© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Dövüşü
  4. »
  5. Köpek Eğitim Çiftlikleri

Köpek Eğitim Çiftlikleri

admin admin - - 3 dk okuma süresi
813 0

Evcil hayvanlarınız, hayatınızı güzelleştiren ve yeri geldiğinde hayatınızı kolaylaştıran can dostlarınızdır. köpek eğitim okulu Onları her ne kadar birçok şeyden üstün tutup kusurlarını görmezden gelsek de komutları dinlemeyip bizleri zor durumda bıraktıkları zaman hayatınızda birtakım sıkıntıların sebebi olabilir. İşte bu yüzden evcil hayvanlarınızın eğitilmesi, yaşamınızın kolaylaşması ve hayatın herhangi bir anında zor durumda bırakılmamak adına önemlidir. Bu sorunların giderilmesi için köpek eğitim okulu hizmet vermektedir.
Türkiye’nin birçok yerinde evcil hayvanlarınızın eğitilmesi ve geliştirilmesi için kurulmuş olan köpek eğitim okulu, uzun köpek eğitimi okulu yıllardır sizin ve köpeklerinizin hizmetinde itaat çalışmaları, saldırı ve savunma çalışmaları, karakter sorunlarının düzeltilmesi çalışmaları, davranış bozuklukları terapisi ve alan koruma eğitimi çalışmaları yapmaktadır. Okulda eğitim iki farklı şekilde verilmektedir. Bunlardan ilki özel eğitmen denetiminde ve idaresinde olan eğitimler olurken diğeri ise evcil hayvanın sahibi tarafından verilen özel eğitimdir. İki aylık köpeklerle başlanılan eğitimlerde, ilerleyen aylar içinde köpeğinize tuvalet eğitimi de verilmektedir. Profesyonel eğitimcilerin gözetmenliğinde yapılan eğitimler köpeğinizin sizinle uyum ve huzur içinde yaşamasını destekleyecek nitelikte olmaktadır. Bu eğitimler evcil hayvanınızla sizin aranızdaki dengeyi sağlarken öte yandan da köpekle sahibi arasındaki bağı kuvvetlendirir. kopekegitimokulu.net 3 ile 6 ay arasında tercih edilen eğitimde sosyalleştirme ve kapalı alanlara uyum davranışları düzeltilir. Köpek bu eğitim sistemi dahilinde, sizin ev içinde koyduğunuz kurallara itaat etmeyi öğrenir. Bunun yanı sıra yine aynı dönemde verilen tuvalet eğitimiyle iç ve dış mekanlardaki tuvalet kullanımı desteklenmektedir. Sizi köpeğinizle daha uyumlu ve keyifli bir aşamaya getirecek olan temel itaat eğitiminde ise köpeğinize öğretilen komutların yanı sıra sizinle geçireceği vaktin de daha değerli ve kalitesi olması öngörülmektedir. Ayrıca kişi ve alan koruma eğitimlerinin de verildiği okulda, özellikle bekçilik ve bodyguard eğitimi alacak köpeklerin yaklaşık 18 aydan sonra desteklenmesi uygun görülmektedir. Bunun sebebi ise eğitim için sahip olduğunuz köpeğin karakterinin tam oturmuş olmasını görmektedir.
Köpek eğitim okulu, verdiği eğitim ve desteklerle, köpeğinizi ve sizi güçlü bağlarla birleştirecek ve her ikiniz için en iyisini sunacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir