© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. İstanbul Beşiktaş Köpek Oteli

İstanbul Beşiktaş Köpek Oteli

admin admin - - 5 dk okuma süresi
720 0

Köpeklerine gereken önemi gösteren ve üzerine titreyen sahipleri, hayatın her anında onlara zarar gelmesinden çekinirler. Onların her türlü bakımına özel ilgi gösteren köpek sahipleri; tatile çıktıklarında ya da özel durumlarında, bazı istenmeyen sorunlarla karşılaşırlar. Kendi şahsına ait bir yazlığı ya da arabası olmayan kişiler, bu konuda daha çok problem yaşarlar. Kendine ait bir yazlığı olmayanlar, köpeklerini konaklama anında yanlarına alamazlar. Çünkü otellerin büyük çoğunluğu, köpekleri kabul etmezler. Beşiktaş bölgesi, çok fazla hayvanseverin bulunduğu bir semttir ve çoğu kişi köpek besler. Bu sebeple; İstanbul Beşiktaş Köpek Oteli, hizmet veren özel pansiyonlar arasında gösterilir. Beşiktaş bölgesinin merkezinde yer alan ve köpeklere en az sahipleri kadar özen gösteren hatta onların evdeki rahatlarını özletmeyecek hizmetler sağlayan uzman ekip, ilçenin her semtinden gelen köpeklerin konaklama hizmetini sağlar.

Beslenme, bakım, gezme ve aktivite gibi ihtiyaçların sağlandığı merkezde, köpeklerin de tatil ihtiyaçları da giderilir. Köpeklerin hijyen ve kişisel bakımının haricinde ruhsal durumuna da özen gösteren ekip, her mevsim konaklama ve ulaşım sorununa çözüm olarak karşımıza çıkar. Uygun fiyatlarla konaklama fırsatı sağlayan merkezde, konaklayacak köpeklerin sağlığına uygun kaliteli mamalar verilir. Bu mamaların yanında, ödül mamalar da mevcuttur. Köpeklerin sahipleri; içleri son derece rahat bir şekilde, tatillerini ya da halledilmesi gereken önemli işlerini, yapmanın huzurunu yaşarlar. Köpekleri ile seyahat etmenin mümkün olmadığı durumlarda ya da otellerde köpekleri ile kalmanın olanağı olmadığı hallerde, köpekler için otel ya da pansiyon ayarlamak, en doğru tercih olur.

Otelde Konaklayan Köpeklerin Sosyalleşme Süreci

İstanbul Beşiktaş Köpek Oteli

Bakımlarının en iyi şekilde yapıldığı ve çeşitli aktivitelerle zaman geçirildiği otelde, yeni arkadaşlarla beraber sosyalleşme süreci sağlanır. Köpeğin hem bakımının sağlanması, hem de sahibi uzaktayken etkilenmemesi ve üzülmemesi adına oteldeki hizmet süreci, sosyalleşme üzerine dayalıdır. Köpekler sürekli oyalanacak ya da ilgilenecek bir duruma yönlendirildiklerinden dolayı, ruhsal açıdan gerekli desteği görürler. Bakım ve mama konusunda da, en iyi şartlarda sağlanan imkanlar dahilinde hizmet verilir. Bu yönden bakıldığında; insanlar tatilden ne anlıyorsa ya da hangi hizmeti bekliyorsa, sevimli can dostları için de, en uygun olan kaliteli hizmet sağlanır. Köpeklerin kötü bir hareket ya da tavırla karşılaşması imkansızdır. Özel bir birey olarak ilgi gösterilen can dostlarına, eğlence ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak aktiviteler yaptırılır. Diğer köpeklerle uyumlu olanların çeşitli aktivitelerde bulunması, günde iki ya da daha fazla olarak gezdirilme gereksinimlerinin karşılanması ve de hijyenik bir ortamda konaklama hizmetinin sağlanması açısından, en iyi hizmetler sunulur. Ayrıca; Beşiktaş Köpek Oteli’nde, teslim edilecek köpeklerin özel araçlarla alınma hizmeti de, son derece kolaylık sağlar.

Konaklama Sırasında Köpeklerin Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Köpekler öncelikle kendi vücut yapılarına uygun şekilde, hijyen olduğu kadar da konforlu kafeslerine yerleştirilirler. Mama ve su ihtiyaçlarının düzeni sağlanır. Tuvalet ihtiyacı için günde iki kez gezdirilirler ve oyun ve eğlence aktiviteleri ile enerjilerinin fazlası atılır. Düzenli olarak veteriner hekim tarafından muayeneleri yapılır. Güvenli ve konforlu bir ortamda, hiç merakta kalmadan konaklamaları sağlanır. Konaklama esnasında; köpekler için ayrılan özel alanlarda, özgür bir şekilde gezinmeleri sağlanır. Gezdirildikleri alanlar güvenlik açısından korunduğu için, kaçma ya da kaçırılma durumlarının olması söz konusu bile değildir. Otelde konaklama kapasitesi vardır. Yani kalabalık bir alan bulmak mümkün değildir. Hijyen açısından, belli bir sayı üzerine çıkılmaz. Köpeklerinin bakımı için otele başvuranlar; kapasitenin uygun olup olmadığını öğrendikten sonra, rezervasyon yaptırırlar.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir