© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Bağcılar Köpek Pansiyonu istanbul

Bağcılar Köpek Pansiyonu istanbul

admin admin - - 6 dk okuma süresi
627 0

Bağcılar İstanbul’un kalabalık semtleri arasında yer alır. Bu semtte yaşayan insanların birçoğu köpek beslemekten büyük haz duyuyor ve onlarsız bir hayat düşünemez haldedir. Onları hayatlarının bir parçası olarak kabul ettiklerinden onlardan ayrı zaman geçirmekten hoşlanmazlar. Aynı durum köpekler için de söz konusudur. Çünkü köpekler ile sahipleri arasında çok özel bir bağ vardır. Köpekler sahiplerinden ayrı kaldıklarında çok mutsuz olurlar ve bu durum onların psikolojik rahatsızlık yaşamalarına neden olur. Bunun yanında köpek sahipleri iş seyahatlerine çıktıkları zaman ya da herhangi nedenle şehir dışına çıktıkları zaman köpeklerini güvenle emanet edecek bir yer bulma konusunda büyük sıkıntı yaşarlar. Çünkü köpeklerine kendileri gibi bakabilecek birini bulamayınca bağcılar köpek pansiyonu istanbul köpek sahiplerinin imdadına yetişiyor.

Bağcılar Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Bağcılar köpek pansiyonu köpeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Çünkü burada görev alan kişiler işlerinde uzman ve profesyonel kişiler arasından seçilir. Bu kişiler köpeklerle ilişkilerinin nasıl kaliteli bir hale getirebileceklerini çok iyi bilirler. Burada çalışan personelin alanında uzman ve profesyonel kişiler olmasının yanında aynı zamanda bu kişiler son derece hayvan sever kişilerdir. Bu pansiyonda ki köpekler diğer köpeklerle uyum içerisinde olarak burada keyifli dakikalar geçirir ve pansiyon sınırları içerisinde olduğu sürece asla canları sıkılmaz. Pansiyon sınırları içerisinde köpekler için ayrılmış oyun alanları, dinlenme alanları, beslenme alanları ve uyku alanları bulunur.

Köpekler oyun saatleri geldiği zaman burada diğer köpeklerle oyunlar oynar vücutlarında bulunan enerjilerini atıp yorulduktan sonra onlar için hazırlanmış olan dinlenme alanlarında tüm günün yorgunluğunu atmak için istirahate çekilirler. İstirahatleri bittikten sonra mama saatleri başlar ve köpekler için özel beslenme programı hazırlanmıştır. Köpeklere bu beslenme saatleri dışında asla yemek verilmez. Ayrıca köpek pansiyonu köpeğini pansiyona bırakmak isteyen ancak kendi imkanları için getiremeyen kişiler için ya da özel aracı olmayan kişiler için özel araçlar tahsis ederken köpeklerini ev adreslerinden alarak yine istenildiği takdirde ev adreslerine geri teslim ederler. Burada çalışan görevli personeller köpeklerin sahiplerinden gördükleri ilgi ve sevginin birebir aynısını köpeklere gösterir. Köpekler bu pansiyonda bulundukları süre boyunca asla ilgi ve sevgiden mahrum bırakılmaz.

Bağcılar Köpek Pansiyonu istanbul

Bağcılar Köpek Pansiyonu istanbul

Bağcılar köpek pansiyonu köpeklerin ihtiyacı olan her şeyi eksiksiz ve mükemmel bir şekilde yerine getirir. Köpekler bu pansiyonda daha sosyal bir hale gelir. Bu pansiyonda görevli personellerin köpeklere verdikleri eğitimler onların daha sosyal ve daha sevecen varlıklar olmasını sağlar. Pansiyonda bulunan köpekler diğer köpeklerle oyunlar oynarken ya da günlük egzersizlerini tamamlarken kendilerini güvende hissetmeleri açısından mutlaka bir gözetmen tarafından kontrol altında tutulur. Bu kontrol sayesinde köpeklerin oyun esnasında diğer köpeklerle kavga etmeleri de engellenmiş olur. Pansiyon yaş ve ırk ayrımı yapmadan tüm köpeklerin kabul işlemini yapıyor.

Ancak pansiyona köpek kabul işlemi yapılmadan önce bulaşıcı bir hastalıklarının olup olmadığı burada bulunan anlaşmalı veteriner tarafından yapılır. Ayrıca köpeklerin pansiyona kabul edilebilmeleri için aşılarının da tam olması gerekir. Köpeğin aşılarının tam olması ve herhangi bir bulaşıcı hastalığının olmaması pansiyonda bulunan diğer köpekler ve burada görev alan personellerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Köpeklerin kayıt işlemi tamamlanırken pansiyonda görevli kişiler köpeğin aşılarının tam olduğunu gösteren belgeyi görmek isteyebilirler.

Karnesi olmayan hiçbir köpek her ne sebeple olursa olsun pansiyona kabul edilmez. Ayrıca bu pansiyon sadece köpeklerin konaklamalarına yarayacak bir yer değildir. Köpeklerinin datayı ve profesyonel eğitimler almalarını isteyen kişiler köpeklerini gönül rahatlığıyla bu pansiyona bırakabilir. Bu pansiyonda konaklayan ve sonrasında evlerinde dönen köpekler oldukça huzurlu bir şekilde evlerine döner ve bu durum da sahiplerini oldukça memnun eder.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir