık dişi Rottweiler Adana’da bulabileceğiniz en kaliteli ırk firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Mağazamızdan sadece alışveriş etmekle kalmayıp bununla birlikte bilgili ve deneyimli personelimiz tarafından hayvan hakkında gereken her türlü bilgiyi de temin edebilirsiniz.
Köpek

Eğitimi
Firmamızın hedefi %100 müşteri memnuniyetidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir