© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek İtaat Eğitimi
  4. »
  5. Üsküdar Köpek Eğitimi

Üsküdar Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
682 0

Üsküdar; İstanbul’da Anadolu Yakasının nezih bir ilçesidir. Üsküdar ilçesi kuzeyden Beykoz, kuzeydoğudan Ümraniye, doğudan Ata şehir, güneyden Kadıköy ilçeleri ve batıdan ise İstanbul Boğazı ile çevrilidir. 1926 yılına kadar il statüsünde bulunan Üsküdar 1926 yılında yapılan yasal düzenleme ile ilçe olmuştur. Üsküdar ilçesi sınırları içerisinde birçok külliye, cami, hamam ve çeşme gibi yapılardır. Boğaziçi sahilleri ise saraylar, yalılar, köşkler gibi yapılarla donatılmıştır. En önemli yapılardan bir tanesi Kız Kulesi’dir. Bu güzel yapılardan bazıları; Altunizade camii, Mihri mah Sultan Külliyesi, Selimiye Kışlası, Mehmed Paşa Sarayı, Çamlıca Kasrı, Ahmediye Külliyesi ve Büyük Selimiye Camii gibi tarihi öneme sahip yapılardır. Yine Üsküdar ilçesinde bulunan Karacaahmet Mezarlığı İstanbul’un Anadolu yakasındaki en büyük Müslüman mezarlığı olarak bilinmektedir.

Üsküdar İstanbul’un en yeşil ilçelerinden biridir. Koruma altında olduğu sanılan bu yeşil alanlardan Büyük Çamlıca ve Küçük Çamlıca tepeleri dinlenme yeri olması bakımından halkın büyük ilgisini çekmektedir. İstanbul Boğazı kıyısında bulunan semtlerde birçok balık lokantaları vardır. Nakkaş tepe semti güzel bir manzaraya sahip olduğu için tatil günlerinde büyük ilgi çekmektedir. Büyük ve güzel bir çehreye sahip olan bu ilçede yaşam oldukça güzeldir. Birçok park ve bahçeler vardır, yeşil alan açısından oldukça geniş bir mevkiisi vardır.

Üsküdar’da hayvan sevgisine sahip insanlar çoğunluktadır, sokak hayvanlarını korumak adına çalışmalar yapılmaktadır. İlçe sınırları içerisinde Köpek eğitimi verilebilecek, köpekleri korumak amaçlı kurulmuş merkezler vardır. Sahipli ya da sahipsiz köpekler için ayrı ayrı bölümlerde köpekler koruma altına alınmaktadır.

Üsküdar Köpek Eğitimi, merkezlerde köpekleriniz için eğitim talebinde bulunursanız gerekli hizmetler verilmektedir. Evde kendi kendinize gereken eğitim ve terbiyeyi veremiyor olabilirsiniz. Köpeğiniz için eğitim verebilmeniz için belli bir bilgi birikimi ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Onların nasıl terbiye edileceği hakkında onları tanımak adına bazı kuralları bilmeniz ve psikolojik olarak nasıl davranırsanız istediğinizi yaptırabilirsiniz öğrenmelisiniz. Üsküdar Köpek Eğitimi merkezlerinde işinin uzmanları olmuş kişilerce uygun ortam sağlanarak köpekleriniz için gelişim ve terbiye çalışmaları yapılır. Beslenme eğitimi verilir. Veterinerler tarafından sağlık kontrolleri ve aşılama işlemleri tamamlanır. Köpeğiniz eğitim görürken sizde orada olup onu nasıl çalıştırıp eğitebileceğiniz hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Köpek eğitimi deyince yalnızca otur kalk eğitimi akla gelmesin, yavru köpek annesinden ayrıldığı zaman merkezde ona sosyalleşme ile ilgili eğitim başlar. Çevre ile tanışma ve barışık olma, insanlarla iletişim kurabilme, diğer köpekler ve diğer canlıları tanıma ile ilgili gelişim kaydedilir. Ve her ortamda kendini rahat hissetme duygusu kazandırılır. Verilen hizmetler arasında temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, uzaktan itaat eğitimi, koruma eğitimi gibi hizmetler de vardır. İsteğinize göre iz takibi eğitimi, yerden iz takibi, havadan iz takibi, bh eğitimi, koring, schutzund eğitimi, yavru köpek eğitimi, show eğitimi ve canlı arama eğitimi de bulunmaktadır. Özellikle özel amaçlı kullanılan polis köpekleri için canlı takibi ve iz takibi eğitimi insanlık için de çok faydalı olan eğitimlerdir. Depremlerde, herhangi bir kayıp aramakta bu köpekler çok başarılı olmaktadır ve çoğu zaman hayat kurtarmaktadır.

Sizde köpeğiniz için özel bir eğitim almak istiyorsanız hiç düşünmeden Üsküdar Köpek Eğitimi merkezleri ile iletişime geçin. Çok kısa sürede çok iyi sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Köpek eğitim merkezimiz yılda 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde taviz vermeden gereken eğitim verilmektedir. En sevdiğiniz varlıklarınız köpekleriniz için aradığınız eğitim ve hizmet sunulmaktadır, sizde yararlanmak için geç kalmayın.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir