© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Çekmeköy Köpek Eğitim Merkezi

Çekmeköy Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
777 0

Son yıllarda sayısı oldukça artış gösteren köpek otelleri çok tercih edilir olmuştur. En büyük sebebi de özellik ile büyükşehirler de yaşayan kişilerin genel olarak köpeklerini evlerinde baktıkları için bir iş gezisine çıkarken ya da tatil için bir yerlere gidecekleri zaman, bu gibi durumlar da köpeklerini bırakabilecek bir yer bulmalarından ötürü talep sayısı artış gösterdikçe köpek oteli, köpek pansiyonu sayısı da artmaya başlamıştır. Siz eviniz de köpek bakıyorsunuz ama herkes evinde köpek bakmayı sevmez, bunun yanında köpekler sahibinden ayrılınca ilgi göremezler ise bunalım yaşayıp içine kapanabilir. Bu gibi sorunlar yaşamak istemeyenlerin en çok tercih ettikleri yöntem köpek oteli. Büyükşehirler de köpek oteli sayısı daha fazladır. İstanbul Avrupa yakasında Çekme köy civarlarında yaşıyor iseniz köpeğinizi bırakabileceğiniz en güvenli köpek otellerinin ilk sıraların da Çekme köy Köpek Eğitim Merkezi gelir.

Çekmeköy Köpek Eğitim Merkezi

Çekmeköy Köpek Eğitim Merkezi birçok konuda müşterilerine hizmet veren 20 yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet veren deneyimli ve uzman bir kadrodan oluşan bir merkezdir. Köpeğinizi konaklama dışında da merkeze getirerek kaliteli bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Bu merkez köpek ırkları konusun da uzman olan Can Paksoy tarafından yönetilmektedir. Merkezde köpeğinize, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, bodyguard eğitimi, alan koruma eğitimi, tuvalet eğitimi gibi bir çok eğitim aldırabilirsiniz. Bu eğitimleri en deneyimli personeller tarafından garantili bir biçimde verilmektedir.

Çekmeköy köpek eğitim merkezine köpeğinizi getirmek için bir aracınız yok ise 0 533 608 87 32 nolu gsm operatöründen müşteri temsilcisi olarak görev yapan Nilgün Çakır ile görüşme sağlayarak, randevu aldığınız takdir de köpeğiniz servis aracı ile evinizden alınır. Konaklama sona erince de köpeğiniz tüm bakımları yapıldıktan sonra yine servis aracı ile getirilerek size teslim edilir. Köpeğinize merkezde stresten uzak tutularak en iyi şekilde bakılır. Merkez de kaldığı süre boyunca veteriner kontrolünde bulunur. Köpeklerin kafesleri her gün düzenli şekilde dezenfekte edilir.

Çekmeköy Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğinizi bırakacağınız zaman dilimi uzun ise merkezden size özel bir ücret isteyebilirsiniz. Ayrıca köpeğiniz merkezde kalırken beslenme ihtiyacı en iyi şekilde karşılanır. Köpeğinizin beslenme ve uyku düzenine özen gösterilir. Günlük egzersiz ihtiyacını karşılamak için uzmanlar tarafından oyun saatleri düzenlenir. Aktivite ihtiyacını gidermek için de uzun yürüyüşler düzenlenir. Özetle köpeğiniz siz onu bırakıp işlerinizi halledip geldikten sonra bu zaman dilimi içinde keyifli bir tatil geçirmiş olur. Siz köpeğinizi teslim aldığınızda da bunu mutlaka kendinizde anlayacaksınız.

Merkezde verilen bir diğer hizmetlerden biri de merkezden sağlık ve ırk garantisi ile yavru kedi ve yavru köpek satın alabilirsiniz. Bu konuda uzman olan Can Paksoy ile 0 533 407 63 63 nolu irtibat numarasından iletişime geçebilirsiniz. Hangi ırkta bir kedi ya da köpek arıyor iseniz bu merkez de bulma imkânınız vardır. Yavru bir köpek alırken sağlığının ve ırkının garantili olması çok önemlidir. Bu sebep ile güvenilir bir merkezden alışveriş yapmanız sizin için daha iyi olur. Çekme köy köpek eğitim merkezi de müşterilerine bu garantiyi en iyi şekil de vermektedir.

Çekmeköy köpek merkezinde verilen tüm hizmet çeşitleri en iyi kalitede verilmektedir. En iyi eğitim, en iyi konaklama imkânı, sağlık ve ırk garantili yavruya sahip olma imkânı, bunların hepsini bu merkezde bulabilirsiniz. Zaten köpeğinizi bir yere emanet edip gittiğiniz zaman emanet ettiğiniz yerin güvenilir bir yer olmasına dikkat edin. Köpeklerin çok duygusal hayvanlar olduğunu unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir