© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
895 0

Beykoz, İstanbul’un nezih ilçelerinden biridir. Batıda Kocaeli Yarımadası, İstanbul Boğazı, doğuda Şile ilçesi, kuzeyde Karadeniz, güneyde Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri bulunmaktadır. Geçmişten bugüne sanayi ağırlıklı çalışmalar yoğun olduğu için genellikle işçi kısımdan kişilerce tercih edilmekte olan bir yerleşim merkezidir. Beykoz’un engebeli arazi yapısını Riva, Küçüksu ve Göksu dereleri bölmektedir. Beykoz ve çevresinde kestane, meşe, ıhlamur, gürgen, kayın, kızılağaç ve fındık ağaçları ile sıkça karşılaşırız.

Büyük bir kısmı ormanla kaplı olan Beykoz hafta sonları dinlenme yeri olarak anılmaktadır. Anadolu Kavağı, Anadolu Feneri, Poyraz Köy, Riva, Değirmen Dere Akbaba gibi dinlenme ve gezi alanları vardır. En bilindik mesire alanı Polonezköy’dür, burada bulunan otel ve pansiyonlar dışında çok fazla turizm tesisleri yoktur. Orman ve doğal hayatın korunması ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Beykoz ilçesinde doğal hayatı koruma adına oldukça özen gösterilmekte olup hayvan sevgisi ve hayvanlar için yapılan etkinlikler de dikkat çekmektedir.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi hayvanlar için yapılan bir eğitim hareketidir. Merkezde köpek eğitimi için çalışmalar yapılmaktadır. Köpeklerin alması gereken eğitimin verildiği, özel ırk ve cinslerine göre eğitimin verildiği ve bilgilendirme konusunda yardımcı olunduğu bir merkezdir. Yaptığı işin bilincinde olan uzman kişilerce çalışmalar yapılmakta ve olması gereken en üst düzeyde sonuç alınmakta olan bir eğitim merkezidir. Merkeze gelen yavru köpekler için hangi ırktan olduğu ve ne gibi bir eğitim alması gerektiği konusunda araştırma yapılıp, cinsine göre bir eğitim verilmektedir.

Köpeğin size olan bağlılığı ve duyguları hakkında bilinçli olabilme konusunda size ve ona destek sağlanmaktadır. Sizin ondan istediğiniz yetenekleri öğrenebilmesi ve sunabilmesi için belli bir eğitim alması gerekir, bu eğitim en güzel şekilde verilmektedir. Beykoz köpek eğitim merkezine getirilen köpekler için uygun ortamlar hazırlanmaktadır. Açık ve kapalı bölümlerden oluşan, yerden ısıtma sistemi ile çalışan, anti bakteriyel odalar mevcuttur. Köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri özel çim alan bulunmaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi Fiyatı

Odalarda iklimlendirme ve havalandırma düzenekleri vardır. Merkezi yangın alarm sistemi, 24 saat kamera ile izleme, gece bekçili koruma mevcuttur. Çiftlik arazisi zararlı haşerelere karşı ilaçlanmaktadır ve dezenfekte edilmektedir. Daha başka olarak veteriner, klinik, kuaför ve pet shop bulunmaktadır. Görüldüğü üzere köpeklerinizin sağlığı ve konforu adına yapılması gereken her şey düşünülmüş ve uygulanmaktadır. Köpekler yavru olarak geldiği zaman daha başarılı olunmaktadır.

Yavru köpekler verilen eğitimi daha çabuk kavramakta ve daha kolay karşılık vermektedir. Bu nedenle köpeğinizi yavru iken merkezimize getirirseniz çok daha hızlı bir şekilde eğitimi sağlanmış olur. Ve daha akıllı bir köpeğe daha çabuk kavuşmuş olursunuz. Köpekler için beslenme alışkanlığı kazandırmak, tuvalet eğitimi çalışmaları, algı çalışmaları yapılmaktadır. Öncelikle basit komutların algılanması konusunda çalışılan köpekler diğer aşamalara geçerken daha rahat geçiş yapabilirler.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Basit komutları algılayan bir köpek ileri aşamalardaki komutları kolay algılar ve harekete geçirir. Yakala, getir, tut, bırak, otur, kalk gibi basit komutlar ile onu istediğiniz şekilde hareket ettirebilirsiniz. Daha sonrası ise kendiliğinden gelebilecek davranışlardır. Merkezimizde basit olan ilk aşamayı kastettiğiniz zaman ikinci aşama size daha çok zevk verecektir.

Beykoz köpek eğitim merkezinde eğitilen köpekler farklı olma yolunda farklı bir çizgi çizerler. Diğer eğitim almayan köpeklere nazaran davranışlarındaki değişiklikler sizi mutlu edecektir. Farkı fark ettiğiniz zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Burada eğitilmiş bir köpek ile yaşamak size bir ayrıcalık katacaktır ve güzel oyunlar oynadığınız köpeğinizi daha çok seveceksiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir