© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Çiftlikleri
  4. »
  5. Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
826 0

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi hayatı birlikte paylaştığımız köpek dostlarımızın ırk, cins ve özelliklerine uygun eğitim almaları için kurulmuştur. Köpeğinizin türü, ırkı, cinsi ne olursa olsun kendi özelliklerine uygun eğitim alması gerekmektedir. Bunların başında temel itaat eğitimi gelmektedir. Yaşamımızı paylaştığımız dostlarımızın sorumluluğunu alırken onların en iyi eğitimi almalarını göz önünde bulundurmalıyız. Bir köpek ne kadar erken eğitim alırsa hayatı o kadar kolaylaşacak ve sahibiyle iletişimi sağlıklı olacaktır.

Köpeklerin ırkları gibi cinslerinin de farklı özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Bu özelliklere göre eğitimi cinsinin sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasını sağlar. Yetenekli ve algı kapasitesi yüksek bir köpekle birlikte yaşamak hayat kalitesini oldukça arttırmaktadır. Ev hayvanı olarak sahiplenilmiş küçük ırklara göre eğitimlerimiz de mevcuttur. Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi olarak küçük ırklarda da türlerinin olanakları ölçüsünde yetenekleri ortaya çıkartılmaktadır. Ev ahalisiyle birlikte yaşama uyum sağlama gibi temel davranış eğitimi verilmektedir.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi

Bunların yanında temel itaat eğitimi adı altında birçok başlık da bulunmaktadır. Birlikte gezme sırasında, tasmalı ya da tasmasız olarak sesle komuta itaat etme, kalabalık ortamlarda dahi sahibinin komutlarını dinleme ve uygulama egzersizleri yaptırılmaktadır. Ayrıca tuvalet, beslenme, ev eşyalarına zarar vermeme, evi ve aileyi koruma konusunda komut direktiflerini algılayabilmesi sağlanmaktadır. Bu ve diğer eğitimler için köpeğin sahibiyle birlikte çalışmalara katılması beklenmektedir. Komutların nasıl verileceği, köpeğin davranış ve düşünme şeklinin nasıl anlaşılıp yönlendirileceği konusunda sahiplere de öğretim sağlanmaktadır.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi

Bahçe veya alan koruması konusunda yeteneklerin ortaya çıkması ve uzmanlaşma konusunda uzman eğitmenlerimizle Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi olarak sizlere en uygun koşullarda hizmet vermekteyiz. Irkına ve cinsine göre uygun koruma köpeklerinin davranışlarında ve algılamalarında belli bir uzmanlığa yönelik eğitimlerimiz mevcuttur. Köpeğin özelliklerine uygun şekilde eğitim sağlanmaktadır. Böylece bütün yeteneklerinin ortaya çıkması için çalışılır. Korumanın başlangıcı, saldırının anlaşılması konusunda ırkı ve cinsinin özellikleri göz önünde bulundurularak içgüdüleri denetlenmektedir.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi bünyesinde çalışan köpek eğitmenlerimiz konusunda uzman, deneyimli bir ekiptir. Hangi canlı olursa olsun şiddet uygulayarak eğitim verilmez. Sevgi ile ve yetenekler göz önünde bulundurularak eğitilmelidir. Köpeğinizin algı kapasitesi incelenir. Hangi koşullarda ve ne şekilde eğitileceği konusunda bir değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme sonucunda köpeğin en uygun şekilde uzmanlaşma eğitimini alması sağlanır. Köpekler yaşamı ve dünyamızı paylaştığımız en eski dostlarımızdır. Onların sorumluluğunu almak doğaya karşı görevimizdir.

İnsanın köpek sahibi olmadan önce kendini ve yaşantısını tanıması da çok önemlidir. Kendi yaşam şekline uygun bir köpek edinmesi gerekir. Bakabileceği, sorumluluğunu alabileceği, ona uygun yaşam koşullarını sağlayabileceği bir köpek edinmeli herkes. Böylece yaşamı kolaylaştıracak ve kaliteli hale getirecek bir dost da edinmiş olur. Köpek sahibi olmadan önce iyi araştırma yapmak gerekir. İnsanın kendini iyi tanıması, bakabileceği bir köpek alması çok önemlidir. Bakım, beslenme, barınma, sağlık ve eğitim gibi ana başlıklar içerir. Köpek edinen bir insanın bu sorumlulukları alması zorunludur.

Düzenli beslenen, sağlıklı bir köpeğin ırkı ve cinsine uygun eğitim almasında Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi tercih edilmelidir. Merkezimizin alanında uzman köpeklerin davranış ve algı düzeylerini anlayabilecek ekibiyle iletişimde bulununuz. Size ve köpeğinize en uygun koşullarda bir eğitim mutlaka vardır. Köpeklerin yaşadığı alan ve ortamda da eğitilmeleri çok önemlidir. Böylece yaşam koşullarına uygun şekilde farklı eğitimler de söz konusu olabilmektedir. Köpek sahiplerinin bu eğitim sürecinde yer alması da çok önemlidir. Böylece komutun ne zaman ve nasıl verileceği konusunda deneyim elde edilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir