© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Köpeğinize Sımsıcak Bir Yuva İçin Bakırköy

Köpeğinize Sımsıcak Bir Yuva İçin Bakırköy

admin admin - - 6 dk okuma süresi
699 0

Bakırköy çok önemli yerleşim yerlerinden biridir ve gelişmiştir… Köpek bakımında ve yetiştiriciliğinde de yine ön plana çıkan bir yerdir Bakırköy. Köpeğinize Sımsıcak Bir Yuva İçin Bakırköy semti gayet nezih bir yerdir. Çok gelişmişliğinin yanı sıra hayvan severlerin de olması bakımından artı bir özellik gösterir. Bu sebeple de köpeklerini bu gibi pansiyonlara getirmek için daha öncesinden talepte bulunulmakta ve yer ayarlanmalıdır. Bakırköy’de bazı yerlerin doğal üyelikler de mevcuttur. Örneğin bazı köpeklerin bazı pansiyonlardan alınması o pansiyon tarafından verilen doğal üyelik süreçlerini de başlatmaktadır. Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi’nde eğitmek de o pansiyon tarafından verilen hizmetlerden yararlanmayı sağlamaktadır. Müşterileri de düşünen bu pansiyonlar yılın bazı aylarında oldukça fazla bir indirim uygulamaktadırlar. Bu indirimler de standart üyelikler, gold üyelikler gibi üyeliklerde duruma göre de indirimi etkilemektedir.

Köpek pansiyonlarının varlığı ve yapıları çok önem arz etmektedir. Köpekler emanet edilir ama nasıl bakılır neyle beslenir ne gibi ilgi gösterilir bu gibi soruları da sormak gerekmektedir. Daha sonrasında güven duyulduğu takdirde pansiyonlara köpekler emanet edilir. Sağlık açısından çok faydalı olan bu durum köpeklere gösterilen ilginin büyüklüğünü göstermektedir. Köpeklerin diğer köpeklerle birlikte oynayabileceği mekânlar oluşturulur. Kendini çok iyi geliştirmiş tecrübeli olan uzmanlar tarafından sağlanmaktadır ve köpeklerin birbirleriyle uyum içerisinde eğitilmeleri söz konusudur.

Köpeğinize Sımsıcak Bir Yuva İçin Bakırköy

Genel olarak alanlarında çok fazla oluşu bu gibi yerleri oldukça önemli hale getirmiştir. Pansiyonların çok geniş alanlara sahip olmalarından dolayı köpekler rahatça dolaştırılmaktadır. Bakırköy Köpek Eğitim Merkezi bu şekildeki olanaklara sahip olmasıyla daha da ön plana çıkmış ve müşterilerine oldukça iyi imkanlar sağlamıştır. Köpeklerin her haliyle yakından ilgilenilmekte ve tüm ihtiyaçları son derece gelişmiş seçenekleriyle sağlanmaktadır.

Bakım aşamasında çok iyi imkânların sunulduğu Bakırköy köpek pansiyonlarında tırnak kesimleri yine çok düzenli şekilde yapılmakta gözleri ve kulaklarının tüm muayeneleri veterinerler tarafından çok büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Veteriner kontrolünde yapılan bu hizmetler köpekler için oldukça güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır. Ulaşım gibi sorunun olmadığı ve köpeklerimize istediğimiz zaman rahatlıkla ulaşabileceğimiz yerlerde olması da ayrı bir avantaj sağlamıştır. Bunun gibi yerler için de sorunsuz yapılmaktadır. Pansiyonların çok sağlam, güvenilir ve uzman kişiler tarafından yönetilmesi de müşteriler açısından çok olumlu karşılanmaktadır. Bakırköy köpek pansiyonları çok iyi şekilde güven oluşturdukları için halka açık ziyaretler sağlanır.

Köpeğinize Sımsıcak Bir Yuva İçin Bakırköy

Müşteriler açısından daha olumlu karşılanan bu durum ile nasıl köpek eğitimi ve bakıcılığının yapıldığı açıkça sağlanır. Köpeklerle yakından ilgilenildiği ve gözümüzün arkada kalmayacağı yerlerden olan pansiyonlar bizlere çok iyi derecede yardım imkânları sunmuştur. Köpeklerinizin her alanda sizinle birlikte evlerde rahat ve uyumlu bir şekilde yaşayabilmesi için şubemizde köpeğinize ev içi uyum ve sosyalleşme eğitimi, iç mekân ve dış mekân tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi gibi eğitimlerinin sırası ile verilmesi gerekir.

Ev içi uyum eğitimi köpeğinizin 3-6 aylık olduğu dönemlerinde verilmesi gerekir. Bu vereceğimiz eğitim sayesinde köpeğiniz ev içerisindeki bazı kuralları ve bunların nasıl uygulanacağını öğrenecektir. Bu eğitimlerin verilmesi sayesinde köpeğinizle evinizde daha uyumlu yaşayacak duruma geleceksiniz. İç ve dış mekân tuvalet eğitimi köpeğinize verilen eğitimlerden en önemlisidir. Köpeğinizin eğitiminde en doğru zaman bebeklik dönemi ve 3-6 aylık oldukları dönemdi.

Köpek Bakımı

Köpeklere çok iyi bakmamızın bir diğer nedeni de onların her zaman bizlerin dostu olmasıdır. Bazen ise iş yoğunluğumuzdan dolayı köpeklerimizle yeteri kadar ilgilenememekteyiz ve onların bakımlarını gerektiği gibi yerine getirememekteyiz. Bu bakımdan onları teslim edebilecek güvenli bir yer ihtiyacı doğmuştur. İşte bu gibi durumlarda yapmamız gereken en önemli iş köpeklerimizi, köpek pansiyonlarına emanet etmektir. Bu gibi yerlerin olması oldukça önemlidir. Evde bakacağımız gibi bakılmakta ve ihtiyaçları karşılanmaktadır.

İş böyle olunca da emniyetli olan bu yerlere şüphe beslenmesine gerek kalmamaktadır. Pansiyonlarda köpeklerin alınmaları da belli kurallara göredir. Yapılması gereken bazı aşılar yapılmamışsa köpekler pansiyonlara bırakılamaz. Bu yüzden köpeklerini pansiyonlara bırakmak isteyenlerin köpek aşılarını yapmaları ve aşı karneleriyle gelmeleri önemlidir. Böyle bir mekânda göstermiş olduğu bu titiz çalışmayla her zaman insanların güvenini kazanmış ve desteklenmiş bir mekân olmuştur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir