© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

admin admin - - 5 dk okuma süresi
730 0

Türkiye’nin en büyük şehri olan ve aynı zamanda en kalabalık şehri olan İstanbul, Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere iki kısma ayrılır. İstanbul’ un Anadolu Yakası’ n da bulunan ve aynı zamanda İstanbul’ un en büyük 10. ilçesi olma özelliği olan taşıyan Maltepe ilçesi aynı zamanda Marmara denizine kıyısı olan güzel bir ilçedir. Çok kalabalık bir nüfusa sahip olan ilçede çok sayıda köpek sahibi olan kişi bulunmaktadır. Bu sebep ile burada yaşayan köpek sahiplerinin köpek eğitimleri konusun da tercih ettikleri yer sektörde ilk sıralarda yer alan Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği’ dir. Maltepe ilçesinde yaşıyor iseniz ve bir köpek sahibi iseniz ya da köpek sahibi olmayı düşünüyor iseniz sizin de rahatlık ile tercih edebileceğiniz bir eğitim merkezidir.

Uzun zamandan bir sektörde hizmet veren Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği köpeklere eğitim vermenin yanında da sorunlu olan köpeklerin sorunlarına da çare bulmaktadır. Eğitim konusunda da eğitim merkezi ile iletişime geçtiğiniz anda uzmanlar evinize gelir köpeğinizi inceler ve daha sonra vakit kaybetmeden istediğiniz eğitime başlarlar. Elbette ki bazı eğitimleri köpeğinize aldırmadan önce temel eğitimleri mutlaka aldırmanız gerekir. Nedir bu temel eğitimler? İlk önce tuvalet eğitimidir. Evde bakılan bir köpeğin tuvalet eğitimi aldırmanız mutlaka gerekir. Bunun arkasına temel itaat eğitimi gelir. Temel itaat eğitiminde köpek ne öğrenir diye merak edenler için, köpeğe dur, bekle, yat gibi temel komutlar verilir. Zaten mantıklı olarak düşününce köpeğe bu belli başlı komutları öğretmeden nasıl ileri bir eğitim verebilirsiniz ki.

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

Temel itaat eğitimi almış bir köpeğe çok rahat bir şekil de diğer eğitimler verilebilir. Diğer eğitimler ne olabilir? İleri itaat eğitimi, köpeğin yaşadığı alanı koruması için verilen alan koruma eğitimi. Alan koruma eğitimi denince, ev, bahçe, villa, işyeri ya da fabrika köpeğin nereyi korumasını istiyor iseniz köpeğe bunun için eğitim aldırabilirsiniz. Sizi korumasını istiyorsanız köpeğe bodyguard eğitimi aldırmanız gerekir. Köpeğinizin meşhur bir köpek olup diziler de oynamasını ya da show programlarına çıkmasını isteyebilirsiniz bunun içinde köpeğinize show eğitimi aldırabilirsiniz. Özel istek yaparak farklı eğitimler de merkezde köpeğinize aldırabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm eğitim çeşitleri Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği’ n de köpeklere verilmektedir.

Her konuda eğitim şart olduğu gibi köpeklere de verilen eğitim çok önemlidir. Eviniz de bir köpek bakacaksanız köpekle aynı evde yaşayacaksınız. Beraber yaşadığınız köpeğin evin kurallarına uyum sağlaması için belli bir eğitim aldırdığınız takdir de sizin ve aileniz için daha rahat bir yaşantı olacaktır. Bu eğitim şekline eve uyum sağlama eğitimi denmektedir. Bu eğitim de aynı tuvalet eğitimin de olduğu gibi köpeğe 3 ile 6 aylık olana kadar verilmesi gereken eğitimdir. Bu zamanı geçirdiğiniz zaman verilmesi kolay olan bir eğitimi zor verilebilir bir hale getirmenize neden olur.

Maltepe Köpek Eğitim Çiftliği

Eğitim almamış bir köpekle yaşamak ve dolaşmak zordur. Eğitim aldırmadığınız bir köpek ile gidip bir kafede rahat oturamazsınız. Çünkü köpek herkese havlayacak nasıl davranacağını bilemeyecektir. Ama bu durumlar için eğitim almış bir köpeğe siz kafeye oturduğunuz da yat dediğinizde siz kalk diyene kadar köpek öyle bekleyecektir. Bu şekilde sizde rahat bir şekilde kafede oturup içeceğinizi içebileceksiniz. Aklınızda köpek sahibi olmak var ise en kısa zamanda bir köpek edinin ve köpeğinize en iyi eğitimi aldırarak köpeğiniz ile rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir