© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. İLETİŞİM
  4. »
  5. Satlık Av Köpekleri

Satlık Av Köpekleri

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1043 0

Çok iyi koku alan ve av sırasında avcılaraYavru Köpek Eğitimi istikamet göstererek avları ürküten ya da bulup getiren köpeklere halk arasında av köpeği denir. Av köpekleri dünyanın önde gelen bazı köpek kulüpleri tarafından kabul edilen köpek gruplarından biridir. Bazı klüplere göre, pointer, retriever, setterler, spanieller gibi köpek cinsleri av köpeği olmak için en uygun türlerdir. Av köpekleri oldukça zeki ve hareketli köpeklerdir. Bu yüzden de evde beslendikleri zaman sık ve yorucu egzersizlere ihtiyaç duyarlar.
Av yapmak artık birçok ülkede sadece amatörce bir spor. Bu uğraşıyı yapanların birçoğu da o ülkenin elit tabakasını oluşturuyor. Mesela İngiltere de av ile ilgili sadece 1 kulüp var ve bu kulübün sadece ve sadece 36 üyesi mevcut. Artık eskisi gibi zorululuk amacıyla yapılan bir durum değil. Aynı zamanda artık şenhirleşmenin de getirdiği etkiyle ülkemizde de av ve avcılığa olan rağbet giderek azaldı ve kırsal alanlar dışında gitme noktasına geldi. Bu yüzden de av köpeği olarak kullanılan bu köpekYavru Köpek Eğitimicinslerinin alınıp kullanılma şekil ve şartlarında da büyük değişiklik var. Artık daha çok bahçeli evlerde veya büyük çiftliklerde kullanılmak için alınıyorlar. Genellikle büyük çiftlikler gibi rahat hareket edebilecekleri arazilerde rahat hareket edebilecekleri alanlarda bakılmalarında fayda var.
Artık hayat kaygısı, teknoloji ve sanayileşmeye bağlı olarak toplumda yaşanan değişiklikler bu köpeklerin üretilmenine engel değil. Çünkü hareketli ve çalışkan ırklardan oluşuyorlar. Bu da bu köpeklerin halihazırda üretilmesi ve firmamız tarafından satışına engel değil. Tabi artık bu köpek cinslerinin bakım ve kullanım alanlarında da fark bulunuyor. Ne yazık ki büyük şehirlerde bu cins köpeklerin bakımı ancak çok özel yerlerde yapılabiliyor. Fakat krsal alanlar bu bakım için çok daha elverişli. Tabi bizim de satış için köpek alan müşterilerimizle yaptığımız görüşme sırasında yaşama alanı, bakım şartları gibi bilgileri kendilerine veriyoruz ve müşterilerimizin bu şartları sağlayıp sağlayamayacaklarını Yavru Köpek Eğitiminet bir şekilde öğrenmeye çalışıyoruz. Bu bizim müşterilerimize verdiğimiz hizmetin bir parçası. Çünkü bizim için hem müşterilerimiz hem de sattığımız köpekler oldukça değerli. Bu yüzden de mümkün olduğunca gerekli araştırmaları yapıyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir