© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Şişhane Köpek Eğitimi

Şişhane Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
489 0

Beyoğlu ilçesinde bulunan semtlerden biridir. Meşhur İstiklal Caddesi ile en çok ziyaret edilen semtlerdendir. Merkezi konumuyla her yerden kolayca ulaşım imkânı bulunuyor. Semtte bulunan kültür-sanat olanakları ve köpekler için de eğitim merkezleri ön plandadır. Köpek eğitimleri yerli ve yabancı, deneyimli eğitmenler tarafından sağlanıyor. Köpek eğitimleri, köpek sahipleri için de kolaylık sağlayan ideal kurumlardır. Köpekler evcil halleri ve duygusal içgüdüleri ile sahiplerine bağlı olan canlılardır. Evde köpek besleyen ve çalışan kişiler için köpeklerinin eğitim almaları önemlidir. Köpeklerin eğitmenlere emanet edilirken analiz edilerek eğitim durumları incelenir. Bunlar sonucunda profesyonel eğitmenler ile doğru çözümler üretilir ve sahip ile köpek arasında ilişkinin en üst düzeye çıkarılması amaçlanır. Verilen eğitimler doğrultusunda köpeğin insanlara yaklaşımı ve sahibiyle arasındaki ilişkisi düzenlenir. Şişhane köpek eğitimi, pek çok eğitimlerin verilmesiyle çoğu köpek cinsine hizmet olanağı sağlıyor.

Şişhane Köpek Eğitimi

Şişhane köpek eğitim merkezi ile görüşen kişilere köpek eğitmeni uzmanı temin edilir. Köpek üzerinde karakter analizi yapılır ve uygun eğitimler tespit edilir. Yapılan analizler sonucunda Şişhane evde köpek eğitimi ile ilgili köpek sahipleri ile görüşmeler yapılır. Ve o gün itibariyle evde eğitim için de dersler başlayabilir.

Eğitim Merkezlerinde Verilen Eğitimler

Eğitim kurumlarının asıl amacı, köpek ile sahibi arasında sıkı bir bağ ile kurulmasıdır. Köpek eğitiminin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için danışman belirlenmesi uygundur. Son zamanlarda köpeklerin eğitimine daha çok özen gösterildiğinden eğitim kurumlarında da uzman kişiler tarafından eğitimler sağlanır. Köpeklerin de normal hayatta her duruma karşı daha mantıklı tepkiler verebilmesi ve sahipleri ile daha uyumlu olmaları için temel eğitimlere ihtiyaçları vardır. Temel eğitimler doğrultusunda köpek ve sahipleri arasında sağlam bir bağ kurulması hem köpeğin öz güvenini arttıracak hem de köpek sahibini mutlu edecektir. Köpeklere danışman doğrultusunda verilecek asıl eğitim temel itaat eğitimidir. Başarıyla temel itaat eğitimini atlatan köpekler için, sonrasında da ileri itaat eğitimi verilebilir. Temel itaat eğitimi kapsamında temel komutlar öğretilir. Uygulamalar eğitmenler tarafından öğretildikten sonra köpeklerin sahipleri ile de bu uygulamaları tekrar etmesi istenir. İleri itaat eğitiminde de tasma olmadan açık alanda köpeklere verilen bazı komutları uygulaması ve başarılı olması amaçlanır.

Şişhane Köpek Pansiyonu Özellikleri

Şişhane pansiyonuna köpekler emanet edilirken köpeklerle ilgili bilgiler alınır. Köpeğin hangi çeşit mamayla hangi saatlerde beslenildiği, gün içinde yaşadığı aktiviteler, gün içinde gezdiği saatler öğrenilir. Köpek pansiyona bırakıldıktan sonra normal yaşam şartlarına uygun şekilde hizmet verilir. Köpeklerin giriş sırasında sahiplerinden aşı kartları alınır. Eksik aşılarının olup olmadığı kontrol edilir. Eksik aşıları varsa veya zamanı gelen aşıları olduğunda veteriner tarafından aşıları yapılır. Sağlık konusunda köpek sahipleri kadar köpeklere hassas davranılır. Sürekli gözetim altında tutulur ve sağlık kontrolleri yapılır. Köpeklerin bırakıldığı zamandan itibaren sosyalleşmeleri için günlük aktiviteler yapılır. Farklı köpekler ile dostluk kurmaları için oyun saatlerinde oyun alanlarında özgürce dolaşmaları sağlanır. Şişhane köpek pansiyonunda her cins köpeğe hizmet verilir, her konuda hassas davranılarak köpek sahiplerinin güvenlerinin kazanılması amaçlanır.

Şişhane Köpek Eğitimi

Köpek sahiplerinin zor zamanlarda en büyük sıkıntıları köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir bir yuva bulabilmektir. Günlük yaşam şartlarında alıştıkları gezme saatleri, beslenme saatleri, banyo günleri doğrultusunda aynı düzenle devam edilir. Şişhane köpek pansiyonuna köpeklerin bırakılması durumunda sade konaklama hizmeti değil, temizlik, eğitim, eğlence, sağlık gibi hizmetleri de karşılanmış olur. Ayrıca pansiyonda 24 saat boyunca gözetim altında olduğundan sağlıkla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşandığında hemen müdahale edilerek kontrol altına alınır. Bu nedenle de köpek sahipleri için güvenilir hizmet kurumlarıdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir