© Tüm Hakları Saklıdır.

Köpek Eğitimi | Köpek Oteli Hakkında Bilgi Paylaşımı

köpek eğitimi istanbul
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Köpek Eğitimi
  4. »
  5. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi

admin admin - - 5 dk okuma süresi
529 0

1980 yılında yeni kurulan Sultanbeyli İstanbul’un Anadolu yakasındadır ve gelişmekte olan bir ilçedir. Oldukça kalabalık nüfusa sahip bu ilçe oldukça sosyal alanlara sahiptir. Köpek besleyenlerin de sayısı oldukça fazla olup bu ilçede köpeklerin ihtiyacına yönelik her türlü kurum mevcuttur. Özellikle de köpek sahiplerinin çok fazla ihtiyaç duydukları şeylerden biri de köpek eğitimi merkezleridir. Köpek sahipleri otoriteyi ele almak için köpeğe mutlaka eğitim vermek isterler. Eğitimsiz köpek birçok köpek sahibi için büyük sorun anlamına gelir ve çoğu zaman köpek sahibi köpeğinin eğitimini kendi bilgileri doğrultusunda yeterli seviyede eğitemez. Bu da köpek eğitim merkezlerini ihtiyaç haline getirmiştir. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi bu ihtiyaçların karşılanması için köpek sahiplerinin yanındadır ve köpeklere verdiği eğitimler ile köpek ile sahibi arasında büyük bir bağ oluşturmada aktif rol alıyor.

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi Eğitim Anlayışı

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi köpek sahipleri ile doğrudan iletişim kurarak köpek hakkında ön bilgiler alır. Köpeğin beslenme şekli, takıntılı olduğu hususları, varsa korkuları öğrenilerek köpeğe yaklaşım bu doğrultuda sağlanır. Köpeğin cinsine, yaşına ve ırkına bakılarak eğitim programı hazırlanır. Köpeklerin yavru iken eğitim alması önem arz eder. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi eğitmenleri sahip oldukları tecrübe ile eğitimde köpek yaşı ayırt etmez ancak ne var ki yavru köpek eğitiminin daha kolay ve daha kısa sürede tamamlandığı bir gerçek. Yetişkin bir köpeğin karakterleri artık belirginleştiğinden alacağı eğitimde yavru köpeğe nazaran daha zorlanacağı ve eğitimin daha uzun sürebileceği aşinadır. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi kadrosunda yer alan uzman eğitmenler sahip oldukları tecrübe ve içlerinde barındırdıkları köpek sevgisi ile köpek eğitimlerini en kısa sürede ve en iyi sonuçlarla sağlarlar.

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezinde Verilen Eğitimler

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezinde bir çok köpek eğitim programı mevcuttur. Bu programlar köpeğin ırkına, cinsine ve kullanılacağı alana göre farklılaşır. Köpeğin alacağı eğitim türü her ne olur ise olsun alması gereken temel eğitim adından da anlaşılacağı üzere Temel İtaat Eğitimi Programıdır. Temel İtaat Eğitiminde köpeğin ev ortamında tasmalı bir durumda sahibinin direktiflerine odaklanması ve tüm dikkatini sahibi üzerinde yoğunlaştırmasına dayalı eğitimdir. Bu eğitimin sadece ilk aşamasıdır. Daha sonra köpeğe evet, hayır, otur, kalk, bekle, yat, yürü tarzında tek kelimelik komutlarla köpeğe hızlı bir şekilde aktarılan ve kolay anlaşılır olan komutlar öğretilir. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi eğitmenleri her ırktan köpeğe Temel İtaat Eğitimi rahatlıkla verebilir. Şayet eğitim alacak köpek saldırganlık hali, psikolojik sorunlar, davranış bozuklukları gibi durumlar söz konusu değilse 30 günlük bir eğitim yeterli olacaktır.

Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi

Temel İtaat Eğitimini tamamlayan Köpek İleri İtaat Eğitimi aşamasına geçer. İleri İtaat Eğitimi Uygulamaları tasmasız olarak yapılır. Köpeğin eğitimlerde dikkatini artık sahibine vermesine gerek yoktur. Köpek aldığı Temel İtaat Eğitimi ile sahibine oldukça bağlanmış olduğundan İleri İtaat Eğitimi aşamasında serbest olarak eğitim alır. Bu eğitimin süresi de yine aşağı yukarı 30 günlük bir süreyi kapsar. İleri İtaat Eğitimini tamamlayan köpek artık yabancıya gitmemesi gerektiğini, yabancılardan yemek almaması gerektiğini bilir. Artık tam anlamıyla köpeğine sadıktır ve verdiği komutları hızlı bir şekilde yerine getirir. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi Temel İtaat Eğitimi ve İleri İtaat Eğitimini başarıyla tamamlayan köpeklere aldığı eğitimlere yönelik ömür boyu eğitim garantisi kapsamında eğitim sertifikası verir. Sultanbeyli Köpek Eğitim Merkezi sunduğu garantili hizmetler ile köpek sahiplerini memnun etmeyi başarmış kurumdur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir