© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Beykoz Köpek Pansiyonu

Beykoz Köpek Pansiyonu

admin admin - - 5 dk okuma süresi
883 0

Beykoz İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biridir. Bu semtte yaşayan kişilerin çoğu da hayvan sever kişiler oldukları ve köpekleri çok sevdikleri için evlerinde köpek besliyorlar. Köpekler çok yoğun ve özel duygulara sahip oldukları için sahipleri ile arasında özel bir bağ kurulur. Bu nedenle de köpek sahipleri her ne olursa olsun köpeklerinden bir an bile ayrı kalmak istemezler. Ancak köpek sahiplerinin zaman zaman gerek işlerinden dolayı gerekse tatil planlarından dolayı köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kalabilirler. Köpek sahipleri köpeklerini gittikleri yere kendileri ile beraber götürmek isteseler bile gittikleri yerde otelin köpeği kabul edip etmeyeceğini bilmediği için mecburen onları yanlarında götüremezler.

Ancak köpeğinin evde yalnız kalıp sıkılacağından ve bundan dolayı da psikolojik rahatsızlıklar yaşayacağından dolayı köpeğini mutlaka emin olduğu bir kişiye emanet etmek ister. Ancak güvenilir biri bulma konusunda oldukça sıkıntı yaşar. İnternet üzerinden yapmış olduğu araştırmalar doğrultusunda Beykoz köpek pansiyonu’ nu köpeği için en ideal otel olarak seçer ve kendisi şehir dışından dönünceye kaşar köpeği bu pansiyonda keyifli dakikalar geçirmeye devam eder.

Beykoz Köpek Pansiyonu Nasıl Hizmet Verir?

Beykoz Köpek Pansiyonu

İstanbul’un her geçen gün nüfus olarak artması ve yapılaşmasından dolayı çevrede neredeyse hiç bir doğal güzellik kalmamıştır. Ancak bunun tam tersi olarak Beykoz doğal güzelliklere sahip ve keyifli dakikalar geçirmeye müsait bir yerdir. Beykoz köpek pansiyonu da bu güzelliklerin tam ortasına kurulmuştur. Pansiyonun doğa ile iç içe olması köpekler için bir avantaj sağlıyor. Köpekler bu pansiyonda kendileri için belirlenmiş olan egzersiz saatlerinde gözetmenler eşliğinde doğa yürüyüşleri yapıyorlar. Bu yürüyüşler sayesinde vücutlarında bulunan enerjiyi atıyor ve sağlık açısından olumsuz bir durumla karşılaşma olasılığı azalıyor. Pansiyona getirilen köpekler sahiplerinin yoluğunu asla hissetmezler. Çünkü pansiyonda görev alan kişiler işlerinde uzman ve profesyonel kişiler arasından seçilir.

Bu kişiler tam bir hayvan sever oldukları için işlerini severken yaparlar ve köpekleri ürkütmemek için onlara oldukça şefkatli bir yaklaşım içinde oluyorlar. Ayrıca bu kişiler köpek dilinden çok iyi anlayabiliyor. Köpeklerin herhangi bir sorunları olduğunda bu sorunu köpeğin davranışından anlıyor ve yaklaşımlarını buna göre ayarlıyor. Köpekte her ne kadar konuşup derdini anlatamasa da kendileri ile ilgilenen kişinin hareketlerini çok iyi bir şekilde analiz edebiliyor ve bu sayede köpek ile bakıcısı arasında ilişkiler oldukça kaliteli bir hal alıyor. Bu pansiyon köpeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla yedi yirmi dört saat boyunca güvenlik kameraları ile izleniyor. Köpekler oyun zamanlarında diğer köpeklerle oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirdikten sonra kendileri için hazırlanmış olan dinlenme alanlarında tüm günün yorgunluğunu atmak için istirahate çekilirler. Ayrıca köpeklerin oyun oynarken diğer köpeklerle kavgalarını önlemek adına her daim bir gözetmen altında tutulurlar.

Beykoz Köpek Pansiyonu Pansiyona Hangi Köpekleri Kabul Eder?

Bu pansiyon yaş ve cins ayrımı yapmadan tüm köpekleri pansiyona kabul eder. Ancak köpeklerin pansiyona kabul edilebilmesi için köpeklerin tüm aşılarının tam olarak yapılması şartı aranıyor. Köpeklerin aşılarının tam olması pansiyonda bulunan diğer köpekler ve pansiyon görevlilerin sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle aşıları tam olmayan köpekler pansiyona kabul edilmez. Kayıt işlemeleri esnasında pansiyon görevlilerine aşılarının tam olduğunu gösteren belge ve karnenin mutlaka gösterilmesi gerekir. Ayrıca pansiyon sadece köpeklerin konaklamaları için kurulmuş bir yer değildir. Aynı zamanda köpeklerinin eğitimlerinin ileri düzeyde olmasını isteyen kişiler köpeklerini bu pansiyona bırakabilir. Köpekler bu pansiyonda konaklayıp evlerine döndüğü zaman sahipleri onları çok huzurlu ve mutlu görür. Bu durum köpek sahiplerini oldukça memnun eden bir durumdur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir