© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Köpek Pansiyonu Etiler

Köpek Pansiyonu Etiler

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1386 1

Güvenli Hizmet

İstanbul Avrupa yakasının en gözde semtlerinden olan Etiler halkına hizmet vermek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz. Amacımız Etilerde ikametgâh eden sizlerin sadık dostlarınızın sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktır. Bu gaye ile yola çıkarak Köpek Pansiyonu Etiler işletmemizde sizlere hizmet vermeye başladık. İşletmenin genel olarak diğerlerinden ayrılmasının en önemli sebebi veteriner hekimler eşliğinde köpek kabulünde bulunulmasıdır. Sadık dostlarınız pansiyon içerisinde tüm olanaklardan sınırsızca yararlanma imkânı bulmaktadırlar. Profesyonel bir kadronun ustaca dizayn ettiği pansiyon köpeklerinizin rahat bir nefes almasını sağlamaktadır. İstediğiniz zaman dilimi kadar köpeklerinizi güven ve inanç içerisinde teslim edebilirsiniz. Pansiyon hizmetlerinden yararlanan tüm köpekler sağlık taramasından geçirilmektedir. Yapılana analitik işlemlerde karşılaşılan sıkıntılar rapor edilerek sizlere bilgi verilir. Köpeğinizi aşılarında bir eksiklik gözlemlenmesi halinde veteriner hekimlerimiz müdahalede bulunarak aşılarının yapılmasını sağlar.

Etiler trafiğinin sıkıntı ve stresinden uzakta, hareketli dakikaların sizi ve sadık dostunuzu düşeş etmeden Köpek Pansiyonu Etiler hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Pansiyon içerisinde yer alan hizmet çeşitleri sınırsız olup şu içeriğe sahiptir. Köpekleriniz açık havada dolaştırılarak enerjilerini atmalarına yardımcı olunur. Kafes kullanımı yerine göre tercih edilirken ağırlık açık hava kullanımına verilmektedir. Kullanılan kafesler 5 ila 10 m2 arasında yer almaktadır. Bahçe içerisine konumlandırılan tuvaletler ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olur. Periyodik sağlık taraması yapılır. Rutin temizlikleri profesyonel köpek eğitmenleri tarafından gerçekleştirilir. Bunlar; saç, göz, kulak, tırnak vb bakım hizmetlerinden oluşmaktadır.   Kafes ortamında bulunmayan, bağımsız ve özgür hareketler gösteren köpekler kafese alınmamakta bahçe içerisinde doyasıya eğlenebilmektedir. Belirtilen tüm bu hizmetlerden ucuz fiyatlarla ekonomik olarak yararlanabilirsiniz. Bu evinizde dinlenmenize olanak tanırken sadık dostunuzun pansiyonunda duşunu alarak konforlu bir yaşam sürmesini sağlar.

Evcil hayvanlar arasında insanların en sadık dostu olarak bilinen köpeklerdir. Yaşamın farklı kesitlerinde farklı içerik ve tarzlarda insanlığa büyük emekler verecek güç ve potansiyel sahibidirler. Bu husus onların kaliteli bir hizmet ve konforlu bir yaşam sürmeleri neden olmuştur. Kısa süre içerisinde evcilleşmeleri ve çeşitli ırk seçeneklerinde bizlerle beraber olmaları bu canlı türlerinin yaşamlarını idame ettirecekleri Köpek Pansiyonu Etiler hizmet ve olanaklarından kalite standartleri içerisinde profesyonelce faydalanmalarının unsuru olmaktadır. Kafessiz bir pansiyonun koşuları oluşturulmuş olup çeşitli oyun alanları ile güçlendirilmiştir. Çeşitli ırk özelliklerine sahip olan bu hayvanlar için pansiyonda kuaför hizmeti de verilmektedir. Diğer taraftan pansiyonlarda Temel İtaat Komutu ve İleri İtaat Komutu eğitimlerinin verildiğini de görmekteyiz.   En önemli İhtiyaçları olan tuvalet eğitimi uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Diğer taraftan koruma, yavru ve çeşitli eğitim hizmetleri de yer alır.

 

 

Görülüyor ki; iş seyahatlerinizde, günü birlik ziyaretlerinizde, konutunuzun müsait olmama durumunda pansiyon hizmetinden profesyonelce faydalanabilirsiniz. Sadık dostunuzu güven ve inanç içerisinde bırakacağınız sıcak bir mekân, huzurlu bir ortam Köpek Pansiyonu Etiler hizmet eve kalitesini işaret etmektedir. Sizlerin istek ve talepleri dikkate alınarak köpekleriniz için özel çalışma hizmetleri de verilmektedir. Pansiyon özelliği ile köpeklerin tüm ihtiyaçlarının karşılanabildiği bir tasarım ile mimari dokunun oluşumunu sağlar. Burada emanet ettiğiniz köpekleriniz piyasa koşullarına göre son derece uygun ucuz ve ekonomik fiyat politikaları ile hizmet almaya devam etmektedirler. Sınırsız hizmet ağının yer aldığı pansiyon içerik ve kalitesinden 7 /24 faydalanabilirsiniz. Köpekleriniz sağlık bilgisi koşullarına uygun olarak barınak ve bahçe gibi mekânlarda güvenle muhafaza edilmektedir. Bizlerle irtibat kurarak sizlerde bu özellik ve hizmet kalitemizden güvenle faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Ipek - -

    Merhaba acik adres ve fiyat bilgisi alabilir miyim? 10 yaşinda pug cinsi kopegimi 5 gun emanet etmek istiyorum izmir e gidecegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir