© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi Fiyatları
  4. »
  5. Köpeklerin Dışkısını Toplamaya Son Veren Ürün Piqapoo

Köpeklerin Dışkısını Toplamaya Son Veren Ürün Piqapoo

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1075 0

Kulağa garip geliyor değil mi? Köpeklerin dışkısını toplamamak mümkün mü? Köpeklerin Dışkısını Toplamaya Son Veren Ürün Piqapoo sayesinden bu mümkün. Çünkü bu ürün sayesinde köpeğiniz istediği yer her yerde kakasını yapabilir ve sizde pisliği toplamak-temizlemek zorunda kalmazsınız.

Piqapoo Nedir?

Piqapoo silikon halka ucunda atılabilir kağıt torbası olan bir üründür. Köpeğin kuyruğuna takılan bu silikon halka sayesinde atılabilir kağıt kuyruğun altında kalır. Böylece köpeğiniz kakasını yaptığı zaman atılabilir kağıt içine yapmış olur ve siz de eliniz kirlenmeden, tek hamle ile bu kağıdı alıp çöpe atabilirsiniz.

Köpeklerin Dışkısını Toplamaya Son Veren Ürün Piqapoo

Piqapoo ya alışmak, tasmaya alışmak ile aynı şeydir. Köpeğiniz ilk gün biraz tuhaflık hisseder. Ancak piqapoo yu taktıktan sonra köpeğiniz ile uzun bir yürüyüş yaparsanız alışmasını hızlandırırsınız. Yürüyüşünüzün sonunda kuyruğunda bir fazlalık olduğunu unutmuş olacaktır.

Piqapoo’yu Takarken Köpeğimin Canı Yanar mı?

Kesinlikle hayır! Piqapoo tamamen silikon malzemeden üretilmiş bir halkadır. Kendiniz takıp çıkarabildiğiniz gibi ne kadar hafif ve basit yöntemli bir ürün olduğunu göreceksiniz. Üstelik elinizde deneme yapabilirsiniz. Takarken ve ya çıkarırken hiçbir acı vermediği gibi, kullanım süresinde de bir ağırlık, batma, rahatsızlık yaşatmaz.

Piqapoo’yu Hangi Hayvan Dostlarımız Kullanabilir?

Şuan için piqapoo yu sadece köpeklerimiz kullanıyor. Ürünün tasarımı köpeklere uygun olarak yapıldığı için bu şekilde üretilmiştir. Zamanla geliştirilip diğer hayvan dostlarımız için tasarlanabilir.

Piqapoo Köpeğimin Hareketlerini Kısıtlar mı?

Piqapoo ile köpeğinizin hiçbir hareketi kısıtlanmaz. Yürür, koşar, zıplar, atlar. Yani yapabildiği her şeyi yapmaya devam eder.

Piqapoo Ne Kadar Süre Takılı Kalabilir?

Yürüyüşünüz boyunca piqapoo köpeğinizde kalabilir. Hiçbir sorun yaşanmaz. Ayrıca köpeğiniz ishal olduğu zaman da piqapoo bununla başa çıkabilir. Mavi, turuncu ve yeşil renklerde bulunan ürün ile görüntü kirliliğine de son veriyoruz.

Piqapoo Ömrü Ne Kadardır?

Piqapoo kağıt torbalar tek kullanımlıktır. Silikon klips ise maksimum 1 yıl kullanıma dayanıklıdır. Yıkanarak temizlenen piqapoo klipsleri aynı zamanda her daim temiz kalacak şekilde tasarlanmıştır. Beta testi yapan müşterilerde klipslerin her zaman %100 temiz kaldığını onaylamıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir