© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşım Platformu

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Kağıthane Köpek Eğitim Çiftliği

Kağıthane Köpek Eğitim Çiftliği

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1017 0

Ev ortamında beslenmek için alınan bir köpeğin, hem evi benimseyebilmesi hem de sizinle iyi geçinebilmesi için bazı eğitimleri alması gerekir. Aksi takdirde alınan köpeklerin sizlere sorun çıkarma olasılığı çok fazla olacaktır. Köpekler içgüdüsel olarak doğa ile iç içe yaşayan canlılardır. Doğal ortamlarından bir ev ortamlarına geçerken de bazı sorunlar yaşamaları normaldir. Bu bakımdan köpeklere ev ortamında nasıl yaşanacağının öğretilmesi gerekmektedir. Eğitimi verilmeyen köpeklerde, en basitinden havlama gibi durumların dahi önüne geçilememektedir. Köpekler içgüdüsel olarak sürekli havlama eğilimi gösterebilirler. Bu konuda ev ve sokak ayrımı yapmayarak, havlama reaksiyonunu verebilmektedirler. Bu konuda köpeklere ev ortamında havlamaması gerektiğini öğretmek gerekecektir. Bu eğitim hem köpekler hem de sahipleri için çok önemli olmaktadır. Köpekleri sahiplenmek ve ev ortamına sokmak elbette ki çok olumlu bir harekettir. Ancak bu durumun gereklerine uygun davranılmadığı sürece hem köpekler için hem de sizler için büyük sorunlar ortaya çıkacaktır.

Kağıthane Köpek Eğitim Çiftliği

Biraz daha eskiye gidecek olduğumuzda insanların köpek eğitimleri konusunda genellikle kendisi bir görev üstlenip, köpeklere kendileri eğitim vermektedirler. Ancak köpeklere verilen bu eğitim genel olarak eksik kaldığından, bazı sorunların da önüne geçilememektedir. Bakıldığı zaman köpeklere eğitim vermek, uzmanlık gerektiren bir iştir. İş hakkında yeterli bilgisi olmayan kişiler tarafından eğitim verilmesi demek, köpeklerde oluşabilecek sorunların önüne geçememek anlamına gelecektir. Günümüzde bu soruna daha net ve kaliteli bir çözüm getirilmiş ve çeşitli köpek eğitim çiftlikleri kurulmuştur. Bu sayede köpeklere daha kaliteli bir eğitim verilerek, ev ortamına kolaylıkla uyum göstermeleri sağlanmıştır.

Kağıthane Köpek Eğitim Çiftliği

Bu köpek eğitim çiftliklerine köpeklerinizi emanet ederek ortalama olarak 4 haftalık kadar bir sürede gerekli olan eğitimleri alması sağlanmaktadır. Köpeklerin rahatı ve sağlığı için gerekli olan tüm donanımlara sahip olan bu çiftlikler, köpekler için tam bir konfor merkezidir. Eğitim almalarının yanı sıra; bakımları, beslenmeleri ve sosyalleşme gibi durumları da tam olarak yerine getirilmektedir.

Bu süre zarfı boyunca köpeklere, bu eğitim hakkında uzman olan kişiler tarafından kaliteli bir eğitim verilmektedir. Köpeklere temel itaat eğitimlerinin yanı sıra tuvalet eğitimi ve gerekli görülürse koruma eğitimleri de tam olarak verilmektedir. Bu esnada özellikle köpeklerde itaat eğitimine çok önem verilmektedir. Köpeklerin ev ortamındaki ve toplum içindeki dsiplin, terbiye ve iletişimini belirleyen en önemli eğitim de itaat eğitimi olmaktadır. Bu eğitim süresi boyunca köpeklere ‘yat, kalk, gel, git, havlama’ gibi tüm temel itaatler öğretilmekte ve sahibi ile sağlıklı bir iletişim kurabilmesi sağlanmaktadır.

Kağıthane Köpek Eğitim Çiftliği Fiyatları

Köpek eğitim çiftliklerine ulaşmak isteyen kişiler için özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayanların işleri daha kolaydır. Köpek eğitim merkezleri birçok şehirde kurulmasının yanı sıra, şuan en fazla olarak İstanbul civarında kurulmaktadırlar. İstanbul’un birçok bölgesinde bu eğitim çiftliklerine rastlayabilir ve köpeğinize gerekli olan tüm eğitimleri aldırabilirsiniz. İstanbul bölgesinde önemli köpek eğitim çiftliklerinin bulunduğu yerlerden birisi de Kağıthane Köpek Eğitim Çiftliği hizmetleridir. Bu çiftlikler son derece sağlıklı bir ortam olmasının yanı sıra, köpekleriniz için her türlü imkan da bulunmaktadır. İsterseniz eğitim süreleri boyunca köpeğinizi bu çiftliklerde yatılı olarak bile konaklatabilirsiniz. Köpekler için hazırlanan tam ısıtmalı odalarda, diğer birçok imkan bulunmaktadır.

Ücret olarak baktığımız zaman da bu eğitim çiftlikleri çok yüksek rakamlarda olmamaktadır. Gayet makul ücretler karşılığında köpeklere gerekli olan tüm eğitimleri aldırabilir ve böylece ev ortamında daha uyumlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu eğitimler köpeklerin cinsine göre uzayıp kısalabilmektedir. Her köpek cinsi farklı özelliklerde olduğu için aldığı eğitimler de farklılaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir