© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Gezici Pet Kuaförü İstanbul

Gezici Pet Kuaförü İstanbul

admin admin - - 5 dk okuma süresi
839 0
Gezici Pet Kuaförü İstanbul

Gezici Pet Kuaförü İstanbul

Eskiden beri evcil hayvan beslemenin ve bakımının ne kadar zor olduğu için birçoğumuz ev de hayvan besleyemiyorduk artık gezici pet kuaförleri ile evcil hayvan bakımını sizlerin yardıma koşmaktadır. Gezi pet kuaförü İstanbul içerisin de nerde olursanız olun sizlerin ayağına gelerek evcil hayvanlarınızın bakımını yapmaktadır. Günümüz teknolojisinden de yararlanarak gezici pet kuaförleri birçok kedi ve köpek olmak üzere hayvanların bakımını kendi araçların da yapmaktadırlar.

Sizlere kısaca gezici pet kuaförleri hakkın da bilgi vereceğiz:
Evcil hayvanlar için tecrübeli ve işini severek yapan birçok hizmeti veren gezici pet kuaförleri hayvanlar için makas tıraşı, makine tıraşı, banyo ,rötuş hizmetleri verilmektedirler. Evcil hayvanların daha rahat etmesi ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için bakıma ihtiyaç duyarlar. Gezici pet kuaförlerine günümüz teknolojisinden yararlanarak da ulaşabilirsiniz. İnternetten de ulaşabileceğin gezici pet kuaförlerine Google ‘ye girip gezici pet kuaförü İstanbul yazarak siteye ulaşabilirsiniz. Gezici pet kuaförü web sitesin de evcil hayvanınızın cinsini yaşını seçerek nasıl bakım yapacak olan ekibi görebilirsiniz. Hizmetler bölümünden ise evcil hayvanlara yapılacak olan bakımlar bu bakımların nasıl yapıldığı hakkında ki bilgilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz de site de bulunan Randevu bölümünden de randevu alabilirsiniz.

Gezici pet kuaförü nasıl hizmet vermektedir

İlk önce size en yakın pet shop’ a giderek randevu alabilirsiniz ve ya da bir internete bağlı bir bilgisayardan Google ‘ ye girip gezici pet kuaförü İstanbul yazıp sitenden de randevu alabilirsiniz. Ya da 118 servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Öncelikle web sitesinde köpeğinizin cinsini belirtin çünkü hangi cinse sahipse köpeğiniz bunun üzerine profesyonel ekipler tarafından o cins den iyi anlayan ekipler görevlendirilir.
Ekipler evinize kadar gelip gezici ekiplerimize ait olan araçların içerisin de köpeklerinizin bakımını yapmaktadırlar.
Ekipler ilk olarak köpeğinizi incelerek evcil hayvanınıza en uygun şampuanı fırçayı ve benzeri araç ve gereçleri ona göre tercih ederler.

Evcil hayvanların en zor bakımı banyo bakımıdır. Ekipler bu bakım için köpeğin huylanmayacağı ve korkmayacağı bir sıcaklıda suyu hazırlarlar ardından köpeğin cildine zarar vermeyecek şampuanla masaj uygularcasına vücudunu temizleyecekler ve ardından da tüylerine en uygun fırça ila tüylerine zarar vermeden kurutma işlemine geçerler. Ancak şunu da belirmemiz de fayda var köpeklerin ciltleri kuru olduğundan ekipler nemlendirici özelliğe sahip olan şampuanı tercih ederler

Gezici Pet Kuaförü İstanbul

Banyo bakımı esnasın da kulak temizliğini bakımı da bu esna da yapılır kulak bakımın da köpeklerin kulaklarının içi temizlenerek kulak yollarında ki tüyler alınarak köpeklerin daha rahat duymaları hedeflenir.
Kulak bakımından sonra bir önemli bakıma geçilir anal bakımı bu bakım esnasından köpeğin huysuzlanmaması için profesyonel ekip tarafından tercih edilen araç ve gereçler yardımıyla anal temizlik de yapılır.
Anal bakımından sonra banyo bakımının da sonuna gelinir bu işlem esnasın da köpeği özel kurutma makinesi ile kurutulur ve fırça yardımıyla da tüyleri fırçalanır

Banyo bakımından sonra tırnaklarının bakımına geçilir bu bakım esnasın da özel olarak tercih edilen makaslar yardımıyla tırnak bakımı yapılır ve bakımın sonuna gelinir.

Özetlersek biz insanların nasıl bakıma ihtiyaç duyuyorsak bizim evcil hayvanlarımızdan bu denli bakıma ihtiyacı vardır. Hayvanlarınızın daha iyi bir yaşam sürdürebilmesi için bu bakımların en iyi şekilde yapıldığı bir profesyonel veterinerler başvurmanız gerekir. Bu yüzden dikkatli seçim yapmanız gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir