© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Pendik Köpek Eğitimi

Pendik Köpek Eğitimi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
773 0

Metropol bir kent olarak kabul edilen İstanbul şehri Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere ikiye ayrılmış olan bir şehirdir. Tümü ile bakıldığında çok büyük bir şehir olan İstanbul’ un Anadolu yakasında bulunan Pendik ilçesi Marmara denizine kıyısı olan bir bölgemizdir. Tarihi çok eski olan bir yerleşim birimidir. Bu semtte yaşıyor iseniz ve hayvanlara düşkün iseniz evinize bir köpek alıp bakmak istiyorsanız, ilk önce bir köpeğin sorumluluğunu alabilirimsiniz onu düşünün. Köpek bakmak meşakkatli bir iştir. Köpek bakmak demek sadece köpeğe mama ve su vermek değildir. O köpeğin bakımı temizliği, beslenmesi, günlük yapması gerekli olan aktivite ihtiyacım, oyun ihtiyacı, yürüyüş gereksinimi önemlidir. Hepsinden önemlisi de köpeğinize eğitim aldırdığınız takdirde de köpeğiniz ile yaşam hem daha zevkli hem de daha kolay ve verimli olacaktır. Edindiğiniz köpeğin türü her ne ise fark etmez, Pendik civarı ikamet ediyorsanız köpeğin eğimi için Pendik Köpek Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Pendik köpek eğitim merkezinde tüm köpek ırklarına eğitim verilir. Verilen eğitimler de asla köpeğe şiddet uygulanmaz. Çünkü şiddet uygulanan bir eğitim hiçbir zaman iyi bir sonuç vermez ve köpeğe evde bakacak iseniz de köpeğe aldırmanız gereken ilk eğitim tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitiminden sonra da aldırmanız gereken eğitim temel itaat eğimidir. Temel itaat eğitimi almayan köpeğe başka bir eğitim verdiremezsiniz.

Pendik Köpek Eğitim Merkezi’nde Köpeğinize Aldırabileceğiniz Eğitimler Nelerdir?

Tuvalet eğitimi, yavru köpek tuvalet eğimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, koruma eğitimi, show eğitimi, arama kurtarma eğitimi, bu eğitimlerin dışında köpeğinize farklı bir eğitim aldırmak istiyorsanız merkez ile görüşerek bu eğitimi köpeğe aldırabilirsiniz.

Pendik Köpek Eğitimi Merkezi Nasıldır ve Nasıl İrtibat Kurulur?

Pendik köpek eğitimi merkezi uzman kadrodan oluşur. Köpeklere eğitim verilir iken asla şiddet uygulanmaz. Köpeklerin beslenme ihtiyacı için en zengin içerikli mamalar verilir. verilen eğitimler garantili olarak verilir. Merkez ile irtibat kurabileceğiniz irtibat numaraları 0 553 655 00 90 veya 0 530 153 51 41 numaralı GSM numaralarından ya da 0 216 598 35 58 numaralı ofis numarasından irtibata geçebilirsiniz. İrtibata geçip istediğiniz zaman köpeğinize istediğiniz eğitimi aldırabilirsiniz.

Pendik Köpek Eğitimi

Hangi tür köpeğe sahip olursanız olun, sahip olduğunuz köpeğe en azından tuvalet eğitimi ve temel itaat eğitimi aldırmadan bakmaya kalkarsanız sizin zor bir durum oluşacaktır. Tuvalet eğitimi olmayan bir köpek evde bakıyor iseniz; tuvaleti geldiğinde olduğu yere tuvaletini yapacak ve bu şekilde zor durumda kalmanıza sebep olacaktır. Temel itaat eğitiminde bulunan temel komutları bilmesi de ( bu komutlar dur, bekle, otur, yat, kalk gibi temel komutlardır ) sizin için köpeğiniz ile yaşamı kolaylaştıracaktır. Eğer edindiğiniz köpeği farklı nedenler ile de edindi iseniz zaten eğitim aldırmanız gerekir.

Mesela köpeğinizin işyerinizi korumasını istiyorsunuz, siz bunu köpeğe nasıl öğreteceksiniz? Evinizi hırsızlara karşı koruyarak hırsız olursa hırsızı etkisiz hale getirmesini istiyorsunuz bunu öğretmeniz imkânsızdır. Ya da köpeğinizin Show veya diziler de rol alan bir Show men köpek olmasını istiyorsunuz. Bununda öğretemezsiniz. Ama tüm bunları ve daha fazlasını Pendik Köpek Eğitim Merkezi’ n de köpeğinize uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından aldırmanız mümkündür. Hem de sevgi ve ilgi ile en iyi şekilde garantili olarak bu eğitimi aldırabilirsiniz. Bu sebep ile köpeğinize eğitim aldırmak için yukarıda yazılı olan irtibat numaralarını arayarak köpeğinize en kısa zamanda eğitim aldırın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir