© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek İtaat Eğitimi
  4. »
  5. Küçükçekmece Köpek Pansiyonu

Küçükçekmece Köpek Pansiyonu

admin admin - - 3 dk okuma süresi
858 0

Evimizde bizim yakınımızda duran ,samimi olarak bize bağlı olan ,sadakatle yanımızdan girmeyi bile düşünmeyen ve her durumda gözümüze bakan hayvan dostlarımızdan en akıllısı olan köpeklerimizi çok severiz,onlarla herşeyi planlar yaparız. Bazen gezmek için dışarı çıkarız .1-2 saat gezinti yapar tekrardan eve geliriz. Onu her zaman için arkadaş olarak görür ve yemek saatinde doyurur , tuvaleti geldiğinde ise çıkarır halederiz. Böyle bir hayatın içinde bir de zamansız iş seyahatleri olunca bunca işi kim köpeğimiz için yapar diye düşünürüz. Artık düşünmemize gerek yok. Çünkü her ilçede açıkan köpek evleriyle artık bu mümkündür. Küçükçekmece ilçesinde köpek sahiplerinin bu ihtiyacını karşılamak için açtığımız Küçükçekmece köpek pansiyonu tam da bu iş için düşünülmüş ve faaliyete başlamıştır. Siz iş seyahatine çıkmadan önce bize ulaşırsanız pet taksi hizmetiyle adresinizden alınan köpeğiniz gereken her türlü bakımın yapılacağı pansiyonumuza getirilir ve emin ellerde siz gelene kadar tutulur.
Bizim tarafımızdan faaliyete başlayan pansiyonumuzda yapılan hizmetlerden bahsedecek olursak; Her köpek için ayrı tasarlanmış köpek odaları ve bunların içinde bulunan köpek kulübeleri vardır. Küçükçekmece köpek pansiyonu ile köpeklerinize çok geniş bir alanda gezinti yapma imkanı verilirken diğer tüm köpeklerle oyun sahasında çok çeşitli oyunlarla birlikte olma şansı verilir. Ayrıca dış ortamın güvenliği ve korunması için gereken tüm önlemlerde alınmıştır. Köpeğiniz bizimle oldukça mutlu olacak ve sizin yanınızdaymış gibi rahat edecektir.
Gitgide çoğalan bu köpek pansiyonlarında bakım ve yiyecek sunumu için ücretler alınmaktadır. Yalnız Küçükçekmece köpek pansiyonunda bu işlemler konuşulan ücretin içinde olmakla birlikte ne konuşulduysa o fiyatın içindedir. Tesisimiz çok geniş bir alanda kurulmuş olup, Köpeklerimiz için kapalı alan sadece yattıkları külubeleridir. Geri kalan mekanların üstü açık olup havadardır. Güvenlikli ve uzman kadrosuyla birlikte hizmete devam eden köpek pansiyonunda saatinde yemek servisi,saatinde yıkanma ve kurutulma ayrıca taranma hizmeti,gezinti yapma hizmeti, sıcak günlerde serinlemek için girilen soğuk havuz hizmeti ile birlikte tuvaletini bilmeyen köpeklere de eğitim verilmektedir. Köpeğiniz bizde emin ellerdedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir