© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Satılık Dişi Rottweiler İzmir

Satılık Dişi Rottweiler İzmir

admin admin - - 3 dk okuma süresi
757 0

Satılık Rottweiler ilanı görmek, yetiştirici olduğunu söyleyen kişilerden köpek almak çok zor olmayabilir. Özellikle internet kullanımının inanılmaz Yavru Köpek Eğitimiboyutlara ulaştığı bu günlerde pek çok ilana ulaşmanız mümkün.  Satılık dişi Rottweiler İzmir ilanımın diğer ilanlardan farkı ise, değerli bir genetik mirasa sahip olan köpeklere sahip olmanızı garantiliyor olmam. Aile ağacı iyi, iyi birer anne ve babadan gelmiş olan bir köpek aldığınızda, gelecekte başınıza gelebilecek tehditlerin büyük bir bölümünü bertaraf etmiş olursunuz. Çünkü hayvanların eğitimi bir noktaya kadar etkilidir. Karakterlerinin şekillenmesinde, yeteneklerinin ortaya çıkmasında, bazı davranış şekillerini benimsemekte genetik mirasın önemi tartışılamaz. Üstelik alabilecekleri eğitimi ya da yapabilecekleri işi belirlemekte de genetik miras çok önemli olacaktır.
Satılık dişi Rottweiler İzmir ile vurguladığım diğer özellik ise köpeğin dişi olması. Dişi köpek sahibi olmak bazı kişiler için avantaj demek iken, bazı kişiler için dezavantaj Yavru Köpek Eğitimianlamına gelebilir. Avantaj olduğunu düşünen kişiler köpeğin cinsiyeti nedeni ile evine ve ailesine daha bağlı olacağını, daha ağırbaşlı ve itaatkar olacağını söylerler. Dişi köpeği tercih etmeyen kişiler ise özellikle Rottweiler gibi bir köpeği almanın asıl amacının korunma olduğunu, mümkün olduğu kadar iri bir köpeğe sahip olmanın daha iyi olacağını söylerler. Ortalama bir dişi Rottweiler köpeği 42 kilogram civarında iken, erkek köpek için normal kabul edilen ağırlık 50 kilogram civarında bulunuyor. Yani %20 ya da %25 gibi bir fark söz konusu. Ayrıca dişi köpek sahiplerinin, dişilere özgü bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağını da belirtiyorlar.
Satılık dişi Rottweiler İzmir başlığını değerlendirdikten sonra farklı cinslerde köpek almayı tercih edebilirsiniz. Önemli olan tercihinizin Rottweiler ırkı olmasıdır. Çünkü dişi de olsa erkek de olsa bu ırka mensup köpekler akıllı, kolay eğitilebilir, güçlü ve sert görünümlü köpekler Yavru Köpek Eğitimiolacaktır. Dişi ya da erkek köpeklerin farklı avantajları ya da dezavantajları olabilir. Ama tamamı ırka özgü bu özellikleri taşıyacaktır. Dolayısıyla beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir köpek edinmiş olacaksınız. Siz ve aileniz için sıkı bir dost ve güvenilir, güçlü bir koruma sağlamanız çok kolay.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir