© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek İtaat Eğitimi
  4. »
  5. Sancak tepe Köpek Eğitimi

Sancak tepe Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
842 0

Sancak tepe ilçesi İstanbul’un yeni yükselen mimari bir projesi olarak 2008 yılında ilçe Kartal, Sarıgazi, yeni doğan ilçelerinden ayrıştırılarak tüzel kişiliklerin kaldırılması ile oluşturulmuş yaklaşık 250 bin kişinin ikamet ettiği yeni Türkiye düzeni içerisinde yeniliklere açık olarak değerli bir İstanbul semt olma yolunda ilerlemesine devam etmektedir, ilçeye kazandırılan önemli Hastaneler, özel okullar yanı sıra ilçeye kazandırılacak olan metro tesisleri ile semtin kalkınma gücü artarak hem kendi istikbali hem de İstanbul adına önemli yatırımlara ve gelişimine katkı sağlamaktadır. İşte tamda bu yenilikleri arasında sosyal bir adım olarak özel köpek eğitimine kapı açarak siz değerli köpek sahiplerine Sancak tepe köpek eğitimi merkezi kurularak sahip olduğunuz hayvanlarınız ile daha sağlıklı bir iletişim kurmanıza yardımcı olarak köpek eğitimi nedir? Niçin gereklidir? Gibi başlıklar adı altında hem sizin köpeğinize olan hislerinizi hem de köpeğinizin size karşı sadakatini ortaya çıkartarak karşılıklı sağlıklı iletişim kanalları kurmanız hususunda yardımcı bir eğitim merkezi olarak destek almanız sağlanacaktır.

Köpek eğitimi nedir nasıl yapılır başlangıç ve temel aşamaları üzerine bilgi aktarımı olarak giriş yapmak gerekirse; bu eğitim kendi istediğiniz bir alanda yahut evinizde başlamasını talep edebilirsiniz. Eğitim de köpeğinizin cinsi, ırkı yahut yerli ya da yabancı olması mühim değildir. Lakin eğitimden önce köpeğinizde psikolojik olarak herhangi bir sorunu yani çekingenlik, agresif hareketleri sorunu bulunmuyor ise aşağı yukarı 30 günlük bir temel itaat eğitimi sonrası köpeğinize; takip, yürü, gel, otur, yat, bekle gibi komutları kazandırabilir, eğitim sonunda ise ömür boyu eğitim sertifikası alarak köpeğinizin size ömür boyu sadık bir dost olarak yanınızda bulunmasını ve size en yakın canlı olarak beraberce yaşamanıza olanak sağlaya biliriz. Temel itaat eğitimi içeriğine değinecek olursak adı üzere anlaşıldığı gibi temel başlangıç eğitimidir bu eğitimi almaksızın diğer ileri itaat eğitimini alması olanaksızdır, temel itaat eğitimi kemer, tasma yahut benzeri gereçler ile köpeğinizin size yakın olması ve de kontrolünün sizin elinizde olduğu bilinci ile eğitimi kolaylaştırarak eğitim süreci boyu köpeğinizin kontrolü danışmanlarımız gözetiminde tamamı ile sizin katkılarınızla gerçekleşir. Temel itaat eğitiminde takip aşaması tasma ile köpeğinizin sol bacak hizanızı ayak uydurarak sizi takip etmesi, siz yürürken yürümesi, koştuğunuzda koşması vs. gibi sizi nitekim taklit etmesidir. Diğer yukarıda saydığımız komutlarda ise yine sol bacağınızı hiza alarak verdiğiniz komutlara itaat etmesidir.

 

Temel itaat eğitimi sonrası köpeğinize kazandıra bileceğiniz bir başka eğitim ise ileri itaat eğitimi olarak karşımıza çıkar buradaki eğitimlerimiz de ise köpeğinizin temel itaat eğitimi aldığı için tasmasız eğitimi içerecek nitelikte olup temel bağlarınız üzerine eklemeler yaparak yabancıya gitmemesi, geri getir komutları, uzun yat bekle, yabancıdan yemek yeme gibi köpeğinizin yeteneklerini ortaya çıkarıcı eğitimleri destekleyici eğitimler verilmektedir. Yine bu eğitimlerde köpeğinizin algı kapasitesine göre farklılık göstermeksizin, yaşı, cinsi, ırk fakı gözetmeden herhangi bir psikolojik rahatsızlığı bulunmuyor ise 30 günlük bir süre içerisinde köpeğinize bu özellikleri kazandırabiliriz. Yine bu eğitimdeki bütün süreçlerde sizlerin katılımı ile gerçekleşiyor olması köpeğinizin size olan sadakat ve öz güveninin artmasına sebep olarak hayvanınızın size bağlılığını artırır. Bu hizmetlerin hepsi sizin katılımınızla gerçekleşiyor olması bütün sürece dâhil oluşunuz bütün gönül rahatlığı ile birebir gerçek eğitim süreçlerini gerçekleştiriyoruz.  Sancaktepe köpek eğitimi merkezi olarak sizlere sunduğumuz bu değerli hizmetlere ve köpeğiniz adına nitelikli bir ufuk açıcı eğitimlerimize katılımlarınızı temenni ediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir