© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Pendik Köpek Eğitim

Pendik Köpek Eğitim

admin admin - - 3 dk okuma süresi
733 0

İstanbul merkezli çalışan firmamız köpek eğitimi konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile siz köpek severlere yıllardır hizmet vermeye devam ediyor, Pendik köpek eğitim sadece pozitif eğitim şartlarında eğitim vermektedir.
Eğitime gelen köpek ilk önce eğitmeni ile dostluk bağı kurar. Sonrasında onun dilimden çok iyi anlayan uzman eğiticilerimiz, sahibinden aldıkları bilgi ile istenmeyen davranışlardan kurtulma ve komutlara uyması için çalışmalara başlanır. Firma olarak bu alanda sağladığımız başarı, en çok tercih edilen eğitim merkezi olmamızı kanıtlamaktadır. Verdiğimiz eğitimler sonucun da köpeğinizle beraber uyumlu bir hayata adım atacaksınız, sokağa çıktığınız da rahatça yürüyebilecek hatta tasma kayışını çıkarttığınız halde köpeğiniz siz izin vermedikçe yanınızdan dahi ayrılmayacak. Pendik köpek eğitim bu alanda verdiği hizmetleri her geçen gün güncellemektedir, köpek sahiplerinin her türlü isteği doğrultusunda oluşturulan eğitim programları, müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktaki başarımızdır. Kadromuz içinde bulanan uzman veteriner hekimler gözetiminde köpekleriniz eğitimler sırasında, sağlık kontrolleri titizlikle yapılarak takip edilmektedir. Merkezimizde eğitim dışında veteriner hekimlik hizmeti, tras, banyo, mama ve diğer malzeme ihtiyaçları konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Verilen eğitimler sadece bilinen otur, kalk, yat komutları değildir. Yavru köpek annesinden ayrılıp merkezimize geldiği an itibariyle başlayan sosyalleşme, farklı mekân ve objeleri tanıma, insanları tanıma ve iletişim kurma, diğer köpekleri ve canlıları tanıma, her şeyle barışık bir tavır sergilemesi özgüveninin tam olması ve bulunduğu ortamda kendini rahat hissetmesi ile başlar. Pendik köpek eğitim olarak köpek sahiplerini çok kısa da olsa eğitimler de görmek isteriz bu köpek ve sahibi arasında çok yararlı etkiler yaratmaktadır. Köpekte görülebilecek problemin çözümünde olumlu etkiler olur. Verilen hizmetler istenildiğinde sizin evinizde, trafikte herhangi bir alanda uzman ekibimiz tarafından bizzat gelinir ve eğitim verilir.
Eğitim verdiğimiz köpeklere sabır, sevgi ve özel yöntemlerimizle yaklaşarak size itaat etmesiniz öğretiyoruz. Pendik köpek eğitim, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, uzaktan itaat eğitimi, koruma eğitimi olarak verdiğimiz eğitimler dışında özel isteğe bağlı olarak  yavru köpek eğitimi, iz takibi eğitimleri verilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir