© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
757 0

Sultanbeyli ilçesi İstanbul’a bağlı Anadolu yakasında bulunan 1980’li yıllarda kurulmuş gelişmekte olan bir ilçedir. İlçe yoğun bir nüfusa hakim olup yerlisini bulmak istisnai bir durumdur. Bölge de ikamet eden halk Anadolu’dan yoğun bir göç alarak 30 yıl gibi kısa bir sürede yarım milyon nüfusa dayanmıştır. Çarpık kentleşme ardından şu sıralar büyükşehir katkısı ile yapı müteahhitlerine devredilerek şehrin çevre planlamaları ve site yapımları artışa çıkarak güzide bir İstanbul semti olma yolunda ilerlemektedir.

Sultanbeyli Köpek Eğitimi Fiyatları

İşte bu gelişmeler ile beraberinde pek çok sosyal alanların çoğalmasını getiren yenilikler içerisinde bizlerin can ve sadık dostları köpeklerin eğitimi hususunda bir ilke adım atarak Sultanbeyli Köpek Eğitimi konusunda köpek eğitimi ile sahipleri arasında yeni bir iletişim bağı kurma yolları, eğitimler ile mümkün olur hale geliyor. Bu kurum üzerine pek çok kuruluşların bulunması ise yeni gelişen Sultanbeyli de keşfe çıkarak köpek sevgisi hayvan hakları hususunda incelik göstererek hem eğitim kanallarının boşluğu doldurulup hem de en iyi köpek eğitimi verilmesi konusunda gayret gösteriliyor.

Köpek eğitimi sırasında danışmanların köpek sahipleri ile birinci ağızdan iletişime geçip ön görüşme talep edildiği anda; eğitim aşamaları ve eğitim sonu köpeğinizin sizinle olan samimiyeti ve iletişimi hakkında bilgi verilir. Anlaşıldığı üzere danışman sizin ve köpeğiniz ile kontak kurarak; eğitim sonunda eğitim sertifikası verilerek ömür boyu eğitim garantisi ile köpeğinizle güzel ilişkilere sahip olabilirsiniz. Eğitim hususunda bilgi aktarımı gerekirse eğitim yolu iki ana yol üzere izlenir. Ödül ve ceza lakin verilen eğitim esnasında ne ödül ne de ceza da orantıyı kaçırmamak dozunda ayarlamak köpeğinizin size olan sadakati ve samimiyeti maksadında önemlidir. Köpekler yaratılışları gereği duygusal ve zeki hayvanlardır bunların yanında ise sadakatleri sizler için en iyi güvenlik en iyi arkadaş ve dosttur. Köpeğiniz ile gerçek bir ilişkiye sahip olduğunuzda sizinle ağlayabilir ve sizinle gülebilir, gerçek ilişkiler duygusal ve mental anlamda insanlarla bağ kurulabildiği gibi hayvanlar ile de pekâlâ kurulabilir.

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi paketlerinde temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi üzere komutların. İlk olarak temel itaat eğitiminde adı üzere geçen ev hallerinde tasma yahut size bağlı bir ip ile; köpeğinizin dikkati ve kontrolü size bağlı olarak hareket etmesi yani doğrudan sizinle iletişime geçmesi eğitimin başlangıcıdır. Köpeklerde ırk ayrımı olmaksızın köpeğinizin psikolojik yani çekingenlik; duraksama, aşırılık, saldırganlık üzere herhangi bir sorunu yok ise ortalama 30 gün gibi bir süre de temel itaat eğitimini tamamlar. Temel itaat eğitiminde ise bilenen standart öğretiler verilir.

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Takip, gel, otur, bekle, evet, hayır gibi kısa ve öz hızlıca aktarabileceğiniz eğitimleri kapsar. İleri itaat eğitimi ise temel itaat eğitimini başarıyla bitirmiş köpekleri kapsayarak ileri itaat eğitimine katılabilir; durma gelmiş tasma yahut başka bir gereç ile dikkatini size vermesi gerekmeden yani artık size zihinsel ve duygusal olarak bağlı olduğundan serbest eğitime geçmiş köpek eğitimini kapsar. Yine bu eğitim ise ortalama 30 gün sonunda köpeğinize aşılanmış olacaktır. İleri itaat eğitiminde ki komutlar içersin de ise yabancıya gitmemesi; yabancıdan yemek yememesi, geri getir komutları gibi artık bütünüyle size sadık ve hizmetkâr bir dost haline gelerek size bağlanması gerçekleşir. Sultanbeyli Köpek Eğitimi temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi konusunda eğitim sonu ömür boyu eğitim garantili eğitim sertifikası verilerek; memnun kalacağınız ve köpeğiniz ile gerçek dostluğu yakalayabileceğiniz bir eğitim paketini sizlere sunmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir