© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Köpek Eğitimi Şişli Adresi

Köpek Eğitimi Şişli Adresi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
584 1

En kaliteli ve güvenilirlik açısından iyi bir seviyedeki köpek eğitim merkezlerinden birisi olan köpek eğitimi Şişli adresi sayesinde artık evde köpek eğitimi ve yerinde köpek eğitimi hizmetleri ile köpek sahiplerinin daha olumlu yaklaşımlarla bu merkeze başvurmasını kolay hale gelmiştir. Yerli ve yabancı eğitmenler yardımı ile köpek sahipleri eşliğinde tüm sorunlarını çözmede yardımcı olan firmaya ulaşmak için yapılması gereken şey, Şişli’deki bu merkeze tüm sorunlarla ve isteklerle başvuru yapmasıdır. Hizmet açısından iyi bir seviyedeki köpek eğitim merkezlerinden birisi olan firma, müşterisine evde köpek eğitimi ve yerinde köpek eğitimi hizmetleri ile köpek sahiplerinin daha olumlu yaklaşımlarla bu merkeze başvurmasını sağlamaktadır. Bu hizmet sayesinde artık köpeklerinize istediğiniz eğitimi kolay bir şekilde verebilir ve bu eğitimler sonucu başarılı bir eğitmen haline gelebilirsiniz. Bu eğitimler arasında, tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, köpeğin yapması gereken temel hareketler (yat, uyu, kalk, koş, getir) gibi birçok hareketler bulunmaktadır.

Köpek Eğitimi Şişli Adresi

Temel İtaat Eğitimi Nedir?

Köpek eğitiminin başlangıcı sayılan bu hareket evde köpek eğitiminin ilk adımıdır. Temel itaat eğitimini almamış bir köpek, ileri itaat konusunda yetersiz kalır ve dolayısıyla diğer eğitimleri almada başarısız olur. Temel itaat eğitimi tasmalı eğitim olduğu için gün içerisinde en çok kullanılan eğitimdir. Tasma takılı olduğu sürece köpeğinizin sizin kontrolünüzde olması ve dikkatin daima sahibinin üzerinde olması sağlanır. Köpeğinizde herhangi bir davranış problemi yoksa eğer bu eğitim yaklaşık olarak 1 ayda başarıyla tamamlanır. Üstelik bu eğitim belirli bir köpek türüne ait değil, bu eğitimi tüm köpekler alabilir.

Köpek Eğitimi Şişli Adresi

Köpek eğitimi Şişli adresi, köpeğinizin her türlü güvenlik tedbirleri eşliğinde eğitim almasını sağlamaktadır. Sağlık imkanları konusunda elverişli olarak donatılan bu merkezlerde, köpeklerin sağlığı her şeyden önce ön planda tutulmaktadır. Eğitim merkezine köpek alımı yapılırken her türlü kontroller yapılmakta ve aşıları tamamlanmamış köpekler eğitim merkezine alınmadığı için güvenlik açısından kaliteli hizmet verilmektedir. Üstelik bu eğitim merkezlerinde konaklama imkanları da bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde köpeğinizi günlük olarak bu merkezlere getirip götürecek kadar vaktiniz yoksa köpeği yatılı olarak da bu merkezlere güvenli bir şekilde bırakabilirsiniz. Merkezlerde her türlü donanımın mevcut olduğu için, köpeğinizin bu merkezlerde eğitim almasının yanı sıra, sosyalleşme ve bakım gibi diğer işlemlerden de faydalanabilmektedir.

Köpek Eğitiminin Çeşitleri

Köpeğiniz için verilen bu eğitimlerin yanı sıra ayrıca, birlikte yaşam için tüm köpeklerin alması gereken temel eğitimler de vardır. Bu eğitimler arasında genellikle sosyalleşme ve ev kurallarına uyum eğitimi, yani tüm aile bireylerinin katılımıyla gerçekleşen bu eğitim yavru köpeklere verilir. Bu eğitim köpeğinizin sizinle daha iyi bir yaşam sürmesi için verilen bir eğitimdir. Ayrıca bu eğitim sonucu diğer kişilerle de köpeğinizin sağlıklı bir şekilde ilikli kurmasına yardımcı olur. Bu sayede köpeğinizle daha keyifli günler geçirebilir ve daha sıkı dostluklar kurabilirsiniz. Diğer bir eğitim türü ise, iç mekan tuvalet eğitimidir.

İç mekan tuvalet eğitimi köpeğiniz tuvaletini yapacağı nesneyi öğrenir. Bu dönemde verilen iç mekan tuvalet eğitimi ev yaşamınız için oldukça önemli hale gelmektedir. Bu eğitimi eğitmen eşliğinde köpek eğitimi Şişli adresi bünyesinde köpeğinize evde de verilebilir. Eğitmen, köpeğin sahibine vermiş olduğu eğitim sonrası eğitimi alan kişinin yapması gerekenlerle ilgili bilgi vermektedir. Köpeğinizin de bir canlı olduğunu unutmayarak onun hemen bir hatasında terk etmemeli ve hatalar yapabileceğinin unutulmaması gerekir. Tüm bu eğitimler sonucu firma, sizlere sertifika vererek başarılı çalışmalar sergilediğinizi gösterir.

 

 

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. Necmiye - -

    Yavru Toy poodleum var,Tuvalet eğitimile zorluk çekiyoruz.
    Tam yeriniz nerde ve fiyat konusunda bilgi slabilirmiyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir