© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Başakşehir Köpek Pansiyonu En İyisi

Başakşehir Köpek Pansiyonu En İyisi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
766 0

Ev ortamına alışmış evcil hayvanların başka bir yerde yaşam sürdürmesi ve alışması zor olabilir. Alışkanlıklarını başka ortamlarda gösteremediği için huzursuz olabilir. Fakat bazı pansiyon ortamları evcil hayvanların kendilerini evlerinde gibi hissettirecek hizmetler vermekte. Başakşehir’de bu konforlu ve güvenli pansiyonları bulabilirsiniz. Başakşehir köpek pansiyonu en iyisi denmesinin sebebi de bu yüzdendir. Köpeklerin konaklarken eğleneceği, günlük besin tüketimi yaparken gezintiye çıkmaları sağlanıyor. Bina içerisinde köpeklerin bekletilerek doğal yaşamlarından uzak kalmadan iyi bir zaman geçirmeleri sağlanıyor.

Pansiyon Hizmetleri ve Ücretleri:

Başakşehir Köpek Pansiyonu En İyisi

Köpeklerin yaşlarına, ırklarına ve özel durumlarına bakılarak pansiyonlar tarafından fiyat listesi çıkarılır. Gün içerisinde belli saatlerde bırakıp tekrar teslim alınabilir. Şirketlerin müşterileri için özel servis araçları vardır. Evcil hayvanını getirecek durumu olmayan kişiler için evden teslim alma servisi vardır. Bu pansiyonlarda ki hizmetler diğer pansiyonlara göre daha kaliteli ve moderndir. Uzman köpek eğitmenleri sayesinde güvenli ve tedbirli bakımlar yapılır. Köpeklerin beslenme alışkanlıklarına göre uygun olan kaliteli mama tercih edilir.

Başakşehir köpek pansiyonu en iyisi olmasındaki neden yukarıda anlatıldığı nedenlerden dolayıdır. Şehir dışına gitmek zorunda kalırsanız bu pansiyonlardan birine köpeğinizi iç rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Özel günlerinizde ve belli bir süre evde olmadığınız zamanlarda köpeklerinizi istediğiniz süre boyunca bırakacağınız yerlerdir. Ücretler, pansiyonun verdiği hizmet anlayışına göre değişir. Bazı pansiyonlar köpeklerin kalma süresi boyunca eğitim verirken, bazı pansiyonlarda ise sadece barınma ve beslenme hizmetleri sunuluyor.

Köpekler İçin Pansiyonların Faydası Nedir?

Köpeklerin yanında sahipleri yokken onları koruyup kollayacak birilerine ihtiyaç duyulur. Onların günlük yiyeceklerini veren ve temizliği için yardım edecek güvenilir kişiler gerekebilir. Büyük şehirde yaşayan evcil hayvan sahipleri bu gibi durumlarda zorluk çekebilir. Bu yüzden pansiyonlar açılmıştır. Verdikleri hizmete bakıldığında tamamen köpek bakımı ve sevgisi üzerine olduğu görülüyor. Başka insanların evcil hayvanınıza sizin gibi ilgi ve alaka göstermesi zor olabilir.

Fakat Başakşehir’deki pansiyonlar ve çalışma ekibine bakıldığında sertifikalı çalışanlar ve hayvan seven kişiler olduğunun bilinmesi gerekiyor. Köpekler sahipleri olmadıklarında yalnızlık hissine kapılır ve kendilerini kötü hissederler. Onları bu ruh haline sürüklemekten kurtarmak için yanında olmadığınız durumlarda emanet edebileceğiniz pansiyonların olduğunu bilmelisiniz. Köpeğiniz diğer evcil hayvanlar ile yakınlaşabilir, sosyal çevreye olan uyumu artabilir ve sahibi dışındaki insanlara da yaklaşımında tutarlı olması için gerekli olan ilgi alaka gösterilecektir.

Başakşehir Köpek Pansiyonu En İyisi

Pansiyonlar her ne kadar iş yeri özelliğinde olmasına rağmen evcil hayvanların rahatlıkla hareket edecekleri yerlerdir. Yaşamlarını buralarda rahat bir şekilde yürütebilir ve ihtiyaçlarını ekip çalışanları sayesinde giderebilirler. 7/24 çalışma saatlerinden dolayı evcil hayvanlarınızı günün her saatinde bırakabilirsiniz. Uzun dönemli iş görüşmelerinizde ve evde olamayacağınız durumlarda 24 saat içinde istediğiniz saatte teslim edebileceğiniz güvenilir yerlerdir. Kamera sistemi ile çalışan bu yerlerde her evcil hayvanın korunması için gerekli tedbirler önceden alınmıştır. Yabancı ve yerli köpek ırklarının aynı oda da yaşayabileceği ve yabancı çevreye olan tutumlarını iyimser yapmak için bazı düzenlemelere gidilmiştir. Evcil hayvanlar kadar sahiplerinin de pansiyon güvenliğini görmesi ve emin olması gerekir.

Başakşehir köpek pansiyonu en iyisi diyebilmek için bu işletmelere gelerek ziyaret etmeniz tavsiye edilir. Evcil hayvanınız için sunulan hizmetler, kalacakları oda, gün içinde tüketecekleri besinler, oyun alanları, gezinti sahaları ve eğitim gördükleri yerlere kadar yakından görme şansını yakalamalısınız. Uygun fiyatlarda anlaşmalar yaparak, köpeğinizin yanında olmadığınız zamanlarda emin ellerde olduğunu ve eğlenceli saatler geçirdiğini bilmek mutlu edecektir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir