© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Bağcılar Köpek Oteli Fiyatı

Bağcılar Köpek Oteli Fiyatı

admin admin - - 5 dk okuma süresi
546 0

İstanbul’un önemli semtleri arasında yer alan bağcılar son zamanlarda kurulan köpek otelleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Hayvan sevenler tarafından memnuniyetle karşılanan köpek otelleri, kopek sahibi olan kişilere büyük kolaylık sağlamayı planlamaktadır.

Köpek Otellerinin Önemi

İstanbul’un bağcılar semtinde bulunan köpek oteli, sağladıkları hizmet ile hayvan sevenleri mutlu etmektedir. Köpek sahibi olan kişiler şehir dışında çıkmak durumuna kaldıklarında köpeklerini köpek oteline bırakarak şehir dışına rahat bir şekilde çıkabilmektedirler. Köpek sahibi olan kişiler köpeklerini bırakırken tereddüt içinde kalsalar da hayvanlarının gördüğü hizmeti ve hijyenik lüks ortamı gören kişiler kafalarındaki soru işaretlerinden kurtulmaktadırlar. Son derece hijyenik ortamda, alanında uzman kişilerin yer aldığı köpek otelinde, veteriner hekim kontrolünde köpeğinize bakım hizmeti verilmektedir. Köpeğinizin ırkına göre görevlendirilen uzman kişiler yemeğinden bakımına kadar tüm süreçle ilgilenerek bakımını gerçekleştirmektedir. Kısa ve uzun zamanlı köpeğinizi bırakabileceğiniz bir yer olan köpek oteli, köpeğinizin yabancılık çekmemesi ve sahibine özlem duymaması için titizlikle tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Köpek oteline köpeklerini bırakmak isteyen kişiler yüksek miktarda paralar ödemeden bu hizmetten faydalanmalı mümkün olmakta.

Diğer semtlere göre bağcılar köpek oteli fiyatı oldukça cazip fiyatlarda köpeğinizin bakımını gerçekleştirmektedirler. Uygun fiyata sunulan bakım hizmeti sayesinde köpek sahipleri şehir dışında köpek hayvanların rahat edilmesi ve sahiplerinin gözlerinin arkada kalmaması sağlanmaktadır. Tamamen güvenilir ortamda alanında uzman kişiler tarafından verilen hizmet sayesinde otele bırakılan köpekler yabancılık çekmeden ortama kolay bir şekilde uyum sağlayabilmekteler. İş sebebiyle şehir dışına çıkacak olan veya kendine vakit ayırmak adına tatil yapmak isteyen kişiler köpeklerini her yere götüremedikleri için kopek otellerine sıkça tercih etmektedirler. Köpeklerin mağduriyet yaşamaması için hijyenik ortamda uzman kişilerce bakımları yapılmaktadır.

Köpek Otelinin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Bağcılar Köpek Oteli Fiyatı

Köpek otelinde yer alan ayrı odalar sayesinde köpeğinizin ev ortamındaymış gibi yaşanması sağlanmaktadır. Odada yer alan ısıtma sisteminden ışığına kadar özenle hazırlanan odalar, köpeğinizin hiç bir kötü durumla karşılaşmaması için tasarlanmış güvenli odalardan oluşmaktadır. Köpeğin ırkına göre verilen mamalar ile sağlıklı bir şekilde beslenmesi sağlanmaktadır. Köpeğin karışılacağı herhangi bir sağlık durumuna karşısında hazır durumda bekletilen veteriner hekim sayesinde köpeklere anında müdahale edilmektedir. Köpek sahibinin isteğine göre temel eğitimlerinin otel tarafından verilmesinde mümkün olmaktadır.

Bağcılar Köpek Oteli Fiyatı

Temel eğitimin verilmesi istenilmesi halinde gün içerisinde uzman eğitmenler tarafından köpeğinize özel olarak temel eğitim dersleri verilmektedir. Verilecek olan temel eğitim sayesinde köpeğiniz ile daha iyi iletişim kurmanız sağlanmakta. Otur ve kalk gibi temel eğitimlerin sonunda köpeğiniz sizin verdiğiniz komutlara göre hareket ederek size olan sadıklığı her geçen gün artacaktır. Şehir dışındayken köpek oteline bıraktıkları köpeklerini merak eden kişiler otele arayarak köpek ile ilgilenen uzman kişi ile görüşüp köpekleri hakkında detaylı bilgiyi alabilmektedirler. Kopek otelinin iletişim numarasına arayıp her zaman köpeğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün. İstenildiği takdirde bilgi servisinden yaralanmak isteyen kişiler kopek oteline köpeklerini bırakırken bilgi hizmetinden yararlanmak istediklerini bildirmeleri mümkün. Bildirme hizmeti sayesinde gün içerisinde belirli zamanda aranarak köpeğinizin bakımı hakkında tüm bilgiler köpek sahibine aktarılmaktadır.

Tamamen professional hizmet anlayışı ile hizmet veren bağcılar kopek oteli, köpek sahibi olan kişiler evde olmadıkları zaman hayvanlarını mağdur etmemek adına uzmanlar kişilerce hizmet vermeye devam etmektedir. Gündelik iş hayatındaki yoğun tempo yüzünden köpeklerine zaman ayıramayan veya şehir dışına çıkmak sorunda olan köpek sahipleri, bağcılar kopek oteli ile iletişime geçip uzun veya kısa zamanlı bakım hizmetinden yararlanmaları mümkün olmakta.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir