© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Köpek Dövüşü
 4. »
 5. İSTANBUL’DA KÖPEK EĞİTİM MERKEZLERİ VE ADRESLERİ

İSTANBUL’DA KÖPEK EĞİTİM MERKEZLERİ VE ADRESLERİ

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1612 0

İSTANBUL’DA KÖPEK EĞİTİM MERKEZLERİ VE ADRESLERİ

 

Türkiye nüfusunun oldukça kalabalık bir dilimine sahip olan ve Türkiye’nin en çok nüfusuna sahip ili olan İstanbul’da birçok sektörde olduğu gibi köpek eğitimciliği alanında da birçok eğitim merkezleri bulunmaktadır. İstanbul’un Büyükçekmece semtinde bulunan köpek eğitim merkezlerinin adreslerini vermeden önce bu merkezlerin adlarını ve eğitmenlerini tanıtacağız. Merkezlerin Büyükçekmece civarındakilerin makalede ele alınmasının nedeni köpek eğitimi istanbul semtinin oldukça elit ve hayvansever kesimden oluşmasından kaynaklanmaktadır. Buradaki eğitim merkezleri ve eğitmenler, yıllar boyu bu işle iç içe olmalarının verdiği deneyimle köpek besleyen yahut beslemeyi düşünen kimselere tutarlı yöntemlerle eğitim imkânı sunmaktadır.

Adress

Hause Of Istanbul
Adres: Büyük Bakkalköy Mahallesi. Kaçkar Sokak No: 18 Maltepe / istanbul

7/24 Bilgi Hattı:
Mobil:    +9 0530 777 70 70

Merkezin özelliklerine değinecek olursak; temel olarak şu hizmetleri sunarlar:

 • Haftanın yedi günü veterinerlik hizmeti,
 • Köpek bakımı ve satım alım işlemleri,
 • Köpek siparişi.

Dogland Club’a verilen adresin dışında 0530 777 70 70  numaralı telefon hattını arayarak da ulaşabilirsiniz.

Merkezin önde eğitim hizmetleri arasında; psikolojik uyum süreci, kendisini koruma içgüdüsü(bodyguard), temel itaat ve ileri düzey itaat, savunma mekanizmaları sayılabilir.

Dogland Club, köpek eğitimi istanbul semtindeki adresinde bu hizmetleri size vermek için beklemektedir.

Bir başka Büyükçekmece köpek eğitim merkezlerinden birisi de Köpek Okulu adlı bir merkezdir. Bu eğitim merkezindeyse, yavru köpek alım satımı, köpek bakıcılığı gibi hizmetler 2001 yılından bu yana uzman kadrolarla verimektedir. Eğitim merkezinde K9, Av Köpekleri ve Rottweiller cinsi köpeklerin yanı sıra yavru ev köpeklerinin alımı ve de satımı yapılır. Diğer eğitim merkezlerinden farklı yanıysa köpek okulunun olmasıdır kuşkusuz…

 • Köpeğimi nasıl eğitirim?
 • Köpeğim ve problemleri
 • Köpek ve kedi pansiyonu
 • Hangi cinsi tercih etmeliyim?
 • Rottweiller Tarihçesi
 • Hangi av köpeğini almalıyım? Gibi soruların yanıtlarının verildiği okulda diğer merkezlerde genelde olmayan bir eğitim kulübü üstelik sabit fiyatlarla size sunulmaktadır. Siz de köpek eğitimi istanbul Köpek Okulu’na katılmak istiyorsanız 0530 777 70 70  numaralı cep telefonunu arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Köpek eğitim merkezleri hemen hemen aynı hizmetleri verirler. Ancak buna karşın binlerce köpek eğitim merkezleri vardır. Bunun başlıca nedeni, birçok uzman eğitmenin de katıldıkları programlarda dile getirdikleri gibi Türkiye’de henüz köpeğe karşı sevgi, ilgi ve barındırma gibi temel duyguların olmamasıdır. Bu nedenle haber bültenlerinde sıkça duyulan köpek ısırmaları vak’aları aslında köpeği yersizce aşağılamaktan öteye geçmeyen demagojilerdir. Aslında köpekler, sahiplenildiği takdirde sahiplerinin en sâdık dostlarıdırlar. Öyle ki tehlike durumunda tehlikeyi tabiatları gereği sezerek sahiplerini uyarmaktadırlar. Makalede köpek eğitim merkezleri hakkında bilgiler vermeye devam ederken yer yer değinilen bu hususların da gözardı edilmemesi gerekmektedir. Şimdi de bir başka eğitim merkezini tanıtacağız.

hause of istanbul Eğitim Merkezi olarak geçen ve köpek eğitimi İstanbul semtinde bulunan bir başka eğitim binasıdır. Eğitim merkezinde köpeğin yeme içme, dinlenme ihtiyaçlarının yanı sıra fazlaca rastlanmayan tatil uygulaması da vardır. Köpeğinizin diğer köpeklerden farklı olarak tatil yapmış bir biçimde ruhsal durumuna sahip olması için özel lokâlde tatil yapmaları da hizmetler arasında yer almaktadır. Bu sayılanların yanı sıra köpeğe ilk yaklaşım programları, köpek aksesuarları ve kulübeleri gibi olanaklar da bulunmaktadır. hause of İstanbul her cins köpek eğitim merkezine 0530 777 70 70  numaralı müşteri hizmetleri hattından ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir