© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Amerikan Cocker Köpek Eğitimi

Amerikan Cocker Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
280 0
cocker

Sevimlidost olan Amerikan cocker fiyatları 2022 yılında daha düşüktür. Bunun temel nedeni bu köpek türlerine geçmiş senelere oranla bugün daha çok ilgi duyulmasıdır. Amerikan cockerler hem ülkemizden ve hem de pek çok farklı ülkelerden tercih ediliyor. Fakat diğer ülkeler üzerinden de cockerlerin satın alımı için kaliteli pet shop sitesi tercih ediliyor. Firmanın sitesi üzerinden günün her saati Amerikan cocker satın alınabilir. Pet shop firması yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor. Saygın kadrosu üzerinden kusursuz bir şekilde evcil köpekler satıyor. Bu nedenle geniş ve daima büyüyen müşteri yelpazesine sahiptir. Sizler de Amerikan cockeri satın alarak renkli bir hayat elde edebilirsiniz. Çünkü bu evcil köpekler oldukça eğlenceli ve pozitif bir yapıya sahiptir.

Amerikan Cocker Nedir?

Amerikan cocker fiyatları daha çok Amerika Birleşik Devletleri üzerinden yetiştirilen atılgan ve zeki evcil köpek türleridir. Birçok nitelikleriyle ön planda yer alan cockerler bakım ve eğitim gibi konularda da sahiplerine zorluk çıkarmazlar. Çünkü uysal bir yapıya sahiptirler. Bu köpek türlerinin özellikle sosyal çevrede yer alması açısından eğitim programlarından geçirilmesi önemlidir. Bu doğrultuda beklentileriniz doğrultusunda kusursuz bir şekilde koruma hizmeti de sunabilir. Bu köpek türlerinin en büyük avantajlarından biri, diğer köpek türlerinden farklı olarak orta düzeyde tüy dökmesidir. Sık bir tüy yapısına sahip olmaması sebebiyle günlük bakımı kolaydır. Tüy bakımında özellikle pati ve kulak arkası tüyleri mutlaka düzenli olarak kısaltılmalıdır. Bu doğrultuda 365 günde 3 veya en fazla 4 defa tıraş edilme gereksinimi söz konusudur.

Amerikan Cockerler Çok Havlar Mı?

Merak edilen Amerikan cocker fiyatları dışında bu köpek türleri özellikle evde uzun süreler boyu yalnız kalmaktan hoşlanmadığını belirtebiliriz. Evde bulunan diğer aile fertlerine pek düşkün olmasa da, sahibine karşı son derece düşkün ve şefkatlidir. Sizler onu evde uzun süre yalnız bıraktığınızda akşam saatlerine dek sizleri kapıda bekleyeceğinden endişeniz olmasın. Hatta bu gibi durumlarda depresyon belirtileri bile gösterebilir. Amerikan cockerler genel olarak sessiz ve sakin bir karaktere sahiptirler. Siz yokken çevreyi rahatsız edecek düzeyde havlamaz. Daha çok içine kapanık bir şekilde yolunuzu gözler. Fakat bu durumda kendisi huzursuz olabilir.

Amerikan Cockerlerde Dikkat Edilecekler

Her köpek cinsi farklı karaktere sahiptir. Tıpkı insanlarda olduğu gibi Amerikan cocker fiyatları ve diğer özelliklerinde de insanlara karşı sadık olabiliyorlar. Amerikan cocker satın almak istediğinizde mutlaka sektördeki en gözde pet shop firmasını tercih etmelisiniz. Yüksek başarılara sahip olan firma sizlere bu yönde kusursuz bir şekilde hizmetler sunacaktır.

Amerikan Cockerler En Fazla Ne Kadar Büyürler?

Amerikan cockerlerde erkek cockerler en çok 40 cm oranında büyüme sağlayabiliyorlar. Dişi cockerlerse maksimum 37 cm oranında gelişim gösterebilir. Diğer köpek türlerinde olduğu gibi Amerikan cockerlerde de kaliteli besin ürünleri verilmesi sağlıklı ve hızlı gelişim açısından hayati bir anlam ifade eder. Piyasada yer alan kalitesiz ve içeriğinde ne türü öğelerin yer aldığı belirsiz olan mama türlerinden uzak durulması gerekir. Bunun yerine proplan ve benzeri türden ürünler güvenle kullanılabilir.

Amerikan Cockerler Her Pet Shop Firmalarından Satın Alınabilir Mi?

Hayır amerikan cocker fiyatları her firmada farklıdır. Bu nedenle bu köpek türleri her pet shop mağaza ve sitesinden satın alınamaz. Bu sektörde birçok kaliteli firmalar olduğu gibi pek çok merdiven altı diye tabir edilen firmalar da yer alıyor. Bu tip firmalar sizlere köpek satın alımı konusunda faydalar yerine zararlar sunabilir.

Amerikan Cockerlerin Satın Alımında Herhangi Belge İstenir Mi?

Hayır Amerikan cocker fiyatları inceleyerek bu köpeği satın aldığınızda pet shop firmanız tarafından sizlerden herhangi bir belge talep edilmez. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir