© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Dövüşü
  4. »
  5. Satılık dişi Rottweiler yavruları

Satılık dişi Rottweiler yavruları

admin admin - - 3 dk okuma süresi
931 0

Satılık dişi Rottweiler yavruları ilanım sizin yanındaYavru Köpek Eğitimiaileniz ve özellikle çocuklarınız için çok değerli fırsatlar sunabilir. Bütün evcil hayvan türlerini küçük oldukları dönemde, yavru iken edinmek doğru bir seçimdir. Ama bu durum Rottweiler için daha önemli olabilir. Çünkü yeterince sosyalleşmemiş bir Rottweiler önemli sorunlara yol açabilir. Diğer hayvanlar ile iyi geçinememesinin yanında, size yakın olsa bile yeterince tanımadığı kişilere yabancılık gösterebilir. Bu nedenle köpeği yavru iken evinize almak, aile üyeleri, çocuklar, yakın dostlar ve diğer ev hayvanları ile tanıştırmak yerinde olacaktır. Bu şekilde yeterince sosyalleşmesini ve sağlıklı bir psikolojik yapıya kavuşmasını Yavru Köpek Eğitimisağlayabilirsiniz. Yavru olduğu dönemde bu süreçten geçecek olan Rottweiler, ileride hem sizin için hem de değer verdiğiniz insanlar ya da diğer canlılar için iyi bir arkadaş ve güçlü bir koruma olabilir.
Satılık dişi Rottweiler yavruları teriminde vurgulanan diğer özellik ise köpeğin dişi olduğu. Maço erkekler bunu tercih etmese de dişi bir köpek iyi bir seçim olabilir. Cinsiyeti gereği evine ve ailesine daha bağlı olması muhtemeldir. Ayrıca çok az fark olsa da daha küçük ve narin yapıdadır. Yani kısıtlı bir alanda yaşamak söz konusu ile az da olsa avantaj sağlayabilir.
Dişi Rottweiler edinerek sağlayacağınız bir avantaj daha olacak. Satılık dişi Rottweiler yavruları ilanımı takip ederek benden alacağınız yavrular, iyi bir aile ağacına sahip olacaklar. Cinsel olgunluğa eriştikten sonra uygun bir baba adayı ile çiftleşmesini sağlayarak yeni yavrulara kavuşabilirsiniz.Annenin genetik özellikleri zaten iyi. Babanın soyu da iyi, babanın da şeceresi kuvvetli ise çok iyi genetik materyali olan yavrulara kavuşabilirsiniz. Bu da dostlarınıza bir iyilik yapmak, onlara kaliteli genetik mirasa sahip Yavru Köpek Eğitimiyavrular hediye etme şansı tanıyacaktır. Tabi yavrular için iyi fiyat teklif edecek kişiler olacağını da unutmamak gerekir. Kısacası Rottweiler almak istiyorsanız, yavru iken almak ve dişi olanları almak isabetli bir seçim olabilir. Tabi beni ya da çalışanlarımı arayarak iyi bir anne- babaya hatta daha önceki kuşaklardan gelen genetik materyale sahip yavrular almayı garanti etmek de yararınıza olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir