© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. İstanbul Adalar Köpek Oteli

İstanbul Adalar Köpek Oteli

admin admin - - 8 dk okuma süresi
555 0

İstanbul’un doğa güzellikleri ile en çok sevilen semtlerinden biridir. Asya yakasında bulunan semt çok fazla ziyaretçi çekiyor. Doğal ortamlarının, parkların fazla olduğu semt, insanlara da çok iyi yaşam şartları sunuyor. Çok fazla hayvanın barındığı yerlerden biri olan Adalar’da, hayvan sever insanlar sayesinde de beslenme ve barınma ihtiyaçları karşılanıyor Aynı zamanda Adalar semtinde köpekler için de özel yaşam merkezleri bulunuyor. Bunlardan biri köpek pansiyonları bir diğeri ise köpek eğitim merkezleridir. Köpek pansiyonları, köpek sahiplerinin zor şartlarda, şehir dışına çıkmaları gereken durumlarda yardımcı olan en iyi kurumlardan biridir. İstanbul Adalar köpek oteli, Adalar semtinde yaşayan ve köpek besleyen kişilere güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak faaliyetine devam ediyor.

Köpek Oteli Etkinlik ve Uygulamaları 

İstanbul Adalar Köpek Oteli

Köpek otellerinde konaklayan köpeklerin bulundukları süre içinde gözetimine dikkat edilir. Köpeklerin sağlıklı ortamlarda eğlenceli vakit geçirmeleri amaçlarından biridir. Sağlık sorunu olan köpekler uzman veterinerler gözetiminde ilaç tedavilerine devam eder ve sık sık kontrol altında olurlar. Köpek oteli, doğal ortamlardan uzak kalmadan kendi içinde yeşil alanlar ve açık hava oyun alanları oluşturarak köpeklerin özgürce gezip oynamaları için fırsat yaratırlar. Köpek otellerinde, köpeklerin günlük rutinleri sağlatılarak ayrıca etkinlikler ile eğlenceli zaman geçirmeleri ve enerjilerini atmaları da önemlidir. Köpek otellerinde konaklayan pek çok köpek olduğu gibi birkaç saatliğine bırakılan veya sahibi ile eğlenceli zaman geçirmek için ziyaret eden köpekler de bulunur. Otel içerisinde köpekler için pek çok özel alan ve etkinlikler oluşturulduğu gibi köpek sahiplerinin zaman geçirebilecekleri alanlar da bulunur.

Köpeklerin otele gelebilmeleri için özel araçlar ile evlerinden alınmaları da pek çok otel tarafından mümkündür. Servis hizmeti genel olarak günlük konaklama fiyatına dahildir. Güvenilir hizmet ile evden alınan köpekler otele teslim edilir. Ve köpeğin bilgileri ve durumu doğrultusundan günlük programı belirlenir. Hayvanların memnuniyeti yanında köpek sahiplerinin de memnuniyeti çok önemlidir. Köpekler otele bırakıldıkları zaman yalnız kalmamaları için özel bakıcıları eşliğinde hizmetlerden yararlanırlar. İşini eğlenerek yapan çalışanlar köpeklerle zaman geçirerek sevgi ve ilgi gösterirler.

Köpek sahiplerinin konakladıkları sevimli dostlarını aldıkları gün onlardaki değişimi ve enerjiyi hissederek kendileri de mutlu olacaklardır. Aynı zamanda kaldığı süreçte eğitimlerden faydalanan köpeklerde çıkış gününde çok fazla değişim görülecektir. Sahibi ile daha sağlıklı iletişim kuracak ve daha kontrollü hareket edecektir. Bu durum sahibinin hayatını kolaylaştırabileceği gibi köpeğiyle de arasında daha sıkı bir bağ oluşturacaktır. Aynı zamanda kaldığı süreçte ek fiyatlar ile köpek bakımlarından (tüy bakımı, banyo, manikür ve pedikür, kulak temizliği vb.) yararlanan müşteriler de hem köpeği adına hem de kendi adına memnun kalacaktır.

İstanbul Adalar Köpek Oteli Hizmetleri

Adalar köpek otelinde konaklama hizmeti ön planda olan ve pek çok müşterinin güvenerek faydalandığı hizmetlerden biridir. Konaklama dışında köpeklerin gelişimi için eğitimi ve öğretici programlarda bulunuyor. Bu programlar sayesinde uzun süre konaklayan köpekler yalnızlığını hissetmeyecek, aynı zamanda da eğlenceli vakit geçirecektir. Gün içinde belirlenen oyun ve etkinlik saatleri ile diğer köpeklerle arkadaş olarak sosyalleşecektir. Bu gibi etkinliklerle köpek alıştığı sıkıcı ev ortamından uzaklaşarak farklı ve ilgi çekici zamanlar yaşayacaktır. Bunlar da çıkış gününe kadar köpeğin öz güvenini arttırarak ve onu mutlu edecek etkenlerdir. Konaklama ve oyun dışında köpeklerin kaldıkları sürece psikolojik ve sağlık bakımları da yapılır.

Uzman veterinerleri tarafından Adalar köpek otelinde, köpeklerin sağlık durumları ve psikolojileri sık sık kontrol edilir. Bu analizler sonrasında eğitim alacak köpeklerin eğitimi başlar. Köpeklerin analizleri eğitim programının düzenlenmesi için çok önemlidir. Köpeklerin eğitim süreçlerinde, oyun ve etkinlik zamanlarında da sahipleri ile birlikte vakit geçirme olanağı vardır. Bu da sevimli dostlar ile sahipleri arasındaki bağı güçlendirecektir. Özellikle eğitim alan köpeklerin eğitim sürecinde sahiplerinin de eğitimde bulunması tavsiye edilir. Bu durum köpeklerin sahiplerine olan güvenini ve bağımlılığını arttırır. Aynı zamanda çevreye uyumlu şekilde gelişen köpeklerin sahiplerine itaat etmesi de kısa zamanda gerçekleşir. Bu eğitimler yalnız kaldıklarında veya yeni insanlar ile tanıştıklarında saldırgan olmalarını ve agresif davranışlar göstermelerini engeller.

İstanbul Adalar otelinde beslenme saatlerinde açık büfe uygulaması ile hizmet veriyor. Her Saat boyunca beslenme için açık büfeden faydalanmaları mümkündür. Her ırk köpeğin beslenme şekli ve mama çeşidi farklıdır. Köpeklerin özel bakıcıları sayesinde köpeklerin belirlenen beslenme saatinde uygun bir şekilde beslenmeleri sağlanır. Köpeklerin bakımları ise uzman hekimler tarafından uygulanır. Köpeklerin bakımları tırnak bakımı, el ve ayak bakımı, tüy bakımı gibi genel bakım hizmetleridir. Gün içinde belli saatlerde uygulanan bakımlar köpeklerin daha rahat ve hijyenik olarak yaşamlarını sürdürmelerinde yardımcıdır. Her köpeğin konaklayacağı oda farklıdır. Ve tasarım açısından en iyi şekilde ve hijyenik açıdan da özenle oluşturulmuştur. Yan yana oluşturulan farklı odalarda köpeklerin birbirlerine girmeden rahat zaman geçirerek dinlenmeleri amaçlanmıştır. Ayrıca köpek odaları çalışanlar tarafından 7/24 kameralarla canlı şekilde izlenir. Herhangi garip bir durumda çalışan personeller ve veterinerler ile olaya müdahale edilir veya köpek gözetim altına alınır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir