© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Avcılar Köpek Oteli istanbul

Avcılar Köpek Oteli istanbul

admin admin - - 5 dk okuma süresi
431 0

Köpeklerin eğitim ve bakımları konusunda son yıllardaki önemli gelişmeler nedeni ile birçok köpek oteli faaliyete geçerek köpeklere hizmet veriliyor. Özellikle köpeklerini gönül rahatlığı ile emanet etmek isteyen köpek sahipleri için köpek otelleri tam aranılan ve istenilen yerler olarak dikkat çekiyor. Bu köpek otellerinden birisi de avcılar köpek oteli istanbul olarak ön plana çıkıyor. Köpek sahipleri kısa süreliğine bir tatile ya da iş seyahati yapmak zorunda kaldıklarında köpeklerini Avcılar köpek oteline gönül rahatlığı ile bırakabiliyorlar. Köpek sahipleri Avcılar köpek oteline internet yolu ile ve telefon ile ulaşabiliyorlar. Avcılar köpek otelinde köpeklere bakım, beslenme, sağlık ve eğitim konularında kaliteli hizmetler sunuluyor.

Avcılar Köpek Oteli Rezervasyon

Avcılar köpek oteline ulaşan köpek sahipleri öncelikle köpeklerini teslim edecekleri tarihi ve teslim alacakları tarihi Avcılar köpek oteline bildiriyorlar. Avcılar köpek oteli görevlileri belirtilen tarihte belirtilen adrese gelerek köpekleri köpek sahiplerinden teslim alıyorlar. Köpekler köpek sahiplerinden teslim alınırken köpeklerin beslenmelerinde özel mamalar ya da vitaminler kullanılıyorsa köpek ile birlikte bunlar da teslim alınıyor. Köpekler sahiplerinden teslim alınmadan önce köpeklerin davranışsal özellikleri, aşılarının tam yapılıp yapılmadığı, herhangi bir hastalık geçirip geçirmediği gibi önemli bilgiler köpek sahiplerinden alınıyor. Köpekler bu bilgiler alındıktan sonra Avcılar köpek oteline getirilerek bakım ve beslenme gibi hizmetlere başlanıyor.

Avcılar Köpek Oteli Sağlık Hizmeti

Avcılar Köpek Oteli istanbul

Köpeklerin sahiplerinden sağlıklı teslim alınarak sağlıklı teslim edilmesi Avcılar köpek otelinin hizmet anlayışının temelini oluşturuyor. Köpekler Avcılar köpek oteline getirildiklerinde öncelikle boy ve kiloları ölçülüyor. Alınan tüm değerler her köpek için ayrı ayrı düzenlenmiş dosyalara işleniyor. Köpeklerin boy ve kilo ölçümleri yapıldıktan sonra veteriner tarafından genel sağlık muayeneleri yapılıyor. Köpeklerin herhangi bir hastalığı olup olmadığı kontrol ediliyor. Eğer ki köpeklerde sağlık sorunu söz konusu ise veteriner kontrolünde köpeklerin tedavileri başlıyor. Köpeklerin herhangi bir sağlık sorunu söz konusu değilse köpekler ırklarına göre gruplandırılarak kendilerine tahsis edilen odalara yerleştiriliyor. Köpeklerin yaz aylarında her gün kış aylarında ise 3 günde bir mutlaka banyoları yaptırılıyor. Aynı zamanda deri sağlığı açısından köpeklerin tüylerinin bakımları da günlük olarak Avcılar köpek oteli görevlileri tarafından yerine getiriliyor. Köpeklerin rutin aşıları yapılmamış ise köpek sahiplerinin bilgileri doğrultusunda aşıları düzenli olarak yapılıyor.

Avcılar Köpek Oteli istanbul

Köpek sahiplerinin talepleri doğrultusunda Avcılar köpek otelinde köpeklere belirli eğitimler de verilebiliyor. Köpeklere verilen eğitimlerin başında temel itaat eğitimleri geliyor. Köpekler köpek eğitim uzmanları tarafından günün belirli saatlerinde temel komutları öğrenmeleri açısından temel itaat eğitimine tabi tutuluyorlar. Köpeklerin temel itaat eğitimlerini alması ile birlikte diğer eğitimlerde gösterecekleri başarıların oranı da yükseliyor. Köpekler temel itaat eğitiminden başarılı bir şekilde geçtiklerinde ileri itaat eğitimine tabi tutuluyorlar. İleri itaat eğitimi de köpeklerin sosyalleşmesini sağlayan en önemli eğitimlerden birisidir. Köpekler ileri itaat eğitimini herhangi bir aksesuar yardımı olmadan temel komutlara uymaları sağlanıyor.

Temel ve ileri itaat eğitiminde başarı gösteren köpekler koruma ve tuvalet eğitimlerinde % 100 başarı gösterebiliyorlar. Avcılar köpek otelinde köpeklerin sosyalleşmeleri için günün belirli saatlerinde birbirleri ile oyun oynamalarına imkan sağlanıyor. Yaz aylarında özellikle köpek havuzlarında yapılan etkinlikler ile köpekler hem oyun oynuyorlar hem de sıcak havada suyun tadını çıkararak serinliyorlar. Sunulan bu hizmetler ile köpek sahipleri köpeklerini teslim alacakları vakitte köpeklerini çok iyi beslendiklerini, sağlık durumlarının iyi olduğunu ve kaliteli eğitimlerden geçtiklerini gördüklerinde büyük memnuniyet yaşıyorlar. Avcılar köpek oteli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmetler sunuyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir