© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Köpek Çiftlikleri
 4. »
 5. Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi

Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
764 0

Köpek sahibi olan herkes köpeğinin iyi bir eğitim almasını, verdiği komutlarını dinlemesini istemektedirler. Kimi köpek sahibi insanlar evde köpeklerini kendileri eğitmektedir. Köpek eğitimi konusunda fazla bilgi bilmeseler de sağdan soldan duyma yöntemler veya internette izledikleri köpek eğitim videoları ile köpeklerini eğitmeye çalışırlar. Sonuç olarak bazı kesim başarılı olsa da çoğu kesim istediği gibi köpeklerini eğitememektedir.

Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi

Bunun için birçok yer de köpek eğitim merkezleri yer almaktadır. Buraya eğitilmek için bırakılan köpekler 10 ile 20 hafta arasında eğitim düzeyine göre kalmaktadırlar. Köpeğini eğitmek isteyenler için köpeklerini erişkin yaşta değil, 2 ile 5 ay arasında ki yaş grubundaki köpeklerini eğitime bırakmaları gerekmektedir. Çünkü itaat eğitimi için en ideal yaş grubu 5 aylık olan köpeklerdir. Bahçelievler köpek eğitim merkezi, kamp şeklinde eğitim vermektense evde köpek eğitimi adı altında eğitimlerini yapmaktadırlar.

Burada köpeğinizde oluşan sorunları veya hangi konu üzerinde köpeğinizi eğitmek istiyorsanız ilgili eğitim merkezini arayarak uzman yerli veya yabancı köpek eğitmenleri size belirli bir gün vererek oturduğunuz yere kadar gelerek köpeğinize istediğiniz her türlü eğitimi vererek sorunlarınızı çözmeyi amaçlamaktadırlar. Gelen uzman eğitmenler sürekli sizinle diyalog halindedir ve olası durumlarda size yapmanız gerekenleri söyleyerek sizi yönlendirmektedirler.

Dışarı çıkıp köpek eğitim merkezi aramaya vaktiniz yok ise internetten bulunduğunuz ilçenin adını yazıp köpek eğitim merkezi diye arattığınızda karşınıza birçok eğitim merkezi yeri çıkmaktadır. Bunlardan kimi yerinde eğitim verirken kimi de bulunduğunuz yere gelerek köpeğinize eğitim vermektedir. Bu sitelerden köpeğinize hangi eğitimlerin verileceği, sizin ve köpeğinizin hangi aşamalardan geçeceği video ve yazılı anlatım şeklinde internet sitelerinde yer almaktadır.

Özellikle vakti olmayan köpek sahipleri için internetten yapacakları araştırmalar hem vakit kazanmalarını sağlayacak hem de akıllarında ki tüm sorulara kısa bir süre de cevap bulmalarına yarayacaktır. Bahçelievler ilçesinde genel de iş yerleri çok olduğu için ikamet eden insanların çoğunda köpek sahibi bulunmamaktadır. İstanbul’un diğer ilçelerine kıyasla bu ilçe de çok olmasa da bir kaç insan da köpek sahiplenmesi bulunmaktadır. Köpek eğitim merkezlerinde yavru köpeklerin eğitiminin dışında yetişkin köpeklerinde eğitimi yapılmaktadır ve eğitimi tamamlanan köpeklere başarı sertifikası verilmektedir.

Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları

Bu eğitimlerin arasında yavru eğitimi, itaat eğitimi, koruma eğitimi, iz takip eğitimi gibi belli başlıklar altında eğitimler yer almaktadır. Yavru köpeklerini eğitime vermek istemeyen sahipleri genel de köpeklerinden ayrılmak istemezler. Burada Bahçelievler eğitim merkezi içerisinde bu sorunu ortadan kaldıracak yöntemi bulup, her kesimden köpek sahiplerinin istedikleri eğitimleri verdikleri gözlenmektedir.

Eğitmenler istediğiniz lokasyona göre yanınıza gelerek köpeğinizle aranıza girmeden eğitimlere başlamaktadırlar. Burada köpek eğitim merkezi arayan sahiplerin en çok dikkat etmesi gereken özellik, bilinçli bir eğitmenler tarafından yönlendirilmeleri gerektiğidir. Aksi takdirde köpeğinize eğitim vermek isterken bambaşka sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bahçelievler Köpek Eğitim Merkezi

İstanbul da ki en iyi köpek eğitim merkezlerini sıralayacak olursak;

 • Ece Özkan Puppy College İstanbul
 • Alper Turkey
 • Tolga Yılmaz
 • Petopia Resort
 • Ebru Taşköprü
 • Sercan Çelikkol
 • Köpek Şehri Eviniz De Eğitim
 • Serdar Yalçınkaya
 • Von Juliet Köpek Akademisi
 • Emre Saçkesici gibi başta olmak üzere merkezleri sıralayabiliriz.

Köpek eğitim fiyatlarını inceleyecek olursak, Bahçelievler de bulunan köpek eğitim merkezlerinin fiyatları ortalama sınıflardadır, 700 Türk lirası ile 1600 Türk lirası arasında köpeğin yaşına ve verilmek istenilen eğitime göre fiyat belirledikleri görülmektedir. Köpeğinize vermek istediğiniz eğitim sayısı kadar fiyatlar değişiklik göstermektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir