© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 6 dk okuma süresi
865 0

Büyükçekmece köpek eğitim merkezi olan Von Grand, birçok ülkede eğitim ve görev almış uzman köpek eğitmenlerinden oluşmaktadır. Köpek eğitim uzmanları tarafından gerçekleştirilen bu eğitimler dilerseniz çiftlikte dilerseniz ise evde gerçekleştirilmektedir. Von Grand tesisinde verilen eğitimler;

1-) Tuvalet eğitimi

2-) Temel itaat eğitimi

3-) İleri itaat eğitimi

4-) Alan koruma eğitimi

5-) Bodyguard eğitimi

6-) K9 eğitimi

7-) Av eğitimi

😎 Aktör köpek eğitimi

9-) Özel şov eğitimi

Von Grand Avrupa standartlarına uygun bir tesistir. Alanında uzman eğitmenler, eğitimlerden oldukça olumlu sonuçlar almaktadırlar. Bu sebeple gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında oldukça dikkat çeken Von Grand köpeğiniz için oldukça doğru bir seçenek olacaktır. Türkiyede 200 kennel ve 9 uzman köpek eğitmeni ile hizmet veren Von Grand yurtiçi her yere hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ve yüksek standartlarda eğitim veren Von Grand iletişim bilgileri 0850 885 03 48 ve 0542 390 99 16 .

Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

Tuvalet eğitimi köpek sahiplerini yakından ilgilendiren konuların başında gelmektedir. Bazı köpekler için tuvalet eğitimi sıkıntılı bir süreçtir. Fakat doğru gözlem ve eğitim ile köpeğinize doğru tuvalet eğitimi kazandırılabilir. Köpeğiniz ister yavru ister yetişkin olsun tuvaletini nereye yapacağını öğrenmesi birkaç hafta almaktadır. Tuvalet eğitiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus köpeğin istenilen bölgeye tuvaletini yapması durumunda ödüllendirilmesi ve aferin gibi komutlarla övülmesi gerektiğidir. Unutulmamalıdır ki tuvalet sorunları köpek sahiplerinin köpeklerini iyi gözlemleyememesinden ya da köpeğin tuvalet ihtiyacı olduğu an bunu anlayamamasından dolayı olmaktadır. Yavrularda tuvalet zamanları bellidir. Uyandıktan sonra, oyundan sonra, eğitimden sonra, öğün sonrası gibi. Alınacak eğitim sonrası köpeğiniz bunu öğrenecektir.

Temel itaat eğitimi köpeğinize temel komutların benimsetilmesidir.

– oyun

– takip etme yürüme

– otur

– kal

– yat

– bekle

– gel

– hayır

– aferin

– serbest gibi.

Köpekler oldukça oyuncu canlılardır. Dışarı adımlarını attıktan sonra sahiplerini dinlemez, inatçı bir hal alabilirler. Temel itaat eğitiminden sonra köpeğiniz sizden başkası ile ilgilenmeyecektir. Sol tarafınızda, diz hizanızda yürüyecek ve sizin hızınıza ayak uyduracaktır. Yanlış yaptığında hayır, doğru yaptığında aferin gibi komutları algılayacaktır. Tanımadığı kişilere kesinlikle gitmeyecektir. Yürüyüş esnasında tasma çekiştirme ve başka hayvanlara gitme isteği ortadan kalkacaktır. Birilerinin üzerine atlama gibi bir huyu var ise bu da giderilecektir.

Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları

İleri itaat eğitimi ise temel itaat eğitimindeki komutları tasmasız olarak yapabilmeyi amaçlamaktadır. Geri getirme yani aport, engel atlama, yabancı kişilerden yemek yememe, yabancı kişilere gitmeme, uzaktan komut algılama gibi beceriler kazanacaktır. Evde köpek eğitimi, köpeğinizin yaşadığı bölgede yapılacak olan eğitimdir. Bilhassa yetişkinliğe ulaşmamış köpeklerde ve davranış sorunları olan köpeklerde uygulanan bu yöntemle oldukça olumlu sonuçlar alınmaktadır. Evde köpek eğitiminde uzman eğitmen evinizde ve sizin eşliğinizde uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede siz de uzmanın köpeğiniz ile olan iletişimini yakından izleme imkanı bulursunuz. Böylelikle siz de uzman eğitmenden birkaç tüyo öğreneceksiniz. Bütün eğitimlerde ilk olarak köpeğinizle çalışılır.

Büyükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğinizin eğitiminden sonra sizinle olan iletişimi adına çalışma yapılmaktadır. Böylelikle köpeğiniz uzman eğitmenlerin komutlarını algıladığı gibi sizin de komutlarınızı algılayacaktır. Bu eğitimler köpeğinizde hayat boyu kalmaktadır. Evde köpek eğitiminde temel itaat ve ileri itaat eğitiminin yanı sıra yavru köpeğin eve olan adaptasyonu üzerine de çalışmalar yapılmaktadır. Köpeğinizin evin diğer üyeleri ile tanışma süreçleri, havlama, yalnız kalamama gibi davranış problemlerine de çözümler getirilmektedir. Evde köpek eğitimi, uzman köpek eğitmenleri tarafından evinizin civarındaki bölgelerde gerçekleştirilir.

Örneğin köpeğinizle birlikte sık sık yürüyüş yaptığınız yollarda, parklarda gibi. Bu eylem ile amaçlanan şey köpeğinizin sizi dinlemesidir. Köpekler oldukça hareketli, heyecanlı canlılardır. Sokağa adım attıkları andan itibaren dikkatlerini çeken bir sürü heyecan dolu şey ile karşılaşırlar. Diğer köpekler, insanlar, kediler, arabalar gibi. Bu sebeple evde eğitim ile bu alanlarda köpeğinizin sizi net bir biçimde algılayabilmesi ve bu komutlara uyabilmesi amaçlanmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir