© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Köpek Eğitimi Bağcılar

Köpek Eğitimi Bağcılar

admin admin - - 5 dk okuma süresi
657 0

  Eve henüz getirilmiş yavru bir köpek elbette ki eve neşe ve mutluluk da getirecektir ancak köpek bakımı zannedildiği gibi kolay değildir. Özellikle köpeğiniz yeni geldiği bu ortama alışana ve sizinle ilişkilerini güçlendirene dek epey zorluk çekeceksiniz. Çünkü onun da bir canlı olarak birçok ihtiyacı olacak, bakımlarını düzenli olarak yapmanız gerekecek. Beslenme, temizlik ve daha bir sürü ihtiyacı olacağı gibi bu ihtiyaçlardan en önemlilerinden biri de eğitim ihtiyacıdır. Köpek eğitimi Bağcılar ise sevimli dostlarımızın bu ihtiyacı doğrultusunda köpek sahiplerine yardımcı olabilmek için açılmış bir merkezdir. Bu merkezde köpeğinizin alması gereken tüm eğitimler eksiksiz bir şekilde verilmektedir. Köpek eğitimi Bağcılar köpeğinizin gerek evde gerek de dışarda yapması ve yapmaması gereken davranışları uygulamalarla köpeğinize öğretecektir.

Köpeğiniz burada alacağı eğitimler sayesinde ihtiyacı olan ve yapmak istediği şeyleri sizi ve çevresini rahatsız etmeden, etrafına zarar vermeden yapacaktır. Evin içinde uygun olan davranışları ve neler yapabileceğini, ev içindeki sınırlarını bu eğitimler sayesinde rahatlıkla öğrenecektir. Köpek eğitiminin herkes tarafından verilmesi uygun değildir, çünkü yapılabilecek hatalar daha sonra köpeğinizin yanlış davranışlar edinmesine neden olabilir. Bu sebeple köpeğinizin işini severek yapan ve profesyonel eğitmenlerin elinde eğitilmesi en güzeli ve en verimlisi olur. Köpek eğitimi Bağcılar köpeklerin doğru şekillerde ve doğru teknikler kullanılarak eğitilmesine son derece önem verir. Özellikle yavru bir köpeğe sahipseniz yavruluk döneminde öğrendiği her şey çok daha kalıcı olacağından hatalardan olabildiğince kaçınılmalıdır.

Köpek Eğitimi Bağcılar

Köpek eğitimlerine ilk olarak ev içi uyum ve sosyalleşme olmak üzere iki alanda başlanır. Yavru köpeklere bu eğitimler köpeğinizin 3-6 aylık olduğu dönemde verilebilir. Bu iki eğitim tamamlandıktan sonra sıra tuvalet eğitimine gelmektedir. Köpek eğitimi Bağcılar sayesinde köpeğiniz hem iç hem de dış mekânlar için uygun bir tuvalet eğitimi alacaktır. Bu eğitim de tıpkı diğer eğitimler gibi yavru köpeklere 3 ile 6 aylık dönemlerinde verilmektedir. Bu merkezde verilen bir diğer eğitim ise temel itaat eğitimidir. Temel itaat eğitiminin faydası nedir diye soracak olursanız, bu eğitimle birlikte köpeğiniz verdiğiniz komutları eksiksiz bir şekilde uygulayacak duruma gelmektedir. Bu sayede köpeğinizle kurduğunuz iletişim daha sağlıklı hale gelecek, anlatmak istediklerinizi kolaylıkla anlayacak ve söylediklerinizi hemen yapacaktır. Size daha sadık hale gelen köpeğiniz ile uyumunuz da artacaktır.

Köpek Eğitimi Bağcılar

Köpek eğitimi Bağcılar merkezinde asla eğitimlerde şiddete yer verilmemektedir. Eğitimler kesinlikle doğru uygulama yöntemleri ile ve pozitif tekniklerle verilmektedir. Köpek eğitimlerinde köpekleriniz zor kullanılarak eğitilmeyeceği gibi şartlanarak da eğitilmez. Bu kurumda köpeklerinize ileri itaat eğitimi de verilmektedir fakat bu eğitim sadece belli ırklardaki köpeklere verilir. Çünkü tüm köpek ırkları ileri itaat eğitimi almaya uygun yapıda değildirler. Temel itaat eğitimi ise ileri itaat eğitimlerinden önce verilen bir hazırlık eğitimi gibi düşünülebilir. Köpeğinizin temel itaat eğitimi sırasında öğrenmiş olduğu davranışlar ileri itaat eğitimi sayesinde çok daha gelişmiş bir hal alacaktır. Bu sebeple temel itaat eğitiminin iyi derecede verilmesi köpeğinizin ileri itaat eğitiminde de en yüksek başarıyı yakalamasını sağlamaktadır.

İleri itaat eğitimi sayesinde köpekleriniz siz onun yanında yokken yabancı insanlara gitmemeyi, onların verdiği bir şeyi yememeyi öğreneceği gibi tasmasız bir şekilde sadece sizin komutlarınız ve izinlerinize göre hareket etmeyi öğrenip size daha sadık bir köpek halini alacaktır. Köpek eğitimi Bağcılar köpeğinizin yapabileceklerini ortaya çıkarmak için onlara en iyi eğitimi vermektedir. Böylelikle sizler ile köpeklerinizin sorunsuz ve mutlu bir şekilde yaşamasına yardımcı olur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir