© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek İtaat Eğitimi
  4. »
  5. Sancaktepe Köpek Eğitimi

Sancaktepe Köpek Eğitimi

admin admin - - 3 dk okuma süresi
728 0

Sancaktepe köpek eğitim olarak verdiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizlerde köpekleriniz bize emanet edebilirsiniz, işimizi ne kadar ciddiyetle yaptığımız ve kendimize bu konuda ne kadar güvendiğimiz, sektörün en tecrübeli firması olmamızdan kaynaklıdır.
Kadromuz içinde bulanan uzman veteriner hekimler gözetiminde köpekleriniz eğitimler sırasında, sağlık kontrolleri titizlikle yapılarak takip edilmektedir. Merkezimizde eğitim dışında veteriner hekimlik hizmeti, tras, banyo, mama ve diğer malzeme ihtiyaçları konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Verilen eğitimler sadece bilinen otur, kalk, yat komutları değildir. Yavru köpek annesinden ayrılıp merkezimize geldiği an itibariyle başlayan sosyalleşme, farklı mekân ve objeleri tanıma, insanları tanıma ve iletişim kurma, diğer köpekleri ve canlıları tanıma, her şeyle barışık bir tavır sergilemesi özgüveninin tam olması ve bulunduğu ortamda kendini rahat hissetmesi ile başlar. Pendik köpek eğitim olarak köpek sahiplerini çok kısa da olsa eğitimler de görmek isteriz bu köpek ve sahibi arasında çok yararlı etkiler yaratmaktadır. Köpekte görülebilecek problemin çözümünde olumlu etkiler olur. Verilen hizmetler istenildiğinde sizin evinizde, trafikte herhangi bir alanda uzman ekibimiz tarafından bizzat gelinir ve eğitim verilir. Eğitime gelen köpek ilk önce eğitmeni ile dostluk bağı kurar. Sonrasında onun dilimden çok iyi anlayan uzman eğiticilerimiz, sahibinden aldıkları bilgi ile istenmeyen davranışlardan kurtulma ve komutlara uyması için çalışmalara başlanır. Firma olarak bu alanda sağladığımız başarı, en çok tercih edilen eğitim merkezi olmamızı kanıtlamaktadır. Verdiğimiz eğitimler sonucun da köpeğinizle beraber uyumlu bir hayata adım atacaksınız, sokağa çıktığınız da rahatça yürüyebilecek hatta tasma kayışını çıkarttığınız halde köpeğiniz siz izin vermedikçe yanınızdan dahi ayrılmayacak. sancaktepe köpek eğitim bu alanda verdiği hizmetleri her geçen gün güncellemektedir, köpek sahiplerinin her türlü isteği doğrultusunda oluşturulan eğitim programları, müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktaki başarımızdır.

Eğitim verdiğimiz köpeklere sabır, sevgi ve özel yöntemlerimizle yaklaşarak size itaat etmesiniz öğretiyoruz. Sancaktepe köpek eğitim, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, uzaktan itaat eğitimi, koruma eğitimi olarak verdiğimiz eğitimler dışında özel isteğe bağlı olarak  yavru köpek eğitimleri verilmektedir

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir